Sony atklāj jauno PlayStation 5 kontroleri – DualSense

Sony vēl aizvien nav izpaudis, kā izskatīsies PlayStation 5, bet tas nupat atklāja kontroleri savai nākamās paaudzes konsolei. Tās nosaukums ir DualSense, un tā iezīmē lielāko lēcienu Sony kontroleru dizaina vēsturē.

Jaunās pults iekšienē ir dažas nozīmīgas izmaiņas: iepriekš izziņotā skārienjutīgā tehnoloģija un jauni “adaptīvie trigeri”, kas var pielāgot pretestību dažādiem spēles efektiem. Pirmo reizi Sony kontroleros būs integrēts mikrofons, kā arī USB-C ports. Un, protams, ir arī jaunā divu toņu krāsu shēma (līdzīga PSVR stilam) un pārdomāts dizains, kas piešķir noapaļotāku formu rokturiem un pogām.

Share poga ir pārdēvēta par Create jeb “radīt” pogu, kas piedāvās “jaunus veidus, kā spēlētājiem radīt episku spēles saturu, ar ko dalīties ar pasauli”. Sony sola, ka tuvojoties izlaišanas datumam, tiks izziņotas papildu detaļas.

Dažas pogas uz DualSense pults, salīdzinot ar veco DualShock 4, arī iegūs kādus vieglus uzlabojumus. PlayStation poga, piemēram, tagad ir izgriezta PS logotipa formā, savukārt trigeriem ir slīpāks dizains nekā iepriekšējiem Sony kontroleriem.

Citas funkcijas būs saglabātas no DualShock 4, piemēram, centrā novietotā skārienjutīgā daļa un izgaismotā daļa, (lai gan gaismas līnijas ir pārvietotas no augšas/apakšas uz skārienpaliktņa kreiso un labo pusi). Sony arī pieturās pie sava simetriskā kontrolera izkārtojuma.

Sīkāka informācija par DualSense (piemēram, cik maksās atsevišķs kontroleris, vai būs vairāk krāsu iespēju) tiks paziņots neilgi pirms PlayStation 5 iznākšanas. Zināšanai, kad pirmo reizi tika izlaists DualShock 4, tā izmaksas bija $59.99.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us