Sony iepazīstina ar pasaulē vieglāko skārienjūtīgā ekrāna Ultrabook™ datoru

• Vieglākais 29,4 cm (11,6”) / 33,7cm (13,3”) Ultrabook™ dators ar skārienjūtīgu ekrānu
• Veidots no izturīga, vienvirziena oglekļa šķiedru materiāla
• Ērta rakstīšana ar apgaismotu tastatūru

Datora ekrāna lielums ir piemērots ceļojumiem –29,4 cm (11,6”) un 33,7 cm (13,3”). Ar VAIO® Pro varēsiet izmantot Windows 8 potenciālu visas dienas garumā. Īpašais korpuss ir veidots no vienvirziena oglekļa šķiedru materiāla, kas ir par 50% vieglāks un par 25% izturīgāks par alumīniju – tas ir ideāli piemērots ikdienas darbam, lai svars nebūtu jūtams. Taču neskatoties uz vieglo svaru, datoram ir jaudīgs 4.paaudzes Intel® Core™ procesors.

[img]/images/upload/20130611084013.jpg[/img]

Video, fotogrāfijas un prezentācijas izskatīsies vislabāk VAIO® Pro Full HD skārienekrānā. Unikālais Sony TRILUMINOS ekrāns mobilajām ierīcēm nodrošina bagātāku un dabiskāku skatīšanos ar skaidrām un reālistiskām krāsām.

Ir ērti rakstīt ar VAIO® Pro tastatūru, kas, datoram esot atvērtā veidā, ieņem rakstīšanai ērtu leņķi. Plašais atstatums starp taustiņiem un taustiņsitiena dziļums samazina kļūdas, kad strādājat gultā, savukārt delmu atbalsts samazina locītavu deformāciju. Savukārt tastatūras aizmugurējais apgaismojums ļauj rakstīt tumšās telpās vai nakts pārlidojumos.

[img]/images/upload/20130611084118.jpg[/img]

Akumulatora darbības laiks ir līdz 8 stundām (**)VAIO® Pro 13 kas ļauj strādāt bez uzlādes visu dienu. Turklāt būs nopērkams papildus akumulators, kas paildzinās darbības laiku līdz pat 18 stundām (**)VAIO® Pro 13, kas būs vairāk nekā pietiekami, lai varētu pabeigt atskaites vai noskatīties filmu gara pārlidojuma laikā.

VAIO® Pro ir izcila skaņa, vienalga, vai skatāties filmas vai klausāties mīļāko mūziku. Clear Audio+ režīms ļauj jums izvēlēties no četriem atšķirīgiem iestatījumiem atkarībā no tā, ko klausāties, kā arī regulēt skaņas efektu iestatījumus.

Vienkārši pieskarieties ar NFC bezvadu skaļruņiem vai austiņām VAIO® Pro, lai izveidotu savienojumu un uzreiz pārsūtītu skaņu . Jūs varēsiet klausīties savas mīļākās dziesmas izteiksmīgā un skaidrā ciparu kvalitātē – un nebūs jāraizējas par kabeļu mudžekli.

[img]/images/upload/20130611084203.jpg[/img]

Apnicis “ķert” bezvadu signālus savā viesnīcas istabā, vai arī tad, kad jūs strādājat izbraukumā? Wi-Fi rūteris, kas darbojas ar strāvu, pārveido kabeļinterneta savienojumu Wi-Fi tīklā. Tikai pievienojiet to strāvai un uzreiz izveidojiet paši savu Wi-Fi tīklu. Bez vadiem savienojiet līdz pat piecus viedtālruņus vai planšetdatorus, tādejādi visas jūsu ierīces var izmantot signālu un ātri piekļūt internetam.

Jaunie Sony VAIO® Pro būs nopērkami Latvijas labākajos elektronikas veikalos, sākot no jūnija beigām par Ls 850, atkarībā no datora konfigurācijas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us