Spotify tagad ļauj meklēt dziesmas, izmantojot dziesmu tekstus

Tajās reizēs, kad galvā skan konkrētas dziesmas rindas, bet nevarat atcerēties, no kuras dziesmas šie teksti nākuši, Spotify var jums palīdzēt. Tagad jūs varat meklēt dziesmas pēc to vārdiem iOS un Android ierīcēs.

Šī funkcija izskatās diezgan vienkārša – ierakstiet dažus dziesmas vārdus Spotify meklēšanas joslā, un lietotne parādīs dziesmas, kas tiem atbilst. Dziesmām, kuras varētu būt īstās, būs atzīme “Lyrics match”, kā redzat šajā lietotnes izstrādātājas Linas Vangas tvītā:

Es, personīgi, redzu, kā meklēšana pēc dziesmu vārdiem varētu būt patiešām ērta funkcija. Cilvēkiem, kas slikti atceras dziesmu nosaukumus, bet parasti atceras, piemēram, galvenos vārdus no piedziedājuma, jaunā opcija varētu būt ļoti parocīga. Šķiet, ka tas ir viss, kas nepieciešams, lai varētu Spotify atrast dziesmu, kas nemitīgi skan galvā.

Jāsaka, ka Spotify ar šīs funkcijas ieviešanu ir pietuvojušies Apple. Lietotne Apple Music ir ļāvusi meklēt dziesmas, izmantojot dziesmu tekstus, jau kopš 2018. gada.

Šī nav vienīgā ar dziesmu tekstiem saistītā funkcija, ko Spotify pēdējā laikā ir pievienojuši. Uzņēmums jūnijā 26 valstīs ieviesa Musixmatch sniegtos dziesmu tekstus, kas tiek parādīti reāllaikā. Diemžēl Latvija neietilpst šo valstu sarakstā. Tā arī ir funkcija, kas jau labu laiku ir pieejama Apple Music (tā tika ieviesta laikā, kad tika izlaista iOS 13 operētājsistēma).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us