Sony piesaka jaunās HandyCam CX550V, XR550V, CX350V, XR350V un CX305

Sony piesaka jaunās videokameras. Augstākās kvalitātes HD zibatmiņas un cietā diska modeļi (CX550V, XR550V, CX350V, XR350V, CX305) ir aprīkoti ar ļoti kvalitatīvu Sony G objektīvu – tam ir uzlabotas platleņķa iespējas (aptuveni 2x lielāks apgabals) salīdzinājumā ar iepriekšējām Handycam® videokamerām. Tagad ir daudz vieglāk kadrā ietilpināt visus burziņa, dzimšanas dienas svinību vai kāda cita īpaša pasākuma dalībniekus. Modeļu CX550V/XR550V platleņķa sniegums (29,8 mm video un 26,3 mm foto attēliem – 35 mm ekvivalents) ir savā klasē vislabākais, turklāt tas sasniegts vēl mazākā korpusā.

Filmējot “no rokas”, gan vidējās kategorijas, gan vadošie HD Handycam® modeļi tagad spēj vēl efektīvāk kā agrāk novērst kameras drebēšanas efektus. Jaunās optiskās tehnoloģijas SteadyShot aktīvais režīms apvieno optiskās un elektroniskās stabilizācijas sistēmas, nodrošinot līdz šim labāko „3 virzienu” stabilizācijas sniegumu gan platleņķa, gan telefoto uzņēmumiem. Attēli tagad ir līdz pat 10 reizēm stabilāki, ja izmantots platleņķa iestatījums. Izmantojot pietuvinājuma tālummaiņas iestatījumus, jūs joprojām varat baudīt 2x* uzlabotu stabilizācijas sniegumu un iegūt skaidrākus un daudz stabilākus rezultātus.

Pateicoties uzlabotajai elektroniskajai attēla stabilizācijas sistēmai, arī vienkāršākie HD modeļi var izmantot SteadyShot aktīvā režīma priekšrocības ar vairāk nekā 10x drebēšanas samazinājumu (ar platleņķa iestatījumu) salīdzinājumā ar standarta SteadyShot.

Sony izstrādātie un atzinīgi novērtētie Exmor R™ CMOS sensori ar 2x paaugstinātu jutību** tagad ir pieejami visos HD Handycam® modeļos, kā arī standarta izšķirtspējas klāsta labākajam modelim DCR-SX73. Novatoriskā “aizmugures apgaismojuma” konstrukcija nodrošina vairāk gaismas foto šūnās, līdz ar to sensorā esošais signāla slānis nerada aptumšojumu. Tādējādi, salīdzinot ar sensoriem, kas izmanto parasto “priekšējā apgaismojuma” struktūru, tiek palielināta jutība.

Palielināta jutība nodrošina lieliski detalizētus un dabiskus rezultātus ar būtiski samazinātu attēla graudainību. Jūs patiešām redzēsiet atšķirību, it īpaši vājā apgaismojumā, kur citas videokameras var tikai pūlēties uzņemt skaidrus attēlus „bez grauda”.
Automātiskā fokusa darbība ar ātro AF tagad ir daudz precīzāka un divreiz ātrāka, salīdzinot ar iepriekšējām Handycam® videokamerām. Pateicoties naskākiem fokusēšanas ātrumiem, jūs varat baudīt viscaur izteiksmīgus un skaidrus videoklipus, pat filmējot vājā apgaismojumā, kur daudzas videokameras ar pūlēm var noturēt fokusu.
Visi HD modeļi tagad atbalsta ierakstu ar datu plūsmas ātrumu 24 Mb/s, kas ir lielākais, kādu paredz AVCHD formāts: šī iespēja ļauj nofilmēt ikvienu ainu vislabākajā kvalitātē. Tas ir vērtīgs papildinājums filmēšanas cienītājiem, lai pilnībā realizētu visas iespējas, ko sniedz Sony unikālā G objektīva, Exmor R™ CMOS sensora un jaudīgā procesora BIONZ attēlu apstrādes tehnoloģiju apvienojums.

Jau Sony Cyber-shot kamerās izmantotā inteliģentā funkcija iAUTO atbrīvo lietotāju no minēšanas, izvēloties optimālos videokameras iestatījumus. Funkcija iAUTO, kas šajā gadā parādās arī kamerās Handycam®, atpazīst sejas, uzņemšanas situāciju (“no rokas” vai uz statīva) un desmit dažādas ainas. Izmantojot šo informāciju, videokamera Handycam® automātiski optimizē filmēšanas parametrus, lai iegūtu apmierinošu rezultātu, pateicoties 90 dažādām ainu kombinācijām (modeļiem 3.1M/1.6M HD — 60 kombinācijas).

Clear Photo LCD ekrāns, kas tagad ir izskatīgāks, pateicoties šaurajai malai, sniedz labākas ainu kadrēšanas un pārskatīšanas iespējas. 6,7 cm lielā ekrāna pikseļu skaits ir palielināts no 210 000 līdz 230 000 un skata leņķis palielināts līdz 170 grādiem, lai ikviens varētu aplūkot skaidrus attēlus. Vadošie modeļi CX550 un XR550 var lepoties ar lielāku — 8,8 cm —Xtra Fine LCD ekrānu. Tehnoloģija TruBlack, kas tiek izmantota labākajos Sony S-Frame digitālajos fotorāmjos, šim ekrānam nodrošina izcilu attēla kontrastu un izšķirtspēju.

