Samsung prezentē SMX-F70 videokameru ar izcilu kvalitāti un draudzīgu cenu

Samsung Electronics, vadošais patērētājelektronikas ražotājs, šodien laidis klajā SMX-F70 ģimenes videokameru, kas nodrošina izcilu video kvalitāti par draudzīgu cenu. SMX-F70 ir vienīgā SD videokamera tirgū, kas aprīkota ar CMOS sensoru un progresīvo (1280 x 720) video ieraksta režīmu ar 30 vai 25 kadriem sekundē (atbilstoši NTSC vai PAL sistēmai). Kompaktajā SMX-F70 videokamerā iekļautās Samsung inovācijas nodrošina premium kvalitātes ierakstu un augstākā līmeņa funkcionalitāti, ko gadiem ilgi var izmantot visa ģimene.

SMX-F70 ir vienīgā SD videokamera, kas aprīkota ar tirgū vadošo 5 megapikseļu CMOS sensoru. Pateicoties RGB primārajam krāsu filtram, SMX-F70 ļauj bez pūlēm uzņemt košus un skaidrus video, tai pat laikā lietotājam par kameru nemaksājot augstu cenu un nesamierinoties ar masīvu korpusu vai īsu baterijas darbības ilgumu. CMOS sensors nodrošina arī aizsardzību pret gaismas staru izsmērēšanos, kas var rasties brīdī, kad ar CCD sensora kameru tiek filmēti gaiši objekti, piemēram, lukturi vai arī saule. Lai uzlabotu pašu veidotu video un tā saucamo mājas video padarītu par profesionālu video materiālu, SMX-F70 kameras CMOS sensors ir aprīkots ar Hyper Digital Image Stabilization tehnoloģiju, kas ieraksta laikā ievērojami samazina attēla trīcēšanu un izsmērēšanos.

[img]http://datuve/images/upload/20110902133726.jpg[/img]
SMX-F70 ir vienīgā SD kamera, kas piedāvā progresīvo ieraksta režīmu. Un neatkarīgi no tā, vai Jūs uzņemto video atskaņojat pašā kamerā, uz televizora vai arī datora ekrānā, videokamera nodrošina vienmērīgu un nevainojamu video materiālu bez jebkādas izsmērēšanās, turklāt ar divreiz labāku kvalitāti, nekā to spēj piedāvāt rindpārleces izvērses (interlaced) formāta video ieraksts. Kameras aprīkojumā ir arī jaudīga 65x intelli-zoom tālummaiņa un Schneider Kreuznach objektīva nodrošinātā 52x optiskā tālummaiņa, tādējādi ļaujot Jums noķert pat vissmalkākās, ainavas tālumā esošās detaļas.

SMX-F70 kamera ir radīta ģimenēm – vieglais un kompaktais korpuss ir parocīgs ikviena videokadra iemūžināšanai, vai tie būtu mazuļa pirmie soļi vai arī kādas īpašas ģimenes svinības. Ja ir nepieciešams, SMX-F70 kamera var tikt izmantota arī 1,9 megapikseļu fotogrāfiju uzņemšanai.

[img]http://datuve/images/upload/20110902133750.jpg[/img]
Samsung Electronics Digitālās attēlveidošanas nodaļas vecākais viceprezidents un vadītājs Mjongs Sups Hans (Myoung Sup Han) komentēja: “Līdz ar jauno SMX-F70 modeli mēs esam lepni piedāvāt pirmo SD videokameru, kas aprīkota ar CMOS attēlveidošanas sensoru un progresīvo videoieraksta režīmu. Šī ierīce ir radīta, lai sniegtu iespēju ikvienam ģimenes loceklim uzņemt aizraujošus video kadrus, izmantojot ērtu un cenā draudzīgu videokameru. Jaunā SMX-F70 video kamera ļauj aizņemtajai mammai vai tētim bez aizķeršanās radīt savu video ar tādu kvalitāti, kādu viņi vēlētos redzēt savos TV ekrānos, turklāt šīs kameras iegāde nerada milzu robu ģimenes budžetā.”

[b]Izcila video kvalitāte[/b]
SMX-F70 inteliģentā Smart Auto funkcija automātiski izvēlas kādu no piemērotākajiem video uzņemšanas režīmiem, izvērtējot gaismas apstākļus un filmējamo objektu. Šeit ietilpst Sejas noteikšanas funkcija, kas rūpējas, lai ikviena cilvēka seja (līdz 6 personām vienā kadrā) pastāvīgi atrastos fokusā, tādējādi nodrošinot skaidru un asu attēlu, piemēram, filmējot ballīti vai arī skolas uzvedumu. Un līdz ar Smart BGM funkciju Jūs varat pievienot saviem video fona mūziku – gluži kā profesionāli producētam video. Turklāt Jums ir iespēja izvēlēties kādu no videokamerā pieejamiem fona mūzikas skaņdarbiem un atskaņot to kopā ar savu uzņemto video. Atskaņošanas laikā kamera arī automātiski pielāgos mūzikas skaļumu, ja videomateriālā kāds sāks runāt.

[img]http://datuve/images/upload/20110902133855.jpg[/img]
[b]Rediģējiet un koplietojiet savus video bez raizēm[/b]
Kad ir pienācis brīdis Jūsu video lejupielādēšanai un rediģēšanai, SMX-F70 kamera Jums piedāvās iebūvēto intelli-studio rediģēšanas un atskaņošanas programmatūru, kas tiks aktivizēta automātiski, līdz ko videokamera tiks pievienota datoram. Papildu ērtībām SMX-F70 kameru var ērti uzlādēt, arī izmantojot USB pieslēgvietu, tādējādi novēršot nepieciešamību līdzi nēsāt papildu kabeļus, baterijas vai lādētāju. Šī plug and play funkcija ar USB pieslēgvietu nodrošina arī vienkāršu attēlu koplietošanu.

[b]Time Lapse ieraksts elpu aizraujošam stāstam[/b]
SMX-F70 ir aprīkots ar Time Lapse režīmu, kas ir atraktīva funkcija jūsu ģimenes īpašo notikumu iemūžināšanai. Līdz ar šo funkciju videokameru var iestatīt, lai tā uzņemtu atsevišķus kadrus ar intervālu no vienas līdz 30 sekundēm, pēc kā visi uzņemtie kadri tiek savietoti kopā, piedāvājot aizraujošu Time Lapse video.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us