Samsung OMNIA 7 – pirmais kompānijas viedtelefons ar Microsoft Windows Phone 7 OS

Samsung Electronics, globālais līderis mobilajās tehnoloģijās, prezentējis Samsung OMNIA 7 viedtelefonu (modelis GT-I8700). Mobilās izklaides cienītājiem radītais viedtelefons būs pirmais uz Microsoft’s Windows Phone 7 platformas veidotais Samsung viedtelefons Eiropā un Āzijā.

Samsung OMNIA 7 ir 4 collu SUPER AMOLED skārienekrāns, jaudīgs 1GHz procesors un 5 megapikseļu kamera. Pateicoties Microsoft Xbox LIVE spēļu un Zune mūzikas un video servisa atbalstam, jaunais viedtelefons piedāvās arī augstākā līmeņa izklaides iespējas.

[img]http://datuve/images/upload/20101011125909.jpg[/img]
“Samsung OMNIA 7 ir mūsu pirmais Windows Phone 7 viedtelefons, un tas apvieno darbības ātrumu ar izsmalcinātu stilu. Šis telefons apliecina mūsu apņemšanos piedāvāt lietotājiem plašas izvēles iespējas, piemeklējot savam dzīves stilam piemērotāko mobilo operētājsistēmu,” sacīja Samsung Electronics Mobilās komunikācijas biznesa nodaļas prezidents un vadītājs JK Šins.

“Samsung vienmēr ir bijis galvenais Microsoft partneris uz Windows platformas balstītu mobilo telefonu izplatīšanā visā pasaulē,” sacīja Microsoft Mobilās komunikācijas biznesa nodaļas prezidents Endijs Līss. “Samsung OMNIA 7 jaunā Windows mobilā telefona prezentācija ir būtisks solis, lai nodrošinātu lietotājus ar pilnīgi citāda veida mobilo telefonu, kas izcelsies tirgū notiekošajā sīvajā konkurences cīņā.”

[img]http://datuve/images/upload/20101011125936.jpg[/img]
Jaunākie tehniskie risinājumi
Aprