Septiņi Microsoft partneri Latvijā saņem izcilības balvas

Microsoft Latvia partneru konferencē septiņi Latvijas IT uzņēmumi ieguva “Microsoft Partneru izcilības balvu 2011”. Konferencē piedalījās vairāk kā 150 Microsoft partneru no visas Latvijas, tās ietvaros tika diskutēts par tādām tēmām kā mākoņskaitļošanas risinājumu attīstība, to iespējas un instrumenti, intelektuālais īpašums un mākoņskaitļošana, Microsoft partneru biznesa iespējas utt.

Konferences galvenais mērķis bija kopīgi iezīmēt nākotnes sadarbības ceļus un izprast jaunākās nozares tendences, iepazīt Microsoft jaunāko produktu un risinājumu iespēju izmantošanu kopējās sadarbības stiprināšanā. „Izsaku pateicību visiem Microsoft Latvia partneriem par veiksmīgu līdzšinējo sadarbību un jau redzu mūsu sadarbības turpināšanos mākonī – kopīgi piegādājot klientiem mākoņskaitļošanas risinājumus un strādājot pie paradumu maiņas darbā ar tehnoloģijām,” savā atklāšanas runā uzsvēra Microsoft Latvia vadītājs Ēriks Eglītis.

Par tradīciju ir kļuvusi ne vien konference, bet arī “Microsoft Partneru izcilības balva”, kuras mērķis ir izcelt tos Microsoft partnerus, kuri aizvadītā gada laikā ir sasnieguši ievērojamu biznesa izaugsmi vai arī īstenojuši projektus, kas ir veicinājuši jaunu tehnoloģiju apgūšanu Latvijas tirgū un Latvijas informācijas tehnoloģiju nozares attīstību kopumā.

Šogad balvas partneriem tika pasniegtas septiņās nominācijās:

– Par uzvarētāju nominācijā “Veiksmīgākais pārdošanas apjomu pieaugums lielapjoma licenču līgumu pārdošanā” atzīts uzņēmums Datakom, kas specializējas IT infrastruktūras risinājumu izstrādē. Microsoft finanšu gada laikā Datakom ir būtiski kāpinājis lielapjoma licenču līgumu ieņēmumus attiecībā pret iepriekšējo gadu, nodrošinot sev uzvarētāja vietu arī ieņēmumu pieauguma absolūtajos ciparos.
– Lattelecom Technology ieguva “Veiksmīgākā ārvalstu tirgu apgūšana” nomināciju par automātisko rēķinu / čeku / pavadzīmju un citu dokumentu digitalizācijas risinājumu (datu savākšana, apkopošana ar automātisku datu procesēšanu uz ERP sistēmu), kas balstīts uz Microsoft SharePoint workflow tehnoloģijām. Risinājums realizēts visām Tuifly grupas (Vācija) uzņēmuma filiālēm Eiropā. Sistēmā strādā vienlaicīgi daudzi lietotāji un tā apstrādā mēnesī vidēji vairākus tūkstošus dokumentus.
– “Straujākais pārdošanas apjomu pieaugums licenču nomas darījumiem” nominācijā veiksmīgākais Microsoft partneris pēdējā finanšu gada laikā bija Datorzinību Centrs, kas noslēdza gada lielāko licenču nomas darījumu lielo biznesa klientu segmentā virs 150 datoriem.
– ELVA Baltic pelnīti ieguva „Veiksmīgākā Microsoft Dynamics partnera” nomināciju, jo ievērojami kāpināja savus kopējos Microsoft ieņēmumus un licenču pārdošanu, tādējādi kļūstot par lielāko Dynamics partneri ieņēmumu ziņā pagājušajā finanšu gadā.
– Par “Veiksmīgāko Microsoft partneri mazumtirdzniecībā” tika atzīts ELKOR ar būtisku pieaugumu licenču tirdzniecībā attiecībā pret iepriekšējo gadu. Tāpat atzīmējams lielākais pieaugums ar pre-instalētu Windows OS datoru pārdošanu.
– Capital tika pie nominācijas – “Veiksmīgākais Microsoft partneris programmatūras pret-pirātisma jomā”. Visos sešos uzņēmuma Capital veikalos, kurus apciemoja „noslēpumainie pircēji”, bija negatīva un noraidoša attieksme pret nelegālu programmatūru, tā vietā tika doti pārliecinoši argumenti par labu oriģinālai programmatūrai. Turklāt, pēdējā finanšu gada laikā Capital licenču tirdzniecība pieauga par gandrīz 100% attiecībā pret iepriekšējo gadu.
– “Veiksmīgākais IT infrastruktūras projekts” nomināciju saņēma DPA par virtualizācijas risinājumu, kas ieviests „Rīgas Satiksmē” uz Microsoft tehnoloģiju bāzes, kas atvieglo specifisku lietojumprogrammu pārvaldību un nodrošina to lietotājiem drošu un kontrolētu piekļuvi pie biznesa funkciju nodrošināšanai nepieciešamām lietojumprogrammām no datoriem gan organizācijas iekšējā tīklā, gan arī ārpus tā.

