Samsung turpina attīstīt Viedās dzīves koncepciju

Samsung Eiropas nodaļa šogad Budapeštā, Műcsarnok mūsdienu mākslas muzejā jau trešo gadu pēc kārtas Samsung Eiropas foruma ietvaros prezentēja jaunāko kompānijas produktu portfolio. Jaunie Samsung produkti un tehnoloģijas iezīmē uzņēmuma 2011.gada stratēģiju, kas orientēta uz Viedās dzīves pamatprincipu ieviešanu patērētāju ikdienā. Viedās dzīves koncepcijas inovācijas piedāvā internetam pieslēdzamus televizorus, vienkāršai lietošanai piemērotas digitālās kameras un visjaunākās mobilās tehnoloģijas. Pasākuma laikā tika prezentēti Samsung plāni nostiprināt savas pozīcijas B2B, klēpjdatoru, printeru un digitālās attēlveidošanas produktu reģionālajā tirgū.

[img]http://datuve/images/upload/20110228165626.jpg[/img]
Samsung Electronics Eiropas nodaļas prezidents un vadītājs Seokpils Kims (Seokpil Kim) prezentēja trīs Viedās dzīves pamatelementus: Vieds dizains, Vieda lietošana un Vieda savienojamība.
• Vieds dizains – intuitīvs dizains, kas uzlabo produkta funkcionalitāti un lietošanas īpašības.
• Vieda lietošana – nodrošina plašu dažādu aplikāciju, spēļu un programmēšanas iespēju klāstu uz visjaunākajām tehnoloģiskajām platformām un kvalitatīvākajiem ekrāniem.
• Vieda savienojamība – ļauj lietotājiem Samsung ierīces automātiski savienot ar citām ierīcēm, lai koplietotu saturu un paplašinātu ierīču pielietojuma iespējas.

Pagājušajā gadā ASV tirgū Samsung gan uzstādīja ieņēmumu rekordu 135.8 miljardu ASV dolāru apmērā, gan arī sasniedza jaunu peļņas rekordu 15.2 miljardu ASV dolāru apmērā. Tādējādi aizvadītais gads ir bijis finansiāli visu laiku veiksmīgākais kompānijas vēsturē. Samsung aktīvi turpina savus centienus nostiprināt kompānijas pozīcijas mobilo ierīču, printeru un tīmekļdatoru tirgū. Eiropā Samsung jau ir līderis lielformāta LCD televizoru, LCD monitoru, Blu-ray atskaņotāju, mājas kinozāles sistēmu un ledusskapju tirgū.

“Mūsu Eiropas stratēģija ir izstrādāta, gan lai spēcinātu mūsu esošās tirgus līderpozīcijas, gan arī, lai atrastu jaunas biznesa iespējas,” skaidro Kims. “Šogad mēs izaicinām paši sevi, jo vēlamies sasniegt tirgus līderpozīcijas visās mūsu produktu kategorijās, tādējādi virzoties ar vien tuvāk mērķim kļūt par premium kategorijas zīmola ikonu, kas ir iecienīta visur Eiropā.”

[b]Radot mājas izklaides nākotni[/b]
Televizors ir kļuvis par dzīvojamās istabas centrālo izklaides elementu, tāpēc Samsung vēlas paplašināt savu produktu funkcionalitāti, vienlaikus vienkāršojot to lietošanu. Samsung 2011.gada jaunā šaurās ekrāna apmales LED televizoru sērija un tās aksesuāri lieliski ilustrē šo mērķi.

[img]http://datuve/images/upload/20110228165705.jpg[/img]
Samsung ir pārveidojis LED televizoru sērijas flagmaņu dizainu, D8000 un D7000 LED modeļiem samazinot ekrāna apmales platumu līdz aptuveni 5 milimetriem. Vizuāli gandrīz pilnībā likvidējot ierasto TV ekrāna ietvaru, īpaši šaurā ekrāna apmale nodrošina lietotājiem ekrāna papildu platību, tai pat laikā nepalielinot paša televizora izmērus. Arī Samsung D8000 plazmas televizoru sērija ir apveltīta ar Samsung Plasma+1 dizaina koncepciju, piedāvājot 51 un 64 collu ekrāna izmērus, pateicoties samazinātajai ekrāna apmalei.

