Sony Ericsson tālrunī W715 Walkman apvieno kristāldzidru skaņu ar jaunāko karšu tehnoloģiju

Tālrunī W715 Walkman™ tiek nodrošināts uzlabots bezvadu savienojums apvienojumā ar uzņēmuma Sony Ericsson savā klasē labāko skaņas baudījumu. Pamatojoties uz virkni novatorisku risinājumu 2008. gadā, uzņēmums Sony Ericsson paziņo par jaunu izstrādājumu līdznēsājamās mūzikas klāstā, kuram ir ātras piekļuves iespējas navigācijas pakalpojumiem un savienojumu iespējas, izmantojot Wi-Fi un DLNA.

Stokholma, 2009. gada 8. janvāris. Lietotāji savu tālruni W715 Walkman ™ var izmantot ar vietnoteices (GPS) iespējas piedāvātajiem pakalpojumiem, lai meklētu atrašanās vietas — pat tad, ja viņi atrodas telpās un ir ārpus signāla uztveršanas zonas. Ar sākotnēji ielādētiem atrašanās vietas pamatpakalpojumiem (LBS), piemēram, kartēm Google Maps™, Wayfinder Navigator™ un attēlu ģeogrāfisko marķēšanu, lietotāji var piekļūt plašākai informācija, ne tikai atrašanās vietai.

Tālrunim W715 Walkman™ ir tikpat lieliska skaņa kā W902 un W980 Walkman™, kas neatkarīgos testos tika novērtēts kā ‘best audio experience’*. Bez skaidras mūzikas skaņas baudījuma ar kristāldzidru skaņu tālrunis W715 ir aprīkots ar tādām iecienītām atskaņotāja Walkman™ iespējām kā mūzikas pazīšanas lietotni TrackID™, SenseMe™, kas palīdz atskaņot mūziku atbilstoši garastāvoklim, un vadību ar pakustināšanu (Shake Control), kas ļauj mainīt atskaņojamo dziesmu, pakustinot plaukstas locītavu.

“Savos tālruņos mēs turpinām attīstīt mūzikas iespējas, un tālrunis W715 Walkman™ ir lielisks veids, kā atbalstīt Sony Ericsson ierosinājumus mūzikas jomā, apvienojot tos ar atrašanās vietas pakalpojumiem un savienojumu iespējām, izmantojot bezvadu tīklu Wi-Fi un tehnoloģiju DLNA, kas lietotājiem nodrošina lieliskas iespējas,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson Nordic Mārketinga nodaļas vadītājs Ola Lilja-Molens.

W715 Walkman™ ir vairāk nekā mūzikas tālrunis. Tā metāliskā apdare apvienota ar lielu ekrānu elegantā un nelielā atbīdāmajā tālrunī. 3,2 megapikseļu kameras un bezvadu tīkla savienojuma Wi-Fi iekļaušana ļauj lietotājiem uzņemt draugu fotoattēlus un tos ātri augšupielādēt sabiedriskajās tīmekļvietnēs, lai attēlus varētu apskatīt arī citi.

Tālrunis W715 Walkman™ ir pieejams granāta melnā un sudrabotā krāsā.

* Balvu ieguvusī dzidrās skaņas iespēja — klausieties mūziku tā, kā to ir iecerēts dzirdēt
* Tehnoloģija aGPS palielina atrašanās vietas pamatpakalpojumu (LBS) precizitāti
* Programmas Wayfinder Navigator™ un Google Maps™ līdznēsājamām ierīcēm — jums vairs nekad nevajadzēs maldīties
* Tiešā mūzikas meklēšana no darbvirsmas — dodieties tiešsaistē, lai klausītos labākās dziesmas vai skatītos iecienītākos videomateriālus tīmekļvietnē YouTube™
* Wi-Fi un DLNA sertifikācija — veidojiet savienojumu pieņemamākajā veidā
* Vadība ar pakustināšanu (Shake Control) — pārslēdziet dziesmas un regulējiet skaļumu, pakustinot plaukstas locītavu
* SensMe™ — veidojiet atskaņošanas sarakstus, pamatojoties vairāk uz garastāvokli, nevis uz izpildītāju vai žanru
* Liels 2,4 collu ekrāns — apskatiet tīmekļvietnes un e-pastus skaidri saskatāmā ekrānā
* Automātiskā pagriešana — pārslēdzieties no portreta uz ainavas skatu, tikai nedaudz noliecot tālruni
* 3,2 megapikseļu kamera — uzņemiet un dalieties ar saviem iecienītākajiem attēliem, izmantojot tehnoloģiju Bluetooth™
* FM diapazona radiouztvērējs ar funkciju TrackID™ — klausieties radio, atrodoties ceļā
* 8 GB atmiņas karte — glabājiet līdz pat 8000 dziesmām**

Tālrunis W715 darbojas tīklos GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 un UMTS/HSPA 900/2100. Tas būs nopērkams no 2009. gada 1. ceturkšņa granāta melnā un sudrabotā krāsā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us