Samsung un Visa – divi vispasaules Olimpisko spēļu sponsori apvieno spēkus mobilo maksājumu ieviešanā

Samsung Electronics un Visa izziņojuši savus plānus Londonas 2012.gada Olimpisko spēļu sponsorēšanas iniciatīvas ietvaros ieviest tirgū jaunākās inovācijas maksājumu tehnoloģijās, nodrošinot patērētājus ar iespēju veikt mobilos maksājumus, izmantojot Samsung Olimpisko un Paralimpisko spēļu oficiālos mobilos telefonus. Paredzēts, ka šī inovācija pirms spēlēm un arī Olimpisko spēļu laikā Londonā un visā pasaulē mainīs ierastos maksājumu veikšanas veidus, ļaujot ar mobilo telefonu veikt maksājumus daudz ātrāk un ērtāk.

Bezkontaktu maksājumu varēs veikt ar īpašu Olimpisko un Paralimpisko spēļu mobilo telefonu, kas aprīkots ar tehnoloģijām, kas nodrošina mobilo maksājumu iespējas ar Near Field komunikācijas (Near Field Communications (NFC)) un Visa bezkontaktu maksājumu tehnoloģiju palīdzību. Lai veiktu maksājumu, lietotājam vienkārši jāaktivizē Visa mobilo bezkontaktu maksājumu aplikācija un jāizvēlas maksāšanas funkcija, turot telefonu novietotu pie tirdzniecības punkta bezkontaktu lasītāja. Londonā jau ir pieejami vairāk nekā 60 000 šādu tirdzniecības punktu, kuros tiek akceptēti bezkontaktu maksājumi.

[img]http://datuve/images/upload/20110406134101.jpg[/img]
Samsung un Visa sadarbības rezultātā, šie īpašie mobilie telefoni ne tikai tiks pasniegti Olimpiskajiem sportistiem, bet būs arī pieejami jebkuram lietotājam visā pasaulē. Lai izmantotu bezkontaktu maksājumu sistēmu, būs nepieciešama SIM karte ar Visa tehnoloģijas atbalstu.

“Inovācijas ir galvenais Visa biznesa dzinējspēks, un mobilie maksājumi ir viens no galvenajiem virzieniem, uz kuru pašlaik koncentrējamies. Olimpiskās un Paralimpiskās spēles mums ir devušas iespēju paātrināt mūsu biznesa attīstību, un šī sadarbība ieņem ļoti nozīmīgu lomu mūsu biznesa mērķu sasniegšanā,” skaidro Visa Europe mārketinga un maksājumu risinājumu izpildviceprezidents Mariano Dima.

[img]http://datuve/images/upload/20110406134125.jpg[/img]
Samsung ir nodemonstrējis savas vadošās pozīcijas ar NFC tehnoloģiju aprīkoto mobilo telefonu jomā, 2010.gadā Francijā laižot klajā vienu no pirmajiem komerciālajiem NFC tehnoloģijas telefoniem. Pagājušajā gadā kompānija arī radīja industrijā pirmo Android mobilo telefonu ar NFC funkcionalitāti, pēc kā Mobile World Congress 2011 izstādē tika prezentēts arī pirmais Bada platformas mobilais telefons ar NFC tehnoloģiju.

“Kā mobilo tehnoloģiju pionieris, Samsung tiecas panākt ilgtermiņa izmaiņas veidā, kā mēs izmantojam mobilos maksājumus. Pasaulē lieliskāko šovu, kas norisināsies nākamajā gadā Londonā, uzskatām kā ideālu izdevību nodemonstrēt, kā šī tehnoloģija spēj radīt pozitīvas pārmaiņas cilvēku dzīvēs un atvieglot viņu ikdienu. Šī mobilo maksājumu sistēma sākotnēji būs pieejama tikai Lielbritānijā, bet mēs plānojam šo pakalpojumu izvērst arī citur pasaulē,” stāsta Samsung Electronics Eiropas nodaļas prezidents un vadītājs Seokpils Kims (Seok-Pil Kim).

[img]http://datuve/images/upload/20110406134143.jpg[/img]
Visa un Samsung sadarbosies ar mobilo sakaru operatoriem, finanšu iestādēm un mazumtirgotājiem visā pasaulē, lai mobilajiem lietotājiem piedāvātu Visa bezkontaktu tehnoloģijas ērtības, drošību un uzticamību. Pašlaik Visa mobilo maksājumu tehnoloģija tiek ieviesta virknē pasaules valstu – Austrālijā, Kanādā, Čehijā, Brazīlijā, Francijā, Honkongā, Itālijā, Malaizijā, Polijā, Singapūrā, Spānijā, Slovākijā, Šveicē, Turcijā, Lielbritānijā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us