Samsung piedāvā jauno Ultra TOUCH mobilo telefonu

Samsung Electronics Co. Ltd. paziņojis par elegantā UltraTOUCH laišanu tirgū – pilnīgas skārienjūtīgās tehnoloģijas (full-touch) tālrunis ar pārbīdāmu tastatūru. Tāpat kā iepriekšējo Ultra paaudžu gadījumā, UltraTOUCH no jauna definē pilnību stilā, dizainā un tehnoloģijā – un tagad, ar pilnīgu skārienjūtīgo tehnoloģiju (full touch).

“Ar šo, izsmalcināto, eleganto dizainu, Samsung UltraTOUCH ir mūsu elegantais pilnīgas skārienjūtīgās tehnoloģijas flagmanis šajā gadā, atkal pierādot, ka Samsung mobilie tālruņi atrodas stila avangardā,” paziņoja Dž. K. Šins (Mr. JK Shin), Samsung Electronics viceprezidents un mobilo komunikāciju nodaļas vadītājs. Viņš piebilda “Mēs cītīgi strādājam, lai pastiprinātu savu pilnīgas skārienjūtīgās tehnoloģijas tālruņu piedāvājumu, ieviešot plašu tālruņu spektru, lai piemērotos jebkuram dzīvesveidam. UltraTOUCH atrodas šī izstrādājumu spektra priekšgalā, kā mūsu ievērojamākais visaugstākās klases tālrunis, un tas tālāk spēcinās Samsung līdera pozīcijas augstākās klases pilnīgas skārienjūtīgās tehnoloģijas tālruņu tirgū.”

Absolūts stils

Samsung jau sen tiek uzskatīts par visstilīgāko mobilo tālruņu ražotāju. Arī jaunākais Ultra (Samsung vadošā stila zīmola) sērijas flagmanis, UltraTOUCH ir lielisks pilnīgas skārienjūtīgās tehnoloģijas tālrunis, kas sniedz revolucionāru skārienjūtīgā ekrāna tehnoloģiju, izsmalcinātu dizainu un ir apveltīts ar plašām multivides iespējām. Ierīces pamatā ir 2.8” AMOLED pret-skrāpējumu pilnīgas skārienjūtīgās tehnoloģijas ekrāns, kas nodrošina neiedomājami spilgtas un dzīvas krāsas.

Īpaši plānais 12.7 mm UltraTOUCH korpuss apvieno perfektu formu ar pilnībā skārienjūtīgu ekrānu un 3×4 pārbīdāmu tastatūru. Tālruņa elegantais dizains, pulētais korpusa materiāls ar zīdaino aizmugurējo vāciņu padara tālruņa izskatu pievilcīgu no jebkura apskates leņķa. Pateicoties pret-traipu ekrānam un izturīgajam metāla korpusam, kas aizsargā pret skrāpējumiem, lietotājs vienmēr varēs savu tālruni saglabāt teicamā stāvoklī.

Maksimālas multivides iespējas

UltraTOUCH ir aprīkots ar dažādām tehnoloģijām, – tā iebūvētā 8 megapikseļu kamera ar dubultās enerģijas gaismas diožu zibspuldzi un smaida foto režīmu Jums nodrošinās iespēju fotografēt neiedomājami augstas kvalitātes fotoattēlus. Papildus šīs nozares kvalitatīvākajai mobilā tālruņa kamerai, UltraTOUCH sniedz GPS navigācijas iespējas, nodrošinot lietotāju vajadzībām detalizētas kartes nokļūšanai tieši nepieciešamajā vietā. Geo-sekošana (Geo-tagging), izmantojot GPS mikroshēmu, sniedz iespēju Jums apgādāt fotoattēlus ar ģeogrāfisku informāciju, padarot tos vieglāk lietojamus sociālajos tīklos un foto izvietošanas vietnēs. Augstās kvalitātes 30fps / VGA video ieraksts nodrošina drošas filmēšanas iespējas, savukārt mūzikas atskaņotājs sniedz skaņas klausīšanās funkciju. Samsung UltraTOUCH ir apgādāts arī ar HSDPA 7.2 Mbps tehnoloģiju, nodrošinot ātrdarbīgu piekļuvi Internetam.

Absolūti teicams lietotāja interfeiss

Samsung UltraTOUCH piedāvā visu laiku labāko pilnīga pieskāriena izmantošanas iespēju un universālu 3×4 tastatūru. Lietotāji izbaudīs iespēju kontrolēt mobilo tālruni viegli un intuitīvi – pateicoties uzlabotajam TouchWiz lietotāja interfeisam, šķirstīt fotoattēlus, ritināt kartes un sērfot Web vidē nekad nav bijis vieglāk un interaktīvāk. Mobilos interfeisa elementus iespējams aizvilkt un uzlikt uz ekrāna, lai piekļūtu nepieciešamajam ar vienu vienīgu pieskārienu ekrānam, bez tam izbīdāmā 3×4 tastatūra sniedz taustāmu alternatīvu atraktīvajam skārienjūtīgajam ekrānam, nodrošinot bezgalīgas pielāgošanas iespējas konkrētajām lietotāja vēlmēm.

Uzziniet vairāk par Samsung Mobile! Uzziniet vairāk par Samsung UltraTOUCH, apmeklējot mūs internetā, http://ultratouch.samsungmobile.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us