Jaunais režīms Golf Shot tagad ļauj vieglāk nekā iepriekš kadru pēc kadra pārbaudīt vēziena tehniku. Golf Shot režīmā videokamera Handycam® sāk ļoti ātri uzņemt secīgus attēlu straumējumu, kamēr jūs vēl gaidāt darbības sākumu. Pēc sitiena nospiediet ierakstīšanas pogu, un visa darbība tiks ierakstīta ar neticami lielu ātrumu — 200 kadriem sekundē, lai iegūtu plūstoši lēnu kustību atkārtojumu. Pēc tam apskatiet rezultātus gan kā lēnu kustību video, gan kā saliktu attēlu, kur vienā attēlā apvienota sīktēlu sērija.

Jaunie standarta izšķirtspējas modeļi ir aprīkoti ar augstākas jutības CCD, kas uzlabo attēla kvalitāti vājā apgaismojumā. Pievienota arī sejas noteikšanas funkcija gan filmēšanas, gan fotografēšanas režīmā. Tādējādi varat uzņemt lieliski eksponētus ģimenes un draugu attēlus.
Vienkāršākajiem SD modeļiem (zibatmiņa un cietais disks) tagad ir iebūvēts video apgaismojums, lai iegūtu labāku rezultātu, filmējot burziņos, iekštelpās un citās vāji apgaismotās vietās.

Tiešās kopēšanas funkcija, kas pieejama visos HD un SD modeļos, ļauj tieši kopēt filmētos materiālus no Handycam® uz saderīgu ārējo cieto disku*, lai tos dublētu un arhivētu bez datora palīdzības. Pievienojiet videokameru ar papildu VMC-UAM1 USB adaptera kabeli un pārsūtiet visu filmēto materiālu drošai uzglabāšanai. Ārējā cietajā diskā saglabātās dzīves vērtīgās atmiņas var vienkārši apskatīt HD televizorā, izmantojot dažādus ciparu videokameras Handycam® atskaņošanas režīmus, piemēram, Map Index (tikai GPS modelim), Visual Index un Highlight Playback.

Jaunākā PMB (Picture Motion Browser) programmatūra, kas ir komplektā visiem ciparu videokameru Handycam® modeļiem, piedāvā jaunu saskarni, lai videomateriālu un fotoattēlu kolekcijas pārvaldīšana un aplūkošana būtu vēl vienkāršāka. Ar PMB var pārlūkot visus videoklipus un attēlus, izmantojot unikālo kalendāra skatu, kas materiālus sakārto pēc datuma. Izmantojot PMB, iecienītākos materiālus ar dažiem peles klikšķiem var ierakstīt diskā, nosūtīt pa e-pastu draugiem un ģimenes locekļiem vai arī augšupielādēt koplietošanas vietnēs, piemēram, YouTube™.
Atmiņas kartēm Memory Stick PRO Duo un SD/SDHC (tiek pārdotas atsevišķi) paredzētā ligzda ļauj lietotājam izvēlēties sev piemērotāko atmiņas kartes formātu. Sony piedāvā pilnu papildu piederumu klāstu, kas palīdz izmantot vislabākās ciparu videokameru Handycam® iespējas.

Pasargājiet iegādāto kameru ar modernu LCM-HAC somiņu, kas kameras objektīvam nodrošina papildu aizsardzību pret triecieniem. Četrās krāsās pieejamie mīkstie maisiņi LCS-BBE aizsargā zibatmiņas ciparu videokameru Handycam® no saskrāpēšanas, ja tā tiek ievietota rokassomā vai pārnēsāšanas somiņā.

Trīs jaunie InfoLITHIUM V sērijas akumulatori (NP-FV50/70/100) nodrošina par 15% lielāku energoietilpību (salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem) ilgākai filmēšanai un fotografēšanai.

Visi jaunie videokameru Handycam® modeļi ir saderīgi ar DVD rakstītāju VRD-MC6 un VRD-P1 DVDirect Express. Jums tikai jānospiež poga, lai standarta vai augstā izšķirtspējā filmētās atmiņas ierakstītu DVD diskos. Šos diskus var izmantot materiālu arhivēšanai, koplietošanai vai aplūkošanai kopā ar draugiem, izmantojot Blu-ray Disc™ vai DVD atskaņotāju. Izmantojot VRD-MC6, vecos, uz kasetēm filmētos materiālus var vienkārši pārsūtīt tieši uz DVD disku.

Sony 2010. gada pavasara videokameru Handycam® ar zibatmiņu un cieto disku sērija būs nopērkama no 2010. gada februāra.

Cenas Latvijā:

HDR-XR550VE Ls 1070
HDR-XR350VE Ls 800
HDR-CX550VE Ls 1000
HDR-CX350VE Ls 750
HDR-CX305E Ls 600

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us