Samsung paziņo par Samsung I8910 ar HD video ieraksta atbalstu

Samsung laidis klajā savu iespaidīgāko multimediju sakaru rīku ar spožu HD video atbalstu. Samsung I8910 ir Samsung pirmais Symbian operētājsistēmas telefons ar pilnvērtīgu skārienjutīgo ekrānu un pirmais telefons pasaulē, kas spēj ierakstīt un atkodēt video 720p HD izšķirtspējas formātā. Tāpat šajā sakaru rīkā ir sastopams pasaulē lielākais telefonā iestrādātais AMOLED tehnoloģijas ekrāns. Samsung I8910 ir daļa no novatoriskāko mobilo sakaru rīku klāsta, kas apvieno modernākās multivides funkcijas ar ātrākajām datu pārraides iespējām, tādējādi patērētājiem piedāvājot pilnvērtīgu mediju un komunikācijas risinājumu.

Samsung I8910 ir jaunākais telefons ar augstas veiktspējas skārienekrānu, kas vienā ierīcē apvieno gan izsmalcinātu stilu, gan arī multivides un biznesa funkcionalitāti. Šis telefons turpina aizritējušajā gadā OMNIA modeļa aizsākto veiksmes un attīstības ceļu un vēl vairāk pastiprina Samsung vadošās pozīcijas viss-vienā skārienekrāna telefonu tirgū. Ar smalki nostrādātu dizainu apveltītais Samsung I8910, pateicoties HD video izšķirtspējas atbalstam un 3,7 collu AMOLED ekrānam, nodrošina arī augstākā līmeņa digitālās izklaides iespējas. Aktīvās matricas organisko gaismu izstarojošo diožu skārienjutīgais ekrāns (AMOLED) piedāvā vēl nepārspētu attēla asumu, krāsu gammu un redzamību tiešā saules gaismā, turklāt vienlaicīgi ar mazāku enerģijas patēriņu.

Spožā HD izšķirtspēja

HD video ieraksta atbalsts dod jums iespēju notvert dzīves vērtīgākos momentus High Definition (720p) jeb augstas izšķirtspējas kvalitātē, baudīt HD saturu uz augstas izšķirtspējas ekrāna, izmantojot DNLA tehnoloģiju, kā arī dalīties reāllaika video, straumējot tos caur qik.com interneta vietni. QHD standarta ekrāns ar 16:9 malu attiecību un 16 miljonu krāsu paleti, kā arī divi korpusā iebūvētie stereo skaļruņi sniedz patiesi unikālu baudījumu mobilās multivides pasaulē, ļaujot lietotājam gūt neviltotu prieku, skatoties SD (standarta izšķirtspēja) vai HD (augsta izšķirtspējas) filmas kino ekrāna standartā, kvalitātē un ar subtitriem.

Spožā konverģence

Ar telefona aprīkojumā iekļauto mobilās industrijas spēcīgāko 8 megapikseļu kameru, kas jums ar telefonu ļauj uzņemt digitālās fotokameras cienīgas fotogrāfijas, Samsung I8910 garantē labākās, iespējamās draugu un ģimenes fotogrāfijas. Lietotāji var izbaudīt arī superātra interneta priekšrocības ar HSUPA (5,76 Mbit/s) un HSDPA (7,2 Mbit/s) datu savienojuma standartiem, kas, piemēram, MP3 formāta dziesmu 4MB izmērā ļauj augšup vai lejupielādēt mazāk kā desmit sekundēs, bet 40MB filmu – vienā minūtē*. Automātiski rotējošais 3,7 collu ekrāns jūsu telefonā nodrošinās teju datora ekrānam līdzvērtīgu sērfošanu internetā. (* Informācija balstīta uz teorētiskiem aprēķiniem.) GPS vietnoteices modulis ar integrētu kompasu padara I8910 par piemērotu ceļabiedru gan gājējiem, gan autobraucējiem. Navigācijas skārienvadība un balss norādes caur stereo skaļruņiem nodrošina autobraucējus ar vienkāršu un drošu navigāciju. Dāsnā iekšējā atmiņa – 8GB apvienojumā ar 32GB microSD atmiņas karti ļaus jums uzglabāt datus līdz pat 40GB kopējam apjomam, ko var pielīdzināt 35 DVD kvalitātes filmām vai 18 tūkstošiem 8 megapikseļu fotogrāfiju.

Spožā saskarne

Pateicoties vienkārši lietojamajai un intuitīvajai trīsdimensiju saskarnei, I8910 piedāvā vieglu un ērtu funkciju pārlūkošanu, kontroli un nevainojamu vairākuzdevumu vadību. Ar kustību sensoru vadāmās funkcijas, to skaitā arī 3D spēles, nodrošina intuitīvu un aizraujošu visu laiku labākās multivides pieredzes izbaudīšanu. Vēl jo vairāk, tikai ar viena pieskāriena palīdzību Samsung Mobile sīkrīki nodrošinās jūs ar pašu svaigāko informāciju pēc jūsu izvēles, radot personalizētu saskarni, kas dos neierobežotu piekļuvi vēlamajam interneta saturam.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us