Skaties šodien Gamescom Future Games Show

Future Games Show šodien būs skatāms tiešraidē. Tiks piedāvātas vairāk nekā 50 spēles, ieskats veselā virknē jaunu spēļu, kas ir izstrādes stadijā, sākot no grāvējiem līdz nākamajiem indie hītiem, un to visu varēsit noskatīties sēžot mājās.

Izdevēju un izstrādātāju saraksts, kas piedalās šovā, ir plašs: dalībnieku vidū ir Activison, Ubisoft, 2K, SEGA, Devolver Digital, Modus Games, Team 17, Merge Games, Frontier Developments, Grindstone, Awe Interactive, Daedalic Entertainment, PLAYISM un Raw Fury, kā arī daudzi citi.

Ja esat Metal Gear Solid fans, tad šis šovs jums nesīs lielu prieku – jo to vada David Hayter un Debi Mae West – Solid Snake un Meryl balsu ierunātāji. Noteikti ir vērts skatīties jau šī fakta dēļ vien.

Skatītāji var sagaidīt jaunus treilerus, spēļu demonstrācijas un izstrādātāju interviju sajaukumus vairāk nekā 90 minūšu garumā,” saka Dan Dawkins. “Mēs koncentrējamies uz spēlēm, kuras varēsit spēlēt drīzumā un kuras debitēs 2020. gada beigās vai 2021. gada sākumā.” Paziņojumi ietvers pasaules pirmatskaņojumus, bet arī bezmaksas demo, izlaišanas datumus un populāru spēļu atklājumus, kas drīzumā nonāks jaunās platformās.

Kā skatīties Future Games Show vietnēs Twitch, YouTube un citur

Future Games Show varat skatīties Gamescom piektdien, 28. augustā, plkst. 22:00 pēc Latvijas laika vietnēs Twitch, Facebook, YouTube un Twitter. Izvēlieties iecienītāko platformu un noskaņojieties.

Tā kā pasaules mēroga pandēmijas laikā dažādi pasākumi joprojām tiek atcelti, šī ir vēl viena iespēja nogaršot dažādas jaunās spēles, kuras jūs varēsit spēlēt nākamā gada laikā. Tā kā tiešraides straumē ir iesaistīts tik daudz izstrādātāju, viņiem noteikti būs kaut kas piemērots ikviena gaumei.

Lūk, Future Games Show treileris.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8483/epic-apstiprina-ka-iphone-ipad-un-mac-ierices-nebus-pieejama-fortnite-jauna-sezona/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us