Samsung prezentē unikālu Steam Twin Cooking krāsni

Samsung Electronics prezentēja savu jauno Samsung Steam Twin Cooking krāsni – pirmo šāda veida krāsni tirgū, kas ļauj lietotājiem dažādos krāsns nodalījumos atsevišķi pagatavot divus ēdienus ar dažādām temperatūrām. Ēdiena pagatavošanai šajā krāsnī tiek izmantota tvaika tehnoloģija, kas nodrošina veselīgāku ēdienu pagatavošanu ar mazāku sāls un tauku daudzumu.

Īpašs atdalītājs teicami nošķir un noslēdz divus atsevišķos krāsns nodalījumus neatkarīgām pagatavošanas programmām. Tā kā starp nodalījumiem nenotiek nekāda smaržu vai aromātu apmaiņa, tad lietotāji var gatavot faktiski jebko – no zivs un picas līdz pat dārzeņiem un kūciņām.

Bezgalīgās iespējas
Šī praktiskā ēdienu gatavošanas ierīce sniedz ierastās pagatavošanas iespējas – cepšanu, grauzdēšanu, grillēšanu un tvaicēšanu. Tvaicēšanai var izmantot gan pilnībā visu krāsns telpu, gan arī tikai daļu no tās – 65 litru kopējais krāsns tilpums var tikt sadalīts 32 litru apakšējā nodalījumā un 30 litru augšējā nodalījumā.

[img]http://datuve/images/upload/20110228182105.jpg[/img]

Gatavošana bez stresa
Samsung Steam Twin Cooking krāsns ir izstrādāta, balstoties uz patērētāju daudzpusīgajām vēlmēm gatavot veselīgus un uzturvielām bagātus ēdienus. Līdz ar Samsung Steam Twin Cooking krāsni ēdiena pagatavošana lielākas ģimenes mielastam kļūst daudz vienkāršāka. Liels LED ekrāns, intuitīvs vadības panelis un dubultās konvekcijas atdalītājs padara Steam Twin Cooking krāsni lietošanā ļoti vienkāršu.

Gatavošanai tikai ar tvaika palīdzību piepildiet ūdens tvertni, ievietojiet produktus premium tvaicēšanas traukā un tad izvēlieties piemērotāko tvaicēšanas režīmu.

[img]http://datuve/images/upload/20110228182128.jpg[/img]

Tiem, kas nav pārliecināti, kāda temperatūra ir jāizvēlas konkrētā ēdiena pagatavošanai, lieti noderēs pagatavošanas norādījumi, kas uzdrukāti uz krāsns stikla durvju iekšpuses un kas piedāvā virkni ieteikumu laba rezultāta iegūšanai. Līdz ar 65 automātiskās pagatavošanas programmām (40 parastās automātiskās programmas un 25 automātiskās programmas ar tvaicēšanu) lietotāji ne tikai iegūst vienkāršas ēdiena pagatavošanas iespējas, bet arī saņem iedvesmu jaunām idejām.

Veselīgi un uzturvielām bagāti ēdieni
Ēdiena tvaicēšana ir izplatīta kā Āzijas virtuvē, tā arī mūsdienu Eiropas virtuvē, un šo metodi var teicami pielietot gan zivju, gan gaļas, gan arī dārzeņu pagatavošanai. Ēdiena gatavošana tvaika krāsni ir veselīga, un tā nodrošina 20% tauku samazinājumu un 11% sāls samazinājumu, kas ir jo īpaši ieteicams tiem, kas rūpējas par savu svaru vai kam ir ieteikts samazināt sāls un tauku lietošanas apjomu uzturā.

Energoefektivitāte
Samsung Steam Twin Cooking krāsns ļauj lietotājiem izmantot gan visu krāsns telpu, gan arī tikai vienu daļu no tās, tādējādi padarot to ārkārtīgi energoefektīvu. Neatkarīgi no tā, vai lietotājiem vajag pagatavot lielu vakariņu cepeti vai nelielu papildēdienu, iespējams izvēlēties variantu, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām. Līdz ar iegūto A+++ energoefektivitātes marķējumu šī krāsns spēj ietaupīt līdz pat 25% enerģijas, ja tiek izmantots tikai augšējais nodalījums mazāku ēdienu pagatavošanai.

Higiēniska izmantošana
Samsung Steam Twin Cooking krāsns ir aprīkota ar 1 litra ietilpības ūdens tvertni, kas ir pietiekami liela, lai gatavotu ēdienu vienas stundas garumā. Vienkārša krāsns ikdienas apkope aprobežojas ar ūdens ieliešanu caur tam paredzēto atveri un izplūdes pogas nospiešanu, lai iztukšotu ūdens tvertni. Higiēnisko nerūsējošā tērauda ūdens tvertni un cauruli var mazgāt ar atkaļķošanas funkciju, tādējādi parūpējoties par mikrobu iznīcināšanu.

Samsung Steam Twin Cooking krāsns ir pieejama gan ar pirolītisko, gan ar katalītisko pašattīrīšanās funkciju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us