Samsung savos TV produktos ir iekļāvis arī modernas Smart TV funkcijas, kas paplašina patērētāju izklaides iespējas. Samsung Smart Hub ir vienkārša izvēlnes sistēma, kas paredzēta visdažādākā veida satura pievienošanai, atrašanai un lietošanai. Lietotāji tiešsaistē vai arī televizoram pievienotajās ierīcēs var viegli uzmeklēt filmas, TV šovus vai arī video klipus. Tāpat arī lietotāji var savā televizorā pārlūkot interneta vietnes un piekļūt plašam aplikāciju klāstam, kas atrodamas Samsung Apps vietnē – pasaulē pirmajā televizoram paredzēto aplikāciju veikalā. Šīs un citas Smart TV funkcijas spēs piedāvāt Samsung 2011.gada TV modeļi, sākot no LED D5500 sērijas un plazmas D6900 sērijas.

Eiropā šogad būs pieejami arī citi Samsung novatoriskie produkti:
• [b]Aksesuāri[/b] – Samsung ir prezentējis virkni ar dažādiem TV aksesuāriem, to skaitā pasaulē vieglākās 3D brilles ar optisko dioptriju lēcām, Skype kameru video konferencēm, bezvadu lādētāju 3D brillēm un dažāda veida sienas stiprinājumus.
• [b]Blu-ray produkti[/b] – BD-7500 atskaņotājs uzsāk satura atskaņošanu trīs sekundēs, piedāvājot 2D-uz-3D attēla konvertēšanas funkciju un spēju konvertēt visa veida saturu Full HD izšķirtspējā.
• [b]Blu-ray mājas kinozāles sistēma[/b] – HT-C6750W ir Samsung nākamās paaudzes sistēma ar 3D Sound tehnoloģiju, kas sinhronizē audio un video atskaņošanu, lai radītu reālistiskāku sistēmas sniegumu, kur skaņa pārvietojas kopā ar 3D attēlu.

[b]Filmē, fotografē un pievienojies internetam[/b]
Ļaujoties Viedā dizaina un Viedās lietošanas koncepciju idejām, Samsung ir laidis klajā iespaidīgu produktu sēriju ar digitālajām foto un video kamerām, ko papildina arī maināmu objektīvu klāsts. Jaunie produkti ļauj lietotājiem vienkāršā veidā uzņemt kvalitatīvus attēlus un video materiālus, kā arī uzreiz koplietot tos tiešsaistē.

• [b]SH100[/b] – Ar WiFi savienojuma atbalstu aprīkotā SH100 fotokamera ļauj uzņemtos attēlus tūlītēji izvietot sociālajos tīklos, kā arī automātiski veikt attēlu rezerves kopijas uz datora. Lietotāji šai kamerai var arī pieslēgties ar Android operētājsistēmas viedtelefoniem, tādējādi iegūstot iespēju attālināti kontrolēt kameru, un izmantot telefona ekrānu kā skatu meklētāju.
• [b]ST700[/b] – Modernākais Samsung sasniegums divekrānu kameru jomā. ST700 ir aprīkots ar visu laiku lielāko priekšējo ekrānu, savukārt 3 collu galvenais skārienvadības ekrāns ļauj izmantot virkni ar dažādiem efektiem un funkcijām, piemēram, Smart Filter 2.0 un Magic Frame funkcijām, kas nodrošina dažādus attēlu specefektus.
• [b]Q10[/b] – līdz ar savu novatorisko Switch Grip tehnoloģiju, kas pielāgo LCD ekrāna pozīciju atkarībā no kameras satvēriena, Q10 padara video uzņemšanu maksimāli vienkāršu. Kamerā ietvertā Samsung Full HD video ieraksta tehnoloģija ar BSI CMOS attēla sensoru nodrošina augstāko attēla kvalitāti.
• [b]NX foto kameru sērija[/b] – Samsung veiksmīgā NX produktu sērija nesen tika papildināta ar pieciem jauniem premium kategorijas objektīviem. Samsung ir arī nesen laidis klajā jauno NX11 kameru, kas veidota, balstoties uz NX10 kameras veiksmīgajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, lai nostiprinātu Samsung līderpozīcijas šajā inovatīvajā un strauji augošajā kameru industrijas nišā.

