Starptautiskās izstādes IFA ietvaros LG Electronics prezentē jaunāko pilnas 3D mājas izklaides risinājumu

IFA izstādes laikā ikvienam interesentam ir iespēja iepazīt LG Electronics (LG) jaunāko, pilnas 3D mājas izklaides risinājumu, kurā ir gan LG CINEMA 3D viedie televizori (Smart TV) un monitori, gan arī 3D mājas kinozāles un 3D projektori, kas nodrošina ērtu 3D satura demonstrēšanu un vairākas viedā televizora funkcijas. Tāpat LG ieviesis arī jaunu standartu — visu pilnas 3D mājas izklaides risinājumā iekļauto ierīču lietošanai tagad der vienas 3D brilles.

„LG arvien cenšas nodrošināt klientiem daudzveidīgāku un ērtāk lietojamu 3D mājas izklaidi,” norāda Havis Kvons (Havis Kwon), LG Home Entertainment Company izpilddirektors un prezidents. „Mūsu izstrādājumi, sākot ar CINEMA 3D Smart televizoriem un 3D monitoriem līdz jaunām 3D skaņas sistēmām, nodrošina labākās 3D mājas izklaides iespējas ikvienam skatītājam.”

[img]http://datuve/images/upload/20110901182922.jpg[/img]
LG 3D mājas izklaides risinājuma centrālais objekts ir iespaidīgais 55 collu FULL LED LG LW980S televizors, kura LG CINEMA 3D un viedā televizora funkcionalitāti papildina LG unikālā NANO apgaismojuma tehnoloģija. Līdzīgi kā LG LW650S televizors, videi draudzīgais LG LW570S televizors un citi LG CINEMA 3D televizori, arī LG LW980S pieejams plašā izmēru, funkcionalitātes un cenu klāstā. Turklāt viena no Eiropas vadošajām tehniskajām aģentūrām VDE oficiāli apliecinājusi LG CINEMA 3D attēlu atbilstību Full HD kvalitātei.

LG CINEMA 3D viedā televizora komplektācijā iekļautas arī ērtas, vieglas un cenas ziņā demokrātiskas brilles, kas ļauj 3D mājas izklaidi baudīt plašā ģimenes un draugu lokā. Televizora 3D attēla kvalitāte kā pasaulē pirmā novērtēta arī ar Eiropas drošības sertifikācijas aģentūru TÜV un Intertek sertifikātiem, ko ikviens skatītājs var novērtēt kā iespēju skatīties 3D formāta attēlu bez ņirboņas..

[img]http://datuve/images/upload/20110901182953.jpg[/img]
Viedajos jeb Smart televizoros pieejama arī konvertēšanas funkcija no 2D uz 3D formātu, kā arī 3D Video-on-Demand pakalpojums, kas piedāvā dažādas 3D formāta programmas. Turklāt, pateicoties plašajam skata leņķim, 3D formāta saturu iespējams vērot praktiski no jebkura punkta telpā.

LG 3D televizoru skaņas kvalitāti nodrošina LG CINEMA 3D mājas kinozāles sistēma LG HX906TX, kuras 9.1 skaļruņu radītais efekts ir maksimāli pietuvināts kinoteātru vai koncertu skaņai.

[img]http://datuve/images/upload/20110901183047.jpg[/img]
Turklāt mājas kinozāles LG HX906TX 9.1 skaļruņu sistēmā parastos 5.1 kanālus papildina četri vertikāli skaļruņi, nodrošinot niansētu skanējumu un esot pietiekami jaudīgi arī ikdienas fona skaņu uztveršanai. Tāpat vertikālie 3D skaļruņi skanējumu padara daudzveidīgāku, jo katrā skaļrunī iebūvētais 360º reflektors pārraida skaņas viļņus visos virzienos, radot koncertzālei līdzvērtīgu akustiku.

