Signe Bāliņa atkārtoti ievēlāta par LIKTA prezidenti

Otrdien, 29. martā Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) gadskārtējā kopsapulcē par LIKTA prezidenti atkārtoti tika ievēlēta Signe Bāliņa.

Sapulces gaitā tika prezentēti un apstiprināti LIKTA valdes ziņojums par paveikto pārskata periodā un revīzijas komisijas ziņojums, kā arī ievēlēta valde uz diviem gadiem šādā sastāvā: Signe Bāliņa, Jānis Bergs, Ģirts Bērziņš, Juris Binde, Eva Butāne, Māra Jākobsone, Sandis Kolomenskis, Armands Magone, Andrejs Vasiļjevs.

[img]http://datuve/images/upload/20110331101828.jpg[/img]
Kopsapulces noslēgumā notika diskusija par LIKTA nākamā perioda prioritātēm, tika apstiprināts LIKTA budžeta projekts 2011. gadam, kā arī ievēlēta LIKTA revīzijas komisija.

Signe Bāliņa ir ekonomikas doktore, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes asociētā profesore, IT kompetences centra valdes priekšsēdētāja.

Par LIKTA
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) ir 1998.
gadā dibināta nevalstiskā organizācija, kas apvieno nozīmīgu daļu lielāko Latvijas programmatūras un telekomunikāciju kompāniju un apmēram simts individuālos profesionālos biedrus, aptverot visu Latvijas ITTE nozari – elektroniku, datoru aparatūru un programmatūru, telekomunikācijas un pakalpojumu sniedzējus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us