Gan Q10 video kamera, gan arī Samsung premium kategorijas fotokameras Viedās lietošanas koncepcijas idejas īsteno ar vienkārši lietojamu, uz skārienvadību balstītu lietotājsaskarni Smart Touch 3.0. Šī saskarne ļauj lietotājiem pārvietot, klikšķināt un kontrolēt aplikāciju ikonas un ērti šķirstīt savas uzņemtās fotogrāfijas.

[b]Paplašinot Viedo mobilo ierīču funkcionalitāti[/b]
Turpinot pagājušajā nedēļā Barselonā aizritējušās Mobile World Congress izstādes novitāšu radīto saviļņojumu, Samsung Eiropas foruma apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar Samsung jaunākajiem uz Android operētājsistēmu balstītajiem viedtelefoniem un planšetdatoriem no GALAXY produktu sērijas, kas ilustrē Viedās dzīves koncepcijā ietilpstošos ātruma, ekrāna izmēra un neierobežotā satura pieejamības principus.

[img]http://datuve/images/upload/20110228165730.jpg[/img]
GALAXY S II ir zibenīgi ātrs divkodolu procesora viedtelefons, kas balstīts uz Android 2.3 operētājsistēmas un ir iestrādāts 8,49 mm plānā korpusā. Kā pasaulē pirmais viedtelefons ar superātrā HSPA+21 datu savienojuma standarta atbalstu GALAXY S II piedāvā palielinātu mobilās datu lejupielādes ātrumu, savukārt Bluetooth 3.0+HS savienojuma tehnoloģija par astoņām reizēm samazina pārraidīto datu apjomu. Uzskatīts par Samsung visspēcīgāko viedtelefonu, GALAXY S II atspoguļo kompānijas apņēmību piedāvāt visaugstākā līmeņa mobilo funkcionalitāti. Tieši tāpēc Samsung ir izvēlējies šo viedtelefonu kā produktu, ar kuru prezentēt arī Samsung Hubs integrētās mobilās aplikācijas.

Savukārt Samsung GALAXY Tab 10.1 ir nepārspējams planšetdators simtu un tūkstošu grāmatu, spēļu un aplikāciju izbaudīšanai, – to visu iespējams lejupielādēt Android Market vietnē. Aprīkots ar 10,1 collu kristālskaidru augstas izšķirtspējas ekrānu, GALAXY Tab 10.1 piedāvā arī divus visaptverošā skanējuma skaļruņus.

2011. gadā GALAXY produktu sērijai ir pievienojušies četri jauni produkti, kuri visi jau ir pieejami Krievijas tirgū un kuru pieejamība Eiropas valstīs tiks pakāpeniski realizēta šī gada laikā.

• [b]GALAXY Ace[/b] – radīts modernajiem, jaunajiem profesionāļiem, piedāvājot premium klases sniegumu, 3,5 collu HVGA izšķirtspējas ekrānu un kompaktu korpusa dizainu. Telefonā ietvertais 800 Mhz procesors, balss meklēšanas funkcija un ThinkFree dokumentu pārlūks nodrošina plašas pielietojuma iespējas.
• [b]GALAXY Fit[/b] – piemērots lietotājiem, kas vēlas savas profesionālās karjeras un aktīvās sociālās dzīves piesātinātajām vajadzībām atbilstošu ierīci. Ar 3,31 collu QVGA ekrānu aprīkotais Samsung GALAXY Fit ir gan funkcionāls, gan arī izklaidējošs, nodrošinot mobilu interneta pārlūkošanu un satura koplietošanu.
• [b]GALAXY Gio[/b] – izstrādāts lietotājiem, kas vēlas pastāvīgi atrasties tiešsaistē, izmantojot elegantu ierīci ar plašām sociālo tīklu lietošanas funkcijām. Tā nosaukums Gio, kas itāliešu valodā nozīmē dārgakmens, atspoguļo ierīces dizaina pilnību un tajā iemiesoto veiktspēju, ko papildina 3,2 collu HVGA ekrāns.
• [b]GALAXY Mini[/b] – teicams pirmais viedtelefons moderniem un sociāli aktīviem jauniešiem. Samsung GALAXY Mini savā kompaktajā korpusā kopā ar 3,14 collu QVGA ekrānu apvieno lielisku veiktspēju un funkcionalitāti. Kopā ar 600 Mhz procesoru šis viedtelefons piedāvā arī Google balss komandu atbalstu un Quick Office dokumentu pārlūku.