„Veiksmīgākais pārdošanas apjomu pieaugums lielapjoma licenču līgumu pārdošanā” nominācijas uzvarētājs, Datakom valdes loceklis Uldis Semeiks saka: „Datakom komanda priecājas par Microsoft izteikto atzinību un sagaida pozitīvu sadarbību arī nākotnē. Varam būt gandarīti par padarīto gan 2010., gan 2011. gadā. Turpināsim strādāt pie idejām, nākotnes projektiem, lai veicinātu kopējo IT industrijas attīstību”.

„Jūlijā, Microsoft vispasaules partneru konferencē 2011, saņēmām labākā Microsoft gada partnera titulu un tikām uzņemti elitārajā Microsoft Dynamics Prezidentu klubā, kurā tiek iekļauti tikai gada veiksmīgākie Microsoft Dynamics partneri, kuri ir spējuši uzrādīt visaugstākos darbības rezultātus. Esam gandarīti, ka arī Latvijā varam lepoties ar „Veiksmīgāko Microsoft Dynamics partnera” titulu un tikt izcelti starp citiem Microsoft Latvia partneriem. Sadarbība ar Microsoft mums palīdz būt konkurētspējīgiem un sasniegt ievērojamu apgrozījuma apjoma pieaugumu pateicoties veiksmīgajiem darījumiem gan vietējā tirgū, gan izvērstai darbībai ārpus Latvijas,” uzsver Elva Baltic valdes priekšsēdētājs Jānis Dambergs.

2010.gadā “Microsoft Partneru izcilības balvas” saņēma Columbus IT Partner, DT Mobile, UNITREE, Nexum Insurance Technologies, Datakom un DPA.

Konferences ietvaros tika daudz runāts par mākoņskaitļošanas risinājumiem, tostarp Office 365 plašajām iespējām un izmēģinājuma versijas pieejamību novembra beigās, Azure platformu aplikāciju un risinājumu izvietošanai, elastīga darba stila ienākšanu mūsu ikdienā caur IT, attīstītāju iespējām uz dažādajām Microsoft platformām un daudzām citām tēmām atbilstoši partneru interesēm.

„Microsoft Latvia partneru konference deva redzējumu par tendencēm, virzieniem un konkrētām tehnoloģijām, kādas Microsoft piedāvā un piedāvās Latvijā, kā arī praktisku ieskatu to pielietojumā. No otras puses, konference ir lieliska platforma Latvijas IT uzņēmumu pieredzes un viedokļu apmaiņai,” atzīst Datakom valdes loceklis Uldis Semeiks.

Microsoft Latvia partneru konferences dienas kārtība un fotogrāfijas pieejamas www.partnerukonference.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us