Samsung pilnveido biznesa vides risinājumus savos viedtelefonos un multivides ierīcēs

Samsung Electronics, vadošais mobilo telefonu izstrādātājs, prezentējis jaunu klāstu ar uzņēmumiem paredzētajiem mobilajiem risinājumiem, kas ir pieejami kompānijas viedtelefonos un viedajās multivides ierīcēs. Jaunievedumi, kas ir savietojami ar Samsung jauno Galaxy S II un Galaxy Tab ierīcēm, paredzēti, lai sniegtu uzņēmumiem iespēju izmantot elastīgākus mobilā biroja un mobilā darbaspēka risinājumus, tādējādi paaugstinot savu darbības efektivitāti.

Samsung ir sadarbojies ar Cisco, Citrix, Sybase, SDS un Calgary Scientific kompānijām, lai radītu mobilos risinājumus, kas paredzēti pielietojumam dažādās jomās, – piemēram, datu drošība un aizsardzība, vizualizācija, vienotas komunikācijas un koplietošanas instrumenti, veselības aprūpes risinājumi, kā arī ziņapmaiņa. Šie risinājumi nodrošina mobilo darbaspēku ar elastīgām funkcionālajām un savienojumu iespējām, radot efektīvus darba apstākļus arī kustībā esošiem lietotājiem.

“Samsung ir aktīvi strādājis, lai piepildītu mūsu korporatīvo klientu vēlmes, un mēs esam darījuši visu, lai nodrošinātu šiem klientiem augstāku darba produktivitāti, lai arī kur viņi atrastos. Mēs esam strādājuši tikai ar pašiem labākajiem sadarbības partneriem, lai pilnvērtīgi izmantotu produktos esošā divokodolu procesora jaudu, tādējādi paplašinot mūsu produktu funkcionalitātes iespējas. Mūsu jaunās, nupat prezentētās Galaxy S II un Galaxy Tab ierīces ir pašlaik tirgū visspēcīgākās, funkcionālākās un ar plašāko savienojumu klāstu. Sadarbojoties ar mūsu partneriem, mēs esam prasmīgi izmantojuši mūsu inovācijas dažādu veidu mobilā darbaspēka vajadzību apmierināšanai,” sacīja Samsung Mobilo komunikāciju biznesa nodaļas prezidents un vadītājs JK Šins (JK Shin).

Cisco Bezvadu Tīklošanas biznesa nodaļas viceprezidents un vadītājs Rejs Smets (Ray Smeth) skaidro: “Ērta, parocīga un ātra ierīce labākai komunikācijai uzņēmuma iekšienē ir praktiski pirmās nepieciešamības prece ikvienam uzņēmuma darbiniekam. Mēs esam strādājuši ciešā sadarbībā ar Samsung, lai nodrošinātu, ka mūsu WebEx apspriežu un Cisco mobilās aplikācijas ir ērti pieejamas, izmantojot Cisco drošo bezvadu tīklu savienojumu jaunajā Galaxy S II Android viedtelefonā, kā arī drīzumā gaidāmajos planšetdatoros.”

“Tā kā arvien vairāk un vairāk darbinieku izmanto mobilas piekļuves iespējas uzņēmuma sistēmām, aplikācijām un datiem, IT infrastruktūrai izvirzītās prasības, atbalstot ļoti plašu dažādu ierīču klāstu, var būt ļoti sarežģītas un smagnējas,” stāsta Sybase uzņēmumu mobilitātes risinājumu nodaļas viceprezidents Villijs Džovs (Villy Jove). “Samsung modernās ierīces un Sybase mobilo ierīču risinājumi pārvaldības un drošības jomā ļāvuši arī Android platformu pacelt tajā tehnoloģiskajā līmenī, kas nepieciešams ierīces pilnvērtīgai izmantošanai uzņēmuma IT infrastruktūrā.”

Vairāki no šiem risinājumiem pilnvērtīgi darbojas ar jauno Galaxy S II – divkodolu viedtelefonu, kas ir aprīkots ar jaunākajām multivides un datu komunikācijas funkcijām, kā arī ar nākamās paaudzes Super AMOLED Plus ekrānu. Šo risinājumu klāstā ietilpst:

– [b]Microsoft Exchange ActiveSync[/b] – pilnvērtīgs mobilā Microsoft Exchange ActiveSync standarta atbalsts, kas nodrošina lietošanas politikas un ierobežojumu atbalstu starp Android ActiveSync klientiem, kā arī e-pasta, kalendāra, kontaktu un uzdevumu sinhronizāciju ar Microsoft Exchange serveriem.
– [b]Tiešā šifrēšana ierīcē[/b] – nodrošina mobilo datu aizsardzību, neupurējot ierīces ātrumu un funkcionalitāti. Izcila veiktspēja tiek iegūta, apvienojot Sybase Afaria Mobile Device Management un Microsoft Exchange ActiveSync aplikācijas, kas abas papildina šifrēšanas metodes arī ar saviem mehānismiem.
– [b]Cisco AnyConnect Secure Mobility Client[/b] – īsteno uzticamu un viegli izveidojamu šifrēto tīkla savienojumu, nodrošinot mobilos lietotājus ar stabilu piekļuvi korporatīvajiem datiem. Vai tā būtu piekļuve biznesa e-pastam, darbs ar virtuālo darba virsmu vai jebkuras citas Android aplikācijas izmantošana – AnyConnect nodrošina stabilu piekļuvi biznesam svarīgākajām funkcijām.
– [b]Sybase Afaria Advanced Enterprise Security (AES) for Android[/b] – Afaria ir industrijā visspēcīgākais un elastīgākais uzņēmumiem paredzētais mobilo ierīču pārvaldības un drošības risinājums. Sybase ir izveidojis partnerību ar Samsung, lai nodrošinātu Afaria Advanced Enterprise Security (AES) tehnoloģijas pieejamību arī Android ierīcēs, tādējādi nodrošinot revolucionāra līmeņa drošības un aplikāciju pārvaldību Galaxy S II viedtelefonā.
– [b]Cisco WebEx Meeting Center[/b] – lai kur arī uzņēmuma darbinieki atrastos, līdz ar Samsung Galaxy sakaru rīku viņiem būs iespēja tiešsaistē piedalīties svarīgākajās sapulcēs. Lietotāji var aplūkot koplietotās darba virsmas, interneta pārlūkus, aplikācijas un arī dokumentus ar reāllaika komentāriem. Līdz ar unikālu Samsung integrāciju, lietotāji var ar viena klikšķa palīdzību pārnest savu telefona zvanu uz WebEx apspriežu aplikāciju vai arī uzsākt jaunu apspriedi, izvēloties adresātu no kontaktu saraksta.
– [b]Cisco Mobile[/b] – nodrošina uzņēmuma darbiniekus ar iespēju veikt un saņemt zvanus caur WiFi savienojumu, izmantojot Android lietotājsaskarni. Tādējādi tiek ievērojami paaugstināta saziņas izmaksu efektivitāte starptautiskā mēroga darbiniekiem. Android platformai izstrādātā Cisco Mobile aplikācija ļauj lietotājiem piekļūt saviem korporatīvajiem datiem, pārvaldīt vairākus zvanus vienlaicīgi, pārnest zvanus no WiFi uz mobilo sakaru tīklu, kā arī izmantot virkni citu funkciju.

Tāpat arī Samsung ir radījis dažādus mobilos risinājumus uzņēmumiem arī savam planšetdatoru klāstam, kas ticis papildināts līdz ar paziņojumu par jaunajām Galaxy Tab ierīcēm. Šīs ierīces būs spējīgas izmantot dažādas spēcīgas, augstākās kvalitātes uzņēmumu mobilo risinājumu aplikācijas:
– [b]Cisco Safety and Security Solution[/b] – ļauj lietotājiem komunicēt starp ierīcēm, koplietot informāciju un uzlabot savas drošības un ārkārtas reaģēšanas iespējas. Starp vadību un darbiniekiem var tikt koplietots arī visdažādākais multimediju saturs.
– [b]SAP Business Objects Explorer[/b] – uz biznesu orientēta meklēšanas aplikācija, kas nodrošina vienkāršu piekļuvi milzīgam korporatīvo datu apjomam, piedāvājot automātisku datu vizuālo un grafisko attēlojumu. Iegūtos rezultātus ir arī iespējams koplietot ar citiem, tādējādi piedāvājot uzņēmumam risinājumu, kas patiešām paaugstina produktivitāti un gala produkta kvalitātes līmeni.
– [b]SAP StreamWork[/b] – kopdarbības un lēmumu pieņemšanas aplikācija, kas apvieno cilvēkus, informāciju un biznesa metodes, lai veicinātu ātru un efektīvu rezultātu sasniegšanu. Mobilā SAP StreamWork aplikācija nodrošina jūs ar iespēju turpināt komunicēt ar savu komandu, kā arī izmantot tās priekšrocības, kas jūsu ierīcei jau ir – adrešu grāmata, kamera, balss piezīmes, dažādi faili un cits mediju saturs.
– [b]SAP Mobile EMR by Samsung (SDS)[/b] – risinājums medicīnas profesionāļiem, kas nodrošina tūlītēju un drošu piekļuvi hronoloģiskam pacienta veselības datu pārskatam, ieskatu pieejamajos medicīniskajos dokumentus, kā arī piedāvā iespēju izmantot attēlu salīdzināšanas funkcionalitāti, lai attēlotu un salīdzinātu rentgena uzņēmumus, sonogrammas un cita veida vizualizācijas. Visas šīs iespējas ir radītas ar nolūku padarīt ārsta ikdienu vienkāršāku un ļaut viņiem koncentrēties uz augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšanu.
– [b]Citrix Receiver[/b] – Citrix Receiver ir augstas veiktspējas universālā klientu tehnoloģija, kas nodrošina drošu piekļuvi virtuālajai darba virsmai un aplikācijām, lai arī kur jūs atrastos, tādējādi pārvēršot Samsung Tab ierīci par spēcīgu un portatīvu biznesa instrumentu kopā ar jūsu esošajām Windows, interneta un SaaS aplikācijām.

Samsung jaunākie, uzņēmumiem domātie mobilie risinājumi bija apskatāmi Mobile World Congress 2011 izstādē. Multivides saturam un detalizētākai papildu informācijai, lūgums apmeklēt interneta vietni www.samsungunpacked.com/press.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us