Sony Ericsson Xperia X10

Sony Ericsson šodien paziņoja par tālruni XPERIA X10, pirmo tālruni, kurš nodrošina saskanīgas lietošanas iespējas, saziņu pārvēršot patiesā izklaidē. Tālruņa izveidē izmantots uzņēmuma Sony Ericsson izklaides mantojums, kas apvienots ar bagātīgu grafiku ar uzņēmuma Sony izstrādātām intelektiskām iespējām. Tālrunis XPERIA X10 iepazīstina ar jaunu UX platformu, kas tiks ieviesta arī citos tālruņos un nepārtraukti tiks pilnveidota ar jauniem līdzekļiem un iespējām.

UX platforma tiek veidota, par pamatu izmantojot atvērtu operētājsistēmu, un tā sniedz unikālas Sony Ericsson lietošanas iespējas, apvienojot savā klasē labākos izklaides līdzekļus ar oriģinālām lietotnēm, nepārspējamu sociālo mediju pakalpojumu integrāciju un bagātīgu grafisko lietotāja saskarni. XPERIA™ X10 ir pirmais tālrunis, kas patiešām cilvēcisko cilvēku mijiedarbību ar tālruņiem.

Ieviešot tādas orģināllietotnes kā Mediascape un Timescape, tālrunis XPERIA™ X10 lietotājiem visu tālruņa saturu ļauj kārtot intuitīvā veidā:

lietotne Sony Ericsson Timescape™ vienviet apkopo visu saziņu ar vienu personu. Pārlūkojiet savas sarunas pārskatāmā veidā, vienā paņēmienā pārbaudot savus kontus tīmekļvietnēs Facebook™, MySpace™ un Twitter™, kā arī fotoattēlus, e-pasta ziņojumus un tekstus.
Lietotne Sony Ericsson Mediascape nodrošina ātru veidu, kā no labākajiem draugiem un mūziķiem iegūt visu vajadzīgo mūziku, fotoattēlus un videomateriālus. Tā spēj piekļūt saturam jebkurā vietā — tālrunī, tīmekļvietnē YouTube™, PlayNow™ arēna — un to visu pasniegt tieši jums.

Intelektiskās iespējas, kas integrētas lietotnēs Mediascape un Timescape™, ļauj automātiski atpazīt sakarus starp kontaktpersonām, saturu un medijiem. Iesakot alternatīvus saziņas veidus vai palīdzot iepazīties ar jaunu mediju iespējām, lietotāji var atklāt vairāk iespēju daudz atvērtākā veidā. Piemēram,

nospiežot jauno neierobežoto iespēju pogu, lietotājam vienā skatā ir apkopota visa viņa sarakste ar vienu personu.
Intelektiskais seju pazīšanas līdzeklis vienā attēlā atpazīst līdz pat piecām sejām, automātiski tās savieno ar jūsu sociālā tīkla tālruņu grāmatiņu un citiem saistītiem sakaru veidiem, kādus izmantojat saziņā ar šo personu.

Uzņēmuma Sony Ericsson prezidents Berts Nordbergs: “Tālrunis XPERIA™ X10 un tālruņi, kas tiks izlaisti 2010. gada pirmajā pusgadā, apstiprina mūsu ticību atvērtai un daudzplatformu stratēģijai, kas maksimāli palielina klientu izvēles iespējas un nodrošina klientiem vislabākās iespējas, kādas vien iespējamas. Globālo partneru – operatoru atsauksmes par tālruni XPERIA X10 ir ļoti pozitīvas, un mēs to visā pasaulē, tai skaitā arī Japānu, sāksim pārdot 2010. gada pirmajā pusē.”

Uzņēmuma Sony Ericsson izpildviceprezidents un jaunveides direktors Riko Sakaguči sacīja: “Tālrunis XPERIA™ X10 ir brīnišķīgs piemērs mūsu filosofijai make.believe (ļaut tam noticēt), jo mēs paplašinām iespēju robežas un parādām, ka it viss, ko vien klienti vien var iedomāties, mums ir iespējams. Ar tālruni X10, mēs paceļam pašu nosprausto latiņu, ko esam izveidojuši ar tādiem izklaides iespējām bagātiem tālruņiem kā Aino un Satio, padarot saziņu aizraujošāku un rotaļīgāku, daudzveidojot un bagātinot sakaru iespējas.”
Uzņēmuma Sony Ericsson atvērtā pieeja klientiem nodrošina maksimālas izvēles iespējas, un ar tālruni XPERIA™ X10 viņi var lejupielādēt jebkuru vajadzīgu lietotni tieši no dažādiem tiešsaistes veikaliem, tostarp PlayNow™ un Android Market™, un līdzdarboties vēl nebijušu iespēju radīšanā.
Sony Ericsson paziņoja arī par jaunām bezvadu stereoaustiņām ar iebūvētu FM diapazona radiouztvērēju — WM600. Modernā tehnoloģija Bluetooth™ un iebūvētais FM diapazona radiouztvērējs uz šīm austiņām ļauj straumēt augstas kvalitātes mūziku, izmantojot skaņu uzlabojošus ieaušus. Kristālskaidrais OLED ekrāns, ērtas piekļuves pogas un RDS radiostaciju informācija ļauj neņemt līdzi tālruni, lai klausītos iecienītāko radiostaciju.

Tālrunis XPERIA™ X10 darbojas tīklos GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900, UMTS HSPA 900/1700/2100 un UMTS HSPA 800/850/1900/2100.

Tālrunis XPERIA™ X10 būs nopērkams nākamā gada 1. ceturksnī melnā un baltā krāsā.

Informācija par Sony Ericsson izstrādājumu emuāros: http://blogs.sonyericsson.com/products

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us