Sony Ericsson tālrunis XPERIA X2

Šodien Sony Ericsson iepazīstina ar tālruni XPERIA™ X2, kas ir jauns Windows® operētājsistēmas tālrunis, kas nodrošina savā klasē labākās e-pasta un multivides iespējas. Mūsdienu pasaulē, kur svarīga loma ir nepārtrauktiem sakariem, lietotāji var tūlīt sinhronizēt savu e-pastu un kalendāru, ātri un efektīvi atvērt un rediģēt Microsoft® Office Mobile dokumentus un sazināties ar saviem kolēģiem neatkarīgi no atrašanās vietas.

Tālrunim XPERIA™ X2 ir arī jauna slaidrādes funkcija, kas nodrošina ātru piekļuvi biežāk lietotajām tālruņa iespējām. Slaidrāde nodrošina ātru piekļuvi adresātiem, ziņojumiem, multividei un citām funkcijām, kā arī ļauj pārskatīt nokavētos ienākošos notikumus, lietotājam ziņo par neatbildētiem zvaniem, e-pasta ziņojumiem un īsziņām, tādējādi nepalaidīsiet garām svarīgu ziņu.

XPERIA™ X2 lietotājiem ir plašas iespējas, jo iespējams izmantot 14 īpaši paredzētus un jau sākotnēji ielādētus paneļus XPERIA™, kā arī iegūt vēl 16 lejupielādējamus paneļus. Paneļi nodrošina lietotājus ar jaunāko informāciju, sākot no Skype, Mytopia un Google™ un beidzot ar spēlēm, CNN un Windows Live™. Uzlabotā skārienjutīgā saskarne un jaunais telpiskais panelis lietotājiem ļauj elastīgi izmantot darbvirsmas paneļus ar darījumu, izklaides un sakaru iespējām. Vienkārši iestatiet, lai noteiktā dienas laikā parādās izvēlētais elements — no rīta jaunāko ziņu portāls, pusdienlaikā YouTube™, bet dodoties mājup — spēles.

Operētājsistēma Windows Mobile® tālrunim XPERIA™ X2 nodrošina QWERTY tastatūru, un lietotājiem iespējams savas prezentācijas rādīt arī uz lielā ekrāna, izmantojot TV izejas signāla kabeli.

“Mūsdienu ātri mainīgajā pasaulē, kurā mēs dzīvojam, vajadzība pēc nepārtrauktiem sakariem ir svarīgāka kā jebkad agrāk,” uzsvēra uzņēmuma Sony Ericsson mārketinga vadītājs Sumits Malhotra. “Mēs nemitīgi paļaujamies uz saviem mobilajiem tālruņiem kā uz zināmu biroja iespēju paplašinājumu. Tālrunis XPERIA™ X2, kurā pirmoreiz ir operētājsistēma Windows Mobile® 6.5, lietotājiem ļauj ātri un efektīvi strādāt arī ārpus biroja. Tālrunim XPERIA™ X2 ir arī jauni interaktīvi paneļi, kā arī slaidrāde, kas nodrošina ātru piekļuvi biežāk lietotajām tālruņa funkcijām. Šī funkcija ir lieliski piemērota lietotājiem, kam pārskatāmi jāredz jebkurš nokavēts ienākošais notikums.”

Tālrunī XPERIA™ X2 nav aizmirsts arī par izklaides iespējām. Multivides saturu varat baudīt 3,2 collu augstas izšķirtspējas skārienekrānā pārsteidzošā DVD kvalitātē, un, izmantojot 8,1 megapikseļu kameru, varat fotografēt un nekavējoties dalīties iespaidos ar saviem draugiem vai ģimeni. Personalizējot paneļus, lietotāji var piekļūt tīmekļvietnei Facebook™, lai ielādētu ballītēs un ceļojumos tapušos fotoattēlus, kā arī pļāpāt ar draugiem visā pasaulē, izmantojot Skype. Tālrunī XPERIA™ X2 ir viss — mūzika, fotografēšanas iespējas, e-pasts, video un spēles.

“Ar operētājsistēmu Windows® aprīkotie tālruņi ar vienu ierīci lietotājiem ļauj pārvaldīt gan darba, gan izklaides iespējas,” sacīja Microsoft Corp. pārstāve Stefānija Fergusone. “XPERIA™ X2 ir jaudīgas Windows Mobile® ziņojumapmaiņas un multimediju iespējas, tādejādi lietotājiem ir nodrošināti sakari, iespējas strādāt un izklaidēties, lai arī kur tie atrastos.”

Nepārtrauktu sakaru nodrošināšanai Sony Ericsson ir izstrādājis XPERIA™ pakalpojumus — garantētu pēcpārdošanas pakalpojumu, kas paredzēts, lai tālruņa XPERIA™ X2 lietotājiem palīdzētu izmantot visas tālruņa piedāvātās iespējas. Īpaši apmācītu tehnisko speciālistu komanda ir gatava palīdzēt aizņemtajiem lietotājiem un stāstīt par tālruņa XPERIA™ X2 piedāvātajām izcilajām iespējām, kā arī palīdz novērst problēmas, kas saistītas ar piekļuvi iecienītākajām tīmekļvietnēm. Un, ja tālrunis XPERIA™ X2 nestrādā ārzemēs, pietiks tikai piezvanīt uz palīdzības dienestu, un XPERIA™ tālrunis tiks nomainīts.

XPERIA™ pakalpojumi ir izveidoti, lai rūpētos par klientiem un palīdzētu viņiem atklāt vairāk tālruņa XPERIA™ X2 iespēju.

Tālrunis XPERIA™ X2

* Windows Mobile® 6.5 – atvieglo darbu ārpus biroja.
* Dienas laikā iespējams izdarīt visu — pielāgojamie darbvirsmas paneļi ir iedalīti atbilstoši vajadzībām: sakariem un izklaidei, multividei, darījumiem un internetam.
* Neierobežotas darba iespējas — tūlītēja e-pasta sinhronizācija, kalendārs, QWERTY tastatūra ziņojumu rakstīšanai un operētājsistēma Windows Mobile®.
* Slaidrāde — ātra piekļuve biežāk lietotajām tālruņa funkcijām un neatbildēto ienākošo notikumu pārskats.
* Dokumentu parādīšanai uz lielā ekrāna — TV izejošā signāla kabelis.
* Nekad nebūs problēmu — tālruni XPERIA™ iespējams nomainīt ceļojuma laikā.
* Baudiet aizraujošus multivides materiālus DVD kvalitātē — to nodrošina 3,2 collu augstas izšķirtspējas skārienekrāns.
* 8,1 megapikseļa kamera ar fotoapgaismojumu — vienkāršai attēlu augšupielādei tīmekļa albumos.
* Reāls telpiskais panelis — 3D efekti un tālummaiņa, mūzikas atskaņošanas vadība.

Vai jums ir ieplānota nozīmīga darījuma tikšanās? Ierodieties uz tikšanos ar uzlādētu tālruni, izmantojot auto lādētāju AN300, kas ir ļoti ātrs, drošs un uzticams. Tas ir lielisks tālruņa XPERIA™ X2 piederums, un uzlādi veic par 40% ātrāk nekā lielākā daļa lādētāju. Vienkārši pievienojiet to automobiļa šķiltavu pieslēgvietai un sāciet lādēt.

Tālrunis XPERIA™ X2 darbojas tīklos GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 un UMTS/HSPA 850/900/2100. Tālrunis XPERIA™ X2 būs nopērkams no 4. ceturkšņa melnā un sudraba krāsā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us