[b]IT un ekrānu tehnoloģiju sasniegumi[/b]
Eiropas forumā tika aplūkoti arī Samsung jaunākie IT risinājumu produkti. Kā nozīmīgākos var minēt 9. sērijas un Sliding PC 7 klēpjdatorus – šie produkti sevī apvieno iedvesmojošu dizainu un modernu tehnisko aprīkojumu, kas apmierinās pēc funkcionalitātes un izsmalcinātības alkstošos lietotājus.

9. sērijas klēpjdators ir pirmais Samsung klēpjdators, kura korpuss ir veidots no dūralumīnija. Šis materiāls ir divreiz izturīgāks par alumīniju, parasti tas tiek izmantots lidaparātu būvniecībā.

Radīts augstai veiktspējai, 9. sērijas klēpjdators ir aprīkots ar košu SuperBright Plus ekrānu (400 nit spilgtums), kas spēj atveidot 16 miljonus krāsu toņu, tādējādi nodrošinot lietotājus ar kristāldzidra attēla kvalitāti. Līdz ar Fast Start tehnoloģiju un cietvielu disku (SSD) 9. klēpjdators spēj uzsākt savu darbu jau 12 sekunžu laikā pēc tā ieslēgšanas, kas ir par 60 procentiem ātrāk, nekā to spēj dators ar klasisko cieto disku (HDD).

Savukārt uz Windows 7 operētājsistēmas balstītais Sliding PC 7 klēpjdators ir apveltīts ar izbīdāmu tastatūru un novatorisku planšetdatora dizainu, kas lietotājiem piedāvā arī vairākpieskārienu aplikāciju funkcionalitāti.

Tiem, kas vēlas paplašināt sava biznesa aprīkojuma pielietojuma iespējas, Samsung piedāvā divus 3D LED monitorus – SA750 un SA950 3D, kas var lepoties ar īpaši plānu korpusa noformējumu, turklāt 950-tais modelis piedāvā arī 2D-uz-3D attēla konvertēšanas funkciju.

[b]Energoefektīvas mājsaimniecības iekārtas[/b]
Digitālo ierīču pasaulē Viedās dzīves koncepciju palīdz īstenot arī Samsung Viedās domāšanas filozofija un kompānijas centieni virzīties tirgū ar inovatīvām un energoefektīvām tehnoloģijām.

Samsung pašlaik ir ledusskapju tirgus līderis Eiropā, un tā produkts Grand Cru ir radīts, balstoties uz Viedā dizaina koncepcijas vadlīnijām. Līdz ar 400 litru ietilpību tas ir pasaulē lielākais ledusskapis ar apakšpusē izvietoto saldētavu, taču joprojām šis ledusskapis ir tikai divus metrus augsts un 60 centimetrus plats. Grand Cru ir pirmais ledusskapis No Frost segmentā, kas, pateicoties Samsung Viedās ekosistēmas tehnoloģiju pašā sirdī esošajam Digitālā invertora kompresoram, ir saņēmis A+++ energoefektivitātes marķējumu.

Līdzīgi arī 2010.gadā pirmo reizi prezentētā Samsung Eco Bubble veļas mazgājamā mašīna ar 12 kilogramu ietilpību iemieso izcilas enerģijas un dizaina efektivitātes īpašības. Tajā ir ietvertas industrijā labākās tehnoloģijas, kas tiek izmantotas standarta izmēra veļas mašīnu ražošanā, tai pat laikā nodrošinot īpašu ievērības cienīgu 70% enerģijas patēriņa samazinājumu salīdzinājumā ar standarta veļas mašīnām. Tāpat kā Grand Cru ledusskapis arī Eco Bubble veļasmašīna ir ieguvusi A+++ energoefektivitātes marķējumu, turklāt tā paveic savu darbu gandrīz pilnīgā klusumā, kas iespējams, pateicoties Samsung izstrādātajai vibrāciju samazināšanas tehnoloģijai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us