Samsung Smart TV saņēmis nozarē pirmo oficiālo sertifikātu par Smart TV funkcionalitāti

Samsung Electronics saņēmis pirmo oficiālo Eiropas vadošās sertifikācijas organizācijas TÜV Rheinland sertifikātu par Smart TV funkcionalitāti. Sertifikāts izsniegts Samsung jaunākajiem Smart LED televizoru modeļiem ES8000, 7500 un 7000, izvērtējot tādas inovatīvas funkcijas kā balss un žestu vadība un Smart Evolution funkcionalitāte.

TÜV Rheinland sertifikāts ir būtisks jaunievedums TV industrijā, kas palīdz patērētājiem izvēlēties un iegādāties televizorus. Sertifikācijas procesā tiek izvērtētas Smart televizora primārās funkcijas – attēla kvalitāte, spilgtums, kontrasta attiecība un krāsu palete, kā arī tādi Smart TV pakalpojumi kā piekļuve internetam, e-pastam un sociālajiem tīkliem.

Samsung Smart TV televizoru modeļiem ES8000, 7500 un 7000 ar balss un žestu vadības funkcijām un uzlabotu tehnisko aprīkojumu izsniegts augstvērtīgais „Smart TV advanced” sertifikāts. Samsung plāno šo sertifikātu iegūt arī citiem Smart TV modeļiem, lai patērētājiem būtu plašākas iespējas izvēlēties sev piemērotāko Smart televizoru.

[img] /images/upload/20120404225615.jpg[/img]

TÜV Rheinland Group sertifikācijas organizācija ir dibināta 1872. gadā, un tās centrālais birojs atrodas Ķelnē, Vācijā. TÜV Rheinland piedāvā globālās sertifikācijas pakalpojumus, izvērtējot produktu kvalitāti un drošību 37 dažādu industriju nozarēs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us