Samsung prezentē jauno Galaxy S WiFi 4.0 mūzikas atskaņotāju

Samsung Electronics, vadošais viedo mobilo ierīču izstrādātājs, prezentējis Samsung Galaxy S WiFi 4.0 mūzikas atskaņotāju, kas ir jaunākais papildinājums kompānijas pastāvīgi augošajam uz Android platformas balstīto Galaxy produktu klāstam. Aprīkots ar 4 collu Super Clear LCD ekrānu, Galaxy S WiFi 4.0 piedāvā jaudīgas aplikāciju un izklaides iespējas, kas balstītas uz Android operētājsistēmas platformas.

Atsaucoties uz Samsung Galaxy S viedtelefonu vispasaules panākumiem, Samsung ir radījis Galaxy S WiFi 4.0, lai piedāvātu visas tās pašas bagātīgās oriģinālā viedtelefona iespējas, taču bez izdevumiem par mobilo sakaru iespējām. Līdz ar VoIP tehnoloģijas nodrošinātajām video komunikācijas iespējām un bagātīgo video un mūzikas satura atskaņošanu, Samsung Galaxy S WiFi 4.0 nodrošinās jūs ar pastāvīgām izklaides iespējām.

[img]http://datuve/images/upload/20110221125559.jpg[/img]
“Samsung Galaxy S WiFi 4.0 ir teicams produkts multivides entuziastiem, kas tiecas pēc viedām izklaides iespējām,” sacīja Samsung Mobilo komunikāciju biznesa nodaļas prezidents un vadītājs JK Šins (JK Shin). “Pašlaik pastāv milzīgs pieprasījums pēc ātras piekļuves aplikācijām un plašam multivides saturam. Līdz ar Samsung Galaxy S WiFi 4.0, mēs esam radījuši ierīci, kas piedāvā Samsung Galaxy S viedtelefonam līdzīgu funkcionalitāti un elpu aizraujošas izklaides iespējas, taču par pieejamāku cenu.”

VoIP un plašs aplikāciju piedāvājums
Aprīkojumā esot WiFi 802.11 b/g/n bezvadu savienojuma atbalstam un Android 2.2 Froyo operētājsistēmai (pārdošanas brīdī to būs iespējams atjaunināt uz 2.3 Gingerbread operētājsistēmas versiju), Samsung Galaxy S WiFi 4.0 sniedz pieeju miljoniem aplikāciju, kā arī nodrošina novatoriskus un noderīgus mobilos pakalpojumus. VoIP atbalsts ar Skype aplikāciju un WiFi savienojumu ļauj izmantot video zvanu funkciju, kā arī veikt bezmaksas zvanus starp Skype lietotājiem. Savukārt piekļuve tādiem sociālo tīklu pakalpojumiem kā Twitter vai Facebook nodrošina pastāvīgu kontaktu ar jums svarīgajiem cilvēkiem. Bet Qik video pakalpojumu atbalsts ļauj jums vienkārši uzņemt video un koplietot tos ar saviem draugiem un ģimeni.

[img]http://datuve/images/upload/20110221125619.jpg[/img]
Līdz ar piekļuvi vairāk kā 230 tūkstošiem Android Market vietnē esošo aplikāciju, Samsung Galaxy S WiFi 4.0 ir pilnvērtīgi pielāgojama viedā ierīce. Integrētais GPS navigācijas modulis paplašina ierīces funkcionalitāti, ļaujot jums izmantot Google turn-by-turn navigāciju un vietas norāžu pakalpojumus.

HD kvalitātes video un attēli
Kamera, ar kuru iespējams uzņemt augstas kvalitātes video un fotogrāfijas, ļauj jums dalīties ar savas dzīves izcilākajos mirkļos. Tai pat laikā Samsung Galaxy S WiFi 4.0 atbalsta arī DivX HD video formātu, kas nodrošina augstas izšķirtspējas video atskaņošanu – filmas un TV raidījumi uz lielā, izteikti kvalitatīvā SuperClear LCD ekrāna izskatās dzidri un koši. Ierīce atbalsta dažādus video kodējuma standartus – MPEG4, H264, DivX, XviD, WMV, līdz ar to jums ir pieejams patiešām milzīgs satura klāsts no visas interneta vides.

[img]http://datuve/images/upload/20110221125635.jpg[/img]
Izcila audio kvalitāte
Samsung Galaxy S WiFi 4.0 viedais atskaņotājs ir radīts, lai sniegtu vislabāko iespējamo audio un video kvalitāti. Samsung SoundAlive tehnoloģija nodrošina nepārspējamu skanējuma kvalitāti ar dziļiem basiem un izteiksmīgu toņu artikulāciju, kas ļauj lietotājam klausīties iecienītos skaņdarbus tā, kā paši izpildītāji to ir paredzējuši. Un, lai arī apkārtējiem būtu interesanti, iebūvētie stereo skaļruņi ļauj kopīgi baudīt mūziku jebkurā vietā.

Samsung Galaxy S WiFi 4.0 tirdzniecībā būs pieejams šī gada pirmajā pusē.

Samsung Galaxy S WiFi 4.0 bija apskatāmi Mobile World Congress 2011 izstādē. Multivides saturam un detalizētākai papildu informācijai lūgums apmeklēt interneta vietni www.samsungunpacked.com/press.

[img]http://datuve/images/upload/20110221125455.png[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us