Samsung Series 7 monitori piedāvā jaunas savienojumu iespējas ar mobilajām ierīcēm

Starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2012 Samsung Electronics prezentējis divus jaunus monitorus – Series 7 Samsung Smart Station modeli, kas dod iespēju pievienot mobilās ierīces, un universāli pielietojamo Series 7 HDTV monitoru ar iebūvētu TV uztvērēju. Latvijā jaunie Series 7 Smart Station un Series 7 HDTV monitori būs pieejami šī gada maijā.

Otrās paaudzes Series 7 Smart Station apvieno HD monitora un bezvadu dokstacijas funkcijas, kas papildus ierastajām savienojumu iespējām ar klēpjdatoriem, galddatoriem, dažādām perifērijas un audio/video ierīcēm piedāvā iespēju savienot to arī ar viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Savukārt Series 7 HDTV monitors ir aprīkots ar iebūvētu TV uztvērēju, integrētu Intel WiDi bezvadu ekrānsavienojuma tehnoloģiju un ir savietojams arī ar mobilajām ierīcēm.

Gan Series 7 Smart Station monitors, gan Series 7 HDTV monitors ir pieejami 24 un 27 collu izmēros.

Series 7 Smart Station un Series 7 HDTV monitoru dizains ir ļoti ergonomisks, turklāt abi monitori ir aprīkoti ar Samsung attēla apstrādes tehnoloģijām, kas nodrošina asus, detalizētus attēlus un spilgtu krāsu attēlojumu neatkarīgi no skatīšanās leņķa.

[b]Series 7 Smart Station – vienkāršs risinājums[/b]
Arvien vairāk lietotāju izvēlas digitālo saturu lietot planšetdatoros vai arī viedtālruņos, un ierobežotais ekrāna izmērs ir kļuvis par aktuālu problēmu. Tāpēc Samsung ir izstrādājis Series 7 Smart Station monitoru, pie kura ir iespējams pievienot vairākas mobilās ierīces, lai iegūtu lielāku darbavirsmu. Izmantojot Mobile High Definition Link (MHL) savienojumu, pie monitora iespējams pieslēgt arī viedtālruņus un planšetdatorus, kas atbalsta MHL savienojumu. Monitorā ir iestrādāti stereo skaļruņi, pie MHL savienojuma pievienotā ierīce var tikt arī uzlādēta.

Paplašinot oriģinālā Central Station monitora automātisko bezvadu savienojuma uztveršanas funkciju, jaunais Samsung Series 7 Smart Station monitors pats atpazīt klēpjdatoru ar bezvadu USB adapteri, līdzko tas pietuvojas monitoram tuvāk par pusotru metru.

Monitorā iekļautā Mobile Control funkcija tam pieslēgtu planšetdatoru vai viedtālruni ļauj kontrolēt ar vienlaikus pievienota klēpjdatora palīdzību. Tādējādi iespējams ātri pārslēgties no klēpjdatora uz viedtālruņa saskarni, lai atbildētu, piemēram, uz telefonā pienākušo SMS vai atslēgtu kādu atgādinājumu.

[img]/images/upload/20120110012520.jpg[/img]
Series 7 Smart Station dizainu papildina augstas kvalitātes ekrāns ar plašu skata leņķi un monitora pamatnē iebūvētas pieslēgvietas. Series 7 Smart Station ir aprīkots ar trīs USB pieslēgvietām (divas USB 3.0 un viena USB 2.0) un HDMI savienojumu, kas pilnvērtīgu 1080p izšķirtspējas LED ekrāna iespēju izmantošanai ļauj pievienot arī Blu-ray atskaņotāju, TV dekoderi vai kādu spēļu konsoli.

[b]Series 7 HDTV Monitor – multivides darba stacija[/]
Papildus MHL savienojumam Series 7 HDTV monitors ir aprīkots arī ar divām HDMI un vienu VGA standarta pieslēgvietu. Series 7 HDTV monitorā ietvertā Intel WiDi bezvadu ekrānsavienojuma tehnoloģija ļauj tam pieslēgt datoru bezvadu režīmā – datorā tikai jāieinstalē Intel WiDi aplikācija.

