Samsung prezentē jauno Angry Birds spēli GALAXY Note viedtālrunī

Samsung kopā ar Rovio prezentē jaunu Angry Birds Space mobilo spēli, kas pirmo reizi būs pieejama Samsung GALAXY Note viedtālrunī.

Par godu veiksmīgajiem Samsung GALAXY Note panākumiem globālajā tirgū arī pārējo Samsung GALAXY ierīču lietotāji jaunajā Angry Birds Space spēlē saņems īpašus piedāvājumus. Tajā būs pieejams ekskluzīvs Samsung GALAXY Note līmenis un īpašais Danger Zone komplekts ar 30 izaicinošiem līmeņiem, kas parasti ir maksas pakalpojums, taču Samsung GALAXY ierīču lietotājiem 3 mēnešus būs pieejams bez maksas. Šie papildlīmeņi, kurus varēs lietot Android 2.1 un jaunāku šīs operētājsistēmas versiju izmantotāji, būs pieejami Android Market un Samsung Apps aplikāciju veikalos.

[img]/images/upload/20120312123350.jpg[/img]

Mobilās spēles lietotāji varēs izmantot arī jaunos Angry Birds Space spēles tēlus, piemēram, Samsung piedāvāto īpašo putnu Lazer Bird, kas atspoguļo Samsung GALAXY Note īpašības. Visi jaunie Angry Birds Space spēles tēli ir apveltīti ar unikālām supervaroņu spējām, lai palīdzētu cīņā ar kosmosa cūkām un veiksmīgi atgūtu nolaupītās olas.

Šie ekskluzīvie piedāvājumi Samsung GALAXY ierīču lietotājiem būs pieejami no 22. marta, kad Angry Birds Space mobilā spēle tiks oficiāli prezentēta.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us