Sony Ericsson laiž klajā Xperia™ arc – jaunāko viedtālruni superplānā korpusā ar vismodernāko Sony tehnoloģiju

Sony Ericsson prezentē jauno Xperia™ arc viedtālruni, kas piedāvā vismodernāko Sony tehnoloģiju un ekskluzīvu multivides pieredzi, balstītu uz Android™ platformas jaunākās 2.3. versijas. Xperia™ arc ir pirmais no jaunās paaudzes Xperia viedtālruņiem, kurus paredzēts laist klajā 2011. gadā.

• Xperia™ arc apvieno pārsteidzošu dizainu ar Sony tehnoloģiju uz platformas Android™ 2.3 versijas
• Jaunākais tālrunis no Xperia™ klāsta – žilbinošs izskats un visjaunākā multivides pieredze

Berts Nordbergs, Sony Ericsson prezidents: “Mēs uzsākam 2011. gadu ar pilnu spēku, piedāvājot līdz šim visaizraujošāko no Xperia™ sērijas produktiem. Xperia™ arc apvieno vismodernāko Sony tehnoloģiju ar elpu aizraujošu dizainu, kas izklaidēs un pārsteigs patērētājus. Tas viss balstās Android™ platformas jaunākajā versijā.”

[img]http://datuve/images/upload/20110106110534.png[/img]
Xperia™ arc paceļ jaunā līmenī pārsteidzošo dizaina valodu, kas padarījis slavenu Sony Ericsson. Superplāns un viegls Xperia™ arc ir tikai 8.7 mm biezs korpusa visplānākajā daļā un ir aprīkots ar daudzpieskārienu palielināta platuma 4.2” ekrānu. Radīts no visaugstākās kvalitātes materiāliem un iestrādāts pārsteidzoša izskata noapaļotā korpusā, šis viedtālrunis ir gluds, izturīgs un perfekti ieguļas lietotāja rokā. Viedtālrunī Xperia™ arc ir iestrādāta vislabākā Sony tehnoloģija. Realitātes displejs (Reality Display) kopā ar Mobile BRAVIA® Engine attēlu apstrādes sistēmu sniedz neatkārtojamu spožumu un kristāltīru attēlu, kas pastiprina kopējo izklaides pieredzi. Turklāt Sony apbalvojumiem bagātais Exmor R™ sensors mobilajiem tālruņiem ar 2.4 mm objektīvu ļauj iemūžināt augstvērtīgus, skaidrus attēlus un HD formāta videoierakstus pat nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Visus fotouzņēmumus un videoierakstus var skatīties HD formātā mājas televizorā, izmantojot HDMI savienojuma ierīci.

Xperia™ arc ir balstīts uz jaunākās Android™ platformas, kas nodrošina pieeju Google mobilajiem pakalpojumiem un neskaitāmām Android aplikācijām. Xperia™ viedtālruņi piedāvā vislabāko no savas klases izklaides tālruņiem: aplikācijas, kartes, e-pastu un ātrgaitas internetu, lai sniegtu patērētājiem visaizraujošāko izklaides tālruņa lietošanas pieredzi.

Sony Ericsson Xperia™ arc – pamatīpašības
• Plāns, viegls un izturīgs, ar perfektu ergonomiku
• Īpaši plašs 4.2” daudzpieskārienu realitātes displejs ar Mobile BRAVIA® Engine attēlu apstrādes ierīci, kas nodrošina vislabāko multivides un skatīšanas vidi
• Sony Exmor R™ sensors mobilajiem tālruņiem: savas klases vislabākajiem fotoattēliem un videoierakstiem nepietiekamā apgaismojuma apstākļos
• 8.1 megapikseļu fotokamera ar HD videoierakstu iespēju
• Android Market™ – tūkstošiem aplikāciju Jūsu izklaidei

[img]http://datuve/images/upload/20110106110716.png[/img]
Sony Ericsson Xperia™ arc būs pieejams pasaules mērogā izvēlētajos tirgos, arī Japānā, sākot no šī gada 1. ceturkšņa, tumši zilajā un miglaini sudrabotajā krāsā.

Vairāk informācijas – Sony Ericsson produkcijas blogā: [url=http://blogs.sonyericsson.com/products/]http://blogs.sonyericsson.com/products[/url]

[img]http://datuve/images/upload/20110106110344.png[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us