Sony Bloggie MHS-PM5 var filmēt Full HD MP4 formāta videoklipus un tos nosūtīt WiFi tīklā

Bloggie – sapņu kamera katram blogerim? Sony videokameras un fotokameras apvienojums Bloggie MHS-PM5 ir pieejama dažādās krāsās, tā ir viegla, maza, to var nemanāmi ieslidināt kabatā vai somā, tā var būt vienmēr līdzi burziņos, brīvdienās un ceļojumos – vienmēr, kad negribas palaist garām spraigākos notikumus. Fiksētie foto vai videomirkļi ļaus dalīties ar atmiņām, atjaunināt personiskos emuārus vai publicēt attēlus sociālajos tīklos. Vienkārši nomērķējiet, fotografējiet vai filmējiet! Pēc tam jebkur, kur ir pieejams WiFi, piemēram, kafejnīcā, pieslēdziet bloggie un, izmantojot kamerā esošo programmatūru PMB Portable, augšupielādējiet savas dzīves notikumus.

Fiksētie foto vai videomirkļi ļaus dalīties ar atmiņām, atjaunināt personiskos emuārus vai publicēt attēlus sociālajos tīklos. Vienkārši nomērķējiet, fotografējiet vai filmējiet! Pēc tam jebkur, kur ir pieejams WiFi, piemēram, kafejnīcā, pieslēdziet bloggie un, izmantojot kamerā esošo programmatūru PMB Portable, augšupielādējiet savas dzīves notikumus.

Jaunā bloggie™ modeļa lietošana ir vienkārša. Nospiediet pogu un izteiksmīgi 5 megapikseļu fotoattēli ir rokā! Nospiediet citu pogu un acumirklī Jūs jau filmējat dzīvespriecīgus Full HD MP4 formāta videoklipus.
Ar kameru PM5 var ierakstīt gan videoklipus ar 1280 x 1720/60p izšķirtspēju, gan augstas izšķirtspējas Full HD 1920 x 1080/30p videoklipus. Attēla stabilizācijas tehnoloģija SteadyShot* samazina kameras drebēšanas radīto efektu, kad fotografējat “no rokas”, savukārt sejas noteikšanas funkcija pielāgo kameras iestatījumus, lai iegūtu izteiksmīgus portretus.

*Pieejama tikai ar 720/30p filmēšanas režīmu

Kamera PM5 būs nopērkama četrās krāsās, tai ir 270 grādu leņķī grozāms objektīvs, tāpēc fotografēt var no jebkura leņķa — nokļūt zemāk, tiekties augstāk vai fotografēt sevi. Spilgtā augstas izšķirtspējas 6 cm LCD ekrāna apakšējā daļā uzņemšanas laikā ir redzami kameras iestatījumi. Ja vēlaties redzēt rezultātus, pagrieziet kameru bloggie™ horizontāli un aplūkojiet safilmētos klipus un uzņemtos fotoattēlus ainavas skatā.

Kamerā Bloggie™ ir viss, kas nepieciešams digitālam dzīvesveidam. Pēc filmēšanas un fotografēšanas, izmantojot iebūvēto USB pieslēgvietu (kas praktiski nav redzama, kad netiek izmantota) kameru var tieši pievienot PC vai Mac tipa datoram.

Tiklīdz kamera bloggie™ pievienota PC vai Macintosh tipa datoram, automātiski tiek palaista iebūvētā programmatūra PMB Portable. Tā ļauj apskatīt, atlasīt un augšupielādēt videoklipus iecienītākajās sociālo mediju lietotnēs un materiālu koplietošanas vietnēs, piemēram, Picasa™ un YouTube™. Turklāt datorā nevajag instalēt rediģēšanas vai datņu pārsūtīšanas programmatūru, tāpēc kamera bloggie™ ir lieliski piemērota izmantošanai ceļojumos, kad ir iespējams iegriezties interneta kafejnīcās. Jums pat nav jāņem līdzi lādētājs, jo, kamēr kamera ar USB kabeli ir pieslēgta datoram, kameras akumulators tiek uzlādēts automātiski.
Atmiņas karšu ligzda Memory Stick PRO Duo un SD/SDHC kartēm (kartes tiek pārdotas atsevišķi) ļauj lietotājam brīvi izvēlēties atmiņas kartes formātu. Sony piedāvā pilnu papildu piederumu klāstu, kas vislabāk palīdz izmantot kameras bloggie™ iespējas.

Mobilā HD momentuzņēmumu kamera bloggie™ PM5 būs nopērkama no 2010. gada februāra Latvijā par Ls 125 un Amazon.co.uk par 129.99£ (100.00 Ls).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us