store+find – Elektronisko dokumentu pārvaldības rīks – radīts priekš MVU

Tā ir joprojām ikdienas dzīve daudzās kompānijās – svarīgi biznesa dokumenti, ekspertu ziņojumi, korespondence un līgumi ir nolikti plauktos vai kastēs. Tikai dažu mēnešu laikā dokumentu kalni un papīru kaudzes strauji pieaug, aizņemot telpu un tērējot laiku, ja tiek meklēts noteikts dokuments. Jums varētu palīdzēt Elektroniskā dokumentu pārvaldības sistēma (DMS), kas ļaus paņemt un uzglabāt visus nepieciešamos dokumentus, čekus, faksus un epastus elektroniskā formātā.

Tomēr, īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) investēšana DMS un ar to saistīto apmācību izmaksas līdz šim bieži vien bija pārāk augstas, kā arī tirgū pieejamais produkt bija pārāk sarežģīts. Bet tas nav store+find gadījumā!

Ar store+find dokumentus var saglabāt elektroniski dažādos formātos un piešķirot atslēgas vārdus vai indikācijas, vēlāk tos var ātri sameklēt. store+find piedāvā arī pilna teksta meklēšanas iespēju tieši dokumentā. Papildus tam, epastu un epastu pielikumus var tieši importēt DMS no Microsoft Outlook. Tādā veidā papīra kaudzes tiek samazinātas līdz minimumam – un tā tiek atbrīvota telpa! Ar store+find embedded paplašinājumu, atslēgas vārdus un indikācijas var pat ievadīt tieši multifunkcionālās sistēmas displejā. Šīs funkcijas priekšrocība ir tā, ka dokumentu var indeksēt, klasificēt un reģistrēt tieši no elektronisko dokumentu pārvaldības sistēmas skanēšanas laikā. Dokumenti tiek skenēti PDF/A formātā, kas ir īpaši piemērots ilgtermiņa arhivēšanai. store+find sniedz Jums iespēju pilnībā kontrolēt dokumentu versijas – precīzi zināt, kas, kad un kādas izmaiņas tika izdarītas. Un funkcija, kas nodrošina pieeju dokumentu arhīvam no jebkura datora saskaņā ar lietotāja tiesībām standarta interneta pārlūkā, to padara par ļoti noderīgu risinājumu jebkura lieluma kompānijai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us