SamsungLV iekaro Latvijas Twitter zīmolu topa pirmo vietu

Samsung Electronics Baltics Latvijas Twitter konts pēc vairāku mēnešu intensīvas cīņas ir nokļuvis Latvijas Twitter zīmolu topa godpilnajā pirmajā vietā, apsteidzot tuvākos sekotājus – portālu Delfi.lv un žurnālu IR.

Šajā mēnesī Samsung Twitter konts ir saņēmis augstāko iespējamo novērtējumu kritērijā Apspriešana, kas norāda, ka profila publicētais saturs ir bijis pietiekami interesants, lai Twitter lietotāji to apspriestu savā starpā. Augstais novērtējums liecina par konta atpazīstamību un popularitāti, jo februāra mēnesī tas ir bijis vispieminētākais korporatīvais Twitter konts Latvijā.

Latvijas Twitter vides interesi ir piesaistījuši gan Samsung jaunās produktu līnijas jaunumi, kas februārī tika prezentēti vairākos starptautiskos pasākumos, gan arī dažādās akcijas, kuru laikā konta sekotāji varēja iegūt biļetes uz populārās dziedātājas Kailijas Minogas koncertu Rīgā. Vērtīgās balvas un veiksmīgi konkursu risinājumi ir palīdzējuši iegūt arī augstu novērtējumu Ietekmes kritērijā.

„Šādi strauji Samsung Twitter konta panākumi, protams, apliecina mūsu veiksmīgi izvēlēto stratēģiju komunikācijai ar profila sekotājiem, tomēr tas uzliek arī lielu atbildību – noturēt panākto līmeni un turpināt sniegt mūsu sekotājiem saistošu un noderīgu saturu, lai saglabātu intensīvi uzņemto komunikācijas tempu,” stāsta Andrejs Teteris, Samsung Electronics Baltics mārketinga komunikācijas speciālists.

Samsung Latvijas Twitter zīmolu topā iekļuva pagājušā gada novembrī, kad īstenotā veiksmīgā Twibbon kampaņa Dzīvei jāturpinās! palīdzēja Samsung kontam ieņemt topa ceturto vietu. Samsung arī pārējos mēnešos turpināja intensīvu darbu, lai saviem sekotājiem nodrošinātu interesantu saturu un dažādas aizraujošas balvu izspēles, kā rezultātā jau decembrī tika sasniegta topa otrā vieta, atpaliekot vien no žurnāla IR.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us