Series 7 HDTV monitorā ir iebūvēts arī HDTV uztvērējs un Samsung SmartHub funkcija, kas sniedz pieeju dažādām lejupielādējamām aplikācijām un spēlēm, kā arī iespējām saņemt papildu saturu no tādiem tiešsaistes servisiem kā Hulu Plus vai Netflix. Savukārt Picture-in-Picture (PiP) funkcija vienlaikus ar darbu datorvidē ļauj skatīties arī TV pārraides.

Jaunā Series 7 HDTV monitora dizains ir veidots asimetriskā stilā – ar balstu, kas izvietots labajā malā zem ekrāna, radot iespaidu, ka monitors teju lidinās gaisā. Turklāt Samsung novatoriskā MagicAngle funkcija ļauj pielāgot attēla kvalitāti atbilstoši lietotāja pozīcijai pie monitora.

Tehniskās specifikācijas:

Series 7 Smart Station
Parametri Parametru kategorija Parametra apraksts C27B750X
Ekrāns Izmērs 27″
Ekrānpaneļa tips Wide Viewing Angle LED
Izšķirtspēja 1920 x 1080
Spilgtums 300 cd
Kontrasta attiecība Statiska 5000:1
Skata leņķis 178/178
Bezvadu savienojumi Bezvadu USB ekrāns UWB Jā
Bezvadu savienojuma spraudnis Bezvadu savienojuma adapteris Jā
Bezvadu centrmezgla funkcija Jā
Atbalstītā izšķirtspēja Full HD atbalsts
Centrmezgla funkcijas USB 3.0 ekrāns Jā
USB 3 pieslēgvietas: 2 USB 3.0, 1 USB 2.0
Audio izeja Jā
LAN USB LAN Jā
Iebūvētie skaļruņi Stereo 5W x 2
Mobilais savienojums
MHL Mobile High Definition Link Jā
Mobilā kontrole Tastatūras koplietošana Jā
Peles koplietošana Jā
Failu pārsūtīšana Jā
Citi savienojumi HDMI Jā

Series 7 HDTV monitors
Parametri Parametru kategorija Parametra apraksts T27B750
Ekrāns Izmērs 27″
Ekrānpaneļa tips TN LED
Izšķirtspēja 1920 x 1080
Spilgtums 300 cd
Kontrasta attiecība Statiska Mega ∞ DCR (1000:1)
Reakcijas laiks B2W 5 ms
Skata leņķis H/V 170/160
Savienojumi USB 3 pieslēgvietas: 2 USB 3.0, 1 USB 2.0
Audio izeja Jā
LAN Wireless LAN Jā
Iebūvētie skaļruņi Stereo 7W x 2
HDMI Jā
Mobilais savienojums Mobilā kontrole Tastatūras koplietošana Jā
Peles koplietošana Jā
Failu pārsūtīšana Jā
Multivide SmartHub SmartHub funkcija Jā
Interneta pārlūks SmartHub funkcijā Jā (USB tastatūras/peles atbalsts)
AllShare Powered by DLNA Jā
ConnectShareTM USB 2.0 Jā
Picture-In-Picture (PiP) 1 uztvērējs Jā

[i]Specifikācijas balstītas uz rūpnīcas datiem un var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma.[/i]

Plašāku informāciju par CES izstādes ietvaros prezentētājiem produktiem un to attēlus ir iespējams iegūt Samsung mikrovietnē [url=http://www.samsungces.com]www.samsungces.com[/url]. Produktu prezentācijas preses konferenci būs iespējams skatīties arī tiešsaistē: [url=http://www.samsungces.com]www.samsungces.com[/url] vai [url=http://www.global.samsungtomorrow.com]www.global.samsungtomorrow.com[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us