Svara zaudēšana nav viegla, ja nav motivācijas

Domājot par svara zaudēšanu un vienkārši sākt rakstīt to, kā tiks zaudēts svars – pie tā bieži vien apstājas. Nekas tālāk nenotiek, jo nav laika, nav motivācijas. Lai zaudētu svaru, cilvēki biezi vien nesaprot to, ka vajag sadedzināt vairāk kaloriju nekā katru dienu tiek apēsts. Lielākai daļu cilvēku tas nav tik vienkārši. Ir acīmredzami iemesli, kā piemēram, garšīgs ēdiens, kas ir kalorijām bagāts, vingrošana un treniņi ir grūts posms un laika pietrūkst lielākai daļa cilvēku. Protams, ir arī daudzi citi faktori, kas bieži vien ietekmē svara zudumu un par kuriem cilvēki pat nenojauš, ka kļūst par upuriem. 

Īslaicīga attieksme

Bieži vien cilvēki nespēj pieņemt skarbu patiesību, to bieži vien ir grūti pieņemt un arī mainīt. Ja pie svara zaudēšanas pievēršas ar īstermiņa attieksmi, iespējams, ka nekas nenotiks. Īstermiņa attieksme nesniedz nekādu labu motivāciju, lai varētu pastāvīgi zaudēt svaru un to arī pēc tam noturēt. Bez ilgtermiņa pieejas svara zaudēšanai, cilvēki var zaudēt varbūt pāris gramu vai 1 kilogramu divu nedēļu laikā, un pēc tam jau cilvēki piedzīvo atsitienu un atgriežas ierastajā dzīves veidā. Tas biežāk notiek, kad cilvēki ievēro stingras diētas, piemēram, keto vai paleo, vai iedomīgas diētas, kas sola ātru svara zudumu. Patiesībā lielākajai daļai cilvēku ilgtermiņā vislabāk darbojas labi sabalansēts uzturs, kurā ir ietverts visas pārtikas grupas un arī var iekļaut pat dažus gardumus un uztura bagātinātājus, kā piemēram, cla vai zivju eļļa, vai cita veida uztura bagātinātājus, kas var palīdzēt zaudēt svaru. Cla pērc šeit: https://www.mrbiceps.lv. Tie arī var sniegt vajadzīgo motivāciju, kas varētu noturēties. Var aplūkot vēl dažādas lietas, kas ir pieejamas https://www.mrbiceps.lv/katalogs/papildinajumi-sportam/zivju-ella/.

Cilvēks var pamosties motivēts un gatavs izmantot dienu, lai varētu strādāt un tajā pašā laikā darīt tā, lai varētu zaudēt svaru. Visa diena tiek atvēlēta darbam un citām lietā, un vairāk nav motivācijas pēcpusdienā vai vakarā pavingrot, jo labāk gribās atpūsties. 

Nepareizi motivēta domāšana

Bieži vien cilvēki, kuri cīnās ar īslaicīgu attieksmi, cīnās arī ar domāšanas veidu “visu vai neko”. Šāda veida cilvēki zaudē ātri vajadzīgo motivāciju, jo no uztura izslēdz pilnīgi visu “neveselīgo” – maizi, makaronus, pienu, sieru un vēl dažādus pārtikas produktus. Pamatā paliek tikai dārzeņi, ogas, vista un tītars. Šāda veida domāšana var cilvēku uzturēt pastāvīgā zaudēšanas ciklā, kas nedos iespēju zaudēt svaru. Ar šāda veida motivāciju arī pienāk brīdis, kad var sagribēties apēst kādu saldumu, un pēc tam rodas vainas apziņa, ka ķermenī ir uzņemts neveselīga pārtika. Līdz ar to, svara zaudēšana var apstāties un motivācija ir beigusies. 

Nepareiza motivācija ir slikta, tāpēc vajadzētu iegūt sev lielisku atbalsta komandu, kas sniegtu iespēju pēc labākas motivēšanas. Atbalstoši draugi, ģimenes locekļi un citi nozīmīgi cilvēki ir ļoti svarīgi veiksmīgai svara zaudēšanai. Bieži vien cilvēki atsakās no motivācijas un svara zaudēšanas, kad cilvēki tiek apsmieti par veselīgu dzīvesveidu, trakāk tas notiek tajās vietās, kur kalorijām bagāta pārtika ir neatņema sastāvdaļa dažādās dzīvēs. Bieži vien, ja ģimene nav atbalstoša, bet tieši kaut ko saka, par mazo ēšanu un dažāda veida veselīgām uzkodām – motivācija ar to arī pazūd. Vajag apkārtesošos cilvēkus, kas tieši motivē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us