Nozarē vadošā CINEMA 3D tehnoloģija izmantota arī LG 3D monitoros. LG CINEMA 3D monitora – televizora LG DM50D spilgtums ir 100 niti (pārspējot parasto monitoru spilgtumu pat 2 reizes), tas nodrošina attēlu bez ņirboņas efekta, un tā komplektācijā iekļautas vieglas un ērtas 3D brilles. Tāpat LG DM50D aprīkots ar satura konvertēšanas funkciju no 2D uz 3D formātu, kas automātiski tiek ieslēgta spēļu laikā, nodrošinot labāko 3D mājas izklaidi.

[img]http://datuve/images/upload/20110901183146.jpg[/img]
Pateicoties parasto Twisted Nematic paneļu aizstāšanai ar In Plane Switching (IPS) paneļiem, LG D237IPS monitors nodrošina plašāku skata leņķi un ērtas 3D satura demonstrēšanas iespējas. Tāpat šie paneļi novērš arī krāsu nobīdi, un to radītā attēla kvalitāte un spilgtums nodrošina augstākās kvalitātes 3D attēlu.

LG D2000 ir pasaulē pirmais 3D monitors, kura 3D satura skatīšanai nav nepieciešamas 3D brilles. Parallax „bez briļļu” tehnoloģija apvienojumā ar īpašu kameras sensoru nodrošina plašākās skata leņķa iespējas. Savukārt satura konvertēšanas funkcija no 2D uz 3D formātu padara LG D2000 monitoru par lielisku izvēli spēlēm un cita veida 3D mājas izklaidei.

Vēl pilnajā LG 3D mājas izklaides risinājumā ietilpst arī pasaulē pirmais pasīvā tipa 3D projektors LG CF3D, kas nodrošina Full HD attēlu demonstrēšanu ar vienu objektīvu. Apvienojumā ar projekcijas iespēju un ērtu attēla palielināšanu līdz pat 150 collām pa diagonāli, LG CINEMA 3D projektors LG CF3D nodrošina arī 1 250 ANSI lūmenu spilgtumu (2 500 ANSI lūmenu 2D formātā), kontrasta attiecību 7 000:1 un 120 Hz tehnoloģiju TruMotion spilgtiem, izcili vienmērīgiem 2D un 3D formāta attēliem. Tāpat LG CF3D projektora priekšpusē iebūvētā nelielā kamera, kas automātiski veic arī apgaismojuma un attēlu kalibrēšanu, nodrošinot maksimālu attēla 3D efektu un mazāku enerģijas patēriņu nekā tas vajadzīgs citiem 3D projektoriem.

LG BD670 Blu-ray 3D™ atskaņotāja ērti lietojamā ekrāna saskarne nodrošina vienkāršu piekļuvi augstākās kvalitātes saturam. Viedā televizora funkcionalitāte nodrošina piekļuvi 3D Video-on-Demand, savukārt Blu-ray 3D™ atskaņošana ir lieliska platforma neierobežota 3D satura skatīšanai.

Visbeidzot, ar LG CINEMA 3D brillēm var izbaudīt 3D formāta saturu uz jebkuras LG 3D mājas izklaides ierīces. Cenu ziņā demokrātiskās brilles var iegādāties ikvienam ģimenes loceklim, savukārt cilvēkiem, kam nepieciešams valkāt optiskās brilles, LG piedāvā speciālos 3D briļļu klipšus, ko viegli var piestiprināt pie brillēm..

Toties tiem, kuri vienlīdz augstu vērtē kā tehnoloģiju, tā arī dizaina sasniegumus, labākā izvēle būs izcili ērtas 3D brilles, kas tapušas sadarbībā ar pasaulē slaveno franču briļļu dizaineru Alanu Mikli (Alain Mikli). Optimāls svars, īpaši patentēts deguna atbalsta spilventiņš, kā arī īpaši veidotās briļļu kājiņas nodrošina ērtību un eleganci.

Sākot ar 3D televizoriem un monitoriem, līdz Blu-ray 3D™ — LG jaunākāss paaudzes 3D izstrādājumi nodrošina visas iespējas, funkcionalitāti un tehnoloģijas, lai radītu ērtāko un pilnvērtīgāko 3D mājas izklaides vidi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us