Samsung prezentē revolucionāras dizaina inovācijas 2011.gada LED televizoros

Vakar Starptautiskajā Patērētāju elektronikas izstādē (CES) Samsung prezentēja jauno LED televizoru sēriju, kas izmainīs mājas izklaides iespējas un ikvienam mājoklim piešķirs izsmalcinātas elegances akcentu. Jaunā Viedo LED TV (Smart LED TV) sērija radīta, balstoties uz lietotāju vēlmi pēc plašākām izvēles iespējām un iespējām kontrolēt piekļuvi multimediju saturam.

CES izstādes ietvaros Samsung papildinās savu produktu klāstu, prezentējot vairāk nekā 40 jaunus TV modeļus ar ekrānu izmēriem no 19 līdz pat 75 collām. Jaunie televizori gan piedāvā ievērojami uzlabotu attēla kvalitāti 2D, 3D, HD un straumētajam video saturam, gan arī nodrošina bagātīgākas izklaides iespējas, ko sniedz plaša dažādu aplikāciju un savienojumu iespēju izvēle.

Samsung 2011.gada produktu klāsts apvieno elegantu stilu ar plašu augstākā līmeņa funkciju klāstu, kas iepriekš bija pieejamas vien ekskluzīvajos premium kategorijas produktos. Atsevišķi TV modeļi būs aprīkoti arī ar Samsung jauno Smart Hub funkciju, kas sniedz šādas iespējas:
• Search All – atvieglo vēlamā satura meklēšanu jūsu televizorā vai arī citās ar DLNA savienojumu aprīkotajās ierīcēs, tīklam pieslēgtajos datoros, mobilajās ierīcēs, kā arī internetā un video-uz-pieprasījuma veida pakalpojumos;
• Your Video – piedāvā skatītājam satura ieteikumus, kas balstīti uz viņa TV skatīšanās paradumiem;
• Interneta pārlūks, kas nodrošina pilnvērtīgu interneta pārlūkošanu TV ekrānā;
• Samsung Apps – pasaulē pirmais un lielākais TV aplikāciju veikals, kurā pieejams plašs maksas un bezmaksas aplikāciju klāsts, kas atbilst visdažādākajām interesēm – sports, izklaide, informācija, spēles vai sociālie tīkli.

[img]http://datuve/images/upload/20110107102510.jpg[/img]

Samsung 2011.gadā paplašinās arī savu 3D televizoru modeļu klāstu, lai arvien vairāk cilvēku saņemtu iespēju izbaudīt 3D mājas izklaidi par pieejamākām cenām. Daži no jaunajiem televizoriem var lepoties ar novatorisko, īpaši šauro korpusa apmali, kas sniedz lielāku ekrāna izmēru, tai pat laikā nepalielinot paša televizora izmērus.

Kā vadošais ražotājs mājas 3D izklaides jomā Samsung ir sapratis, ka patērētāji arvien biežāk izvēlas televizorus ar lielāku ekrānu, lai pilnībā varētu izbaudīt 3D izklaides iespējas. Tāpēc šodien ir prezentēts arī 75 collu LED televizors, kas pašlaik ir lielākais mājas lietošanai paredzētais 3D LED televizors.

Aizraujošas izklaides iespējas, ko balsta revolucionāras tehnoloģijas un dizains

Gan ASV, gan arī visā pasaulē Samsung ir zīmols Nr.1 televizoru industrijā. Aizritējušajā gadā Samsung ieņēma līderpozīcijas visā industrijā, laižot klajā pasaulē pirmo 3D televizoru, un pašlaik kompānija aizņem vairāk kā 70 procentus no ASV tirgus. Līdz ar intereses un pieprasījuma pieaugumu pēc 3D tehnoloģijām Samsung mērķis ir par divām trešdaļām samazināt izmaksas, kas saistītas ar to, lai iegūtu savā īpašumā 3D izklaides sistēmu – 3D televizoru, Blu-ray atskaņotāju, 3D brilles un atbilstošu saturu.

Samsung ir par 80 procentiem samazinājis ekrāna apmales platumu, kas ir patiesi ievērojams tehnoloģiskais sasniegums: tādējādi ekrāns un tā apmale viegli iekļaujas apkārtējā vidē, skatītājam kļūstot teju vai nesaredzama un mazāk traucējoša 3D satura skatīšanās laikā.

Samsung paredz, ka 2011.gads varētu kļūt par pavērsiena punktu televizoru savienojamības jomā. Gandrīz visi Samsung jaunie 2011.gada 40 un vairāk collu televizori piedāvā viedās TV funkcijas, kas skatītājus nodrošina ar vienkāršu pieeju interneta vides saturam.

Augstākā līmeņa izklaide ar speciāli veidotām funkcijām un reālistisku attēla kvalitāti

Pirmā lieta, ko jūs pamanīsiet D8000 sērijas LED televizoros, ir faktiski nemanāmā 5 milimetrus šaurā slīpētā metāla ekrāna apmale. D8000 sērija turpina minimālistiskā stila dizainu, ko aizsāka apbalvojumiem bagātais C8000 sērijas LED televizors, un izmanto uzlabotu Quad Stand balsta pamatni labākai televizora saskaņai ar apkārtējo vidi.

Pateicoties 240Hz kadru frekvencei, 2 milisekunžu attēla reakcijas laikam un uzlabotajam LED aizmugurgaismojumam, šis CES Inovāciju balvas ieguvējs nodrošina reālistisku 2D, 3D un HD video saturu ar izcilu attēla dzidrumu. Papildus Ultra Clear ekrāna paneļa tehnoloģijai šis televizors ir pirmais, kas piedāvā Micro Dimming Pro ekrāna aptumšināšanas tehnoloģiju bagātīgam, maksimāli reālistiskam attēlam ar dziļu melnās un tīru baltās krāsas toni.

D8000 sērijas televizora komplektācijā iekļautas Samsung jaunās 3D brilles ar Bluetooth savienojuma atbalstu, kā arī Samsung novatoriskā Touch Control skārienekrāna tālvadības pults, kas ir spējīga gluži kā otrs televizors arī attēlot TV pārraides savā iebūvētajā 3 collu LCD ekrānā. Tas iespējams, pat vienlaikus televizorā skatoties Blu-ray diska saturu.

LED D8000 televizorā ir iebūvēts WiFi savienojuma atbalsts, kā arī vairākas ērtas metodes, kā pārvaldīt un atskaņot saturu no Samsung Smart Hub portāla. Televizoru var pievienot arī citām ierīcēm, izmantojot Samsung Wireless Link, DLNA vai arī patentēto Samsung One Foot Connection tehnoloģiju.

[img]http://datuve/images/upload/20110107102455.jpg[/img]

Pilnvērtīga 3D video skatīšanās ir pavisam vienkārša, pateicoties pasaulē pirmajai Auto 3D Format Setup funkcijai
Samsung D7000 sērijas LED televizors piedāvā veiksmīgu līdzsvaru starp modernajām tehnoloģijām un minimālistiskā stila estētiku. 5 milimetrus šauro, sudraboti metālisko ekrāna apmali papildus ietver caurspīdīgs plastikāta ietvars, kura izveidē izmantota Samsung apbalvojumiem bagātā Touch of Color™ (ToC™) divslāņu sakausējuma tehnoloģija.

Pateicoties jaunajai Auto 3D Format Setup funkcijai, televizors, atskaņojot 3D saturu, automātiski nosaka video kodējuma formātu (side-by-side vai top-bottom formāts), līdz ar to skatītājam atliek vien ļaut viedajam televizoram pašam veikt nepieciešamos iestatījumus.

LED D7000 televizors ir arī aprīkots ar uzlabotu aizmugurgaismojuma tehnoloģiju un Auto Motion Plus tehnoloģiju – Samsung izstrādāto kadru iestarpināšanas algoritmu, lai pat visstraujākajā sižetā tiktu attēloti asi 2D un 3D formāta attēli un gludas kadru pārejas bez izsmērēšanās. 3D attēla kvalitāte tiek uzlabota, arī pateicoties Samsung jaunajai 3D Peak Algorithm tehnoloģijai.
Pateicoties Smart Hub funkcijai, LED D7000 televizors ir ideāls mediju centrs, kas papildina lietotāja mobilo dzīvesstilu.

3D TV par pieejamu cenu

Tiem, kas vēlas ļauties 3D izklaides kārdinājumam, tai pat laikā neiztērējot visus savus iekrājumus, vispiemērotākais 3D televizors būs Samsung LED D6400, kas, izmantojot pasaulē labākās ekrāna tehnoloģijas, nodrošinās izcili skaidrus telpiskos 3D attēlus. Samsung unikālā, pasaulē ātrākā dubultā apjoma kadru pāreju tehnoloģija samazinās kadru pārslēgšanās laiku par 50 procentiem, tādējādi vēl vairāk uzlabojot 3D satura skatīšanās kvalitāti.

Arī LED D6400 televizoram ir Samsung šaurais ekrāna apmales dizains, un tā prizmas formā veidotā, šaurā ToC™ dizaina ekrāna apmale ir viegli iekrāsota zilā tonī.

Savukārt Samsung 3D Peak Algorithm tehnoloģija samazina vidējo enerģijas patēriņu par aptuveni 15 procentiem, taču tai pat laikā palielina ekrāna maksimālo spilgtumu par 20 procentiem. Vēl par aptuveni 20 procentiem elektroenerģijas patēriņu palīdz samazināt televizora unikālais Motion Adaptive Dimming algoritms, kas, analizējot attēlā esošo objektu kustības, kontrolē LED apgaismojuma intensitātes līmeni. Papildus tam LED 6400 sērijas televizori tikuši radīti, izmantojot Samsung apkārtējai videi draudzīgās tehnoloģijas, kas visa produkta dzīves cikla laikā nodrošina samazinātu ietekmi uz apkārtējo vidi.

Papildu informācija par Samsung CES izstādē ir atrodama interneta vietnē [url=http://www.samsungces2011.com/]www.samsungces2011.com[/url]. Savukārt papildu informācija par Samsung kompāniju, tai skaitā preses relīzes, video saturs un produktu attēli ir atrodami interneta vietnē [url=http://www.samsungusanews.com/]http://www.samsungusanews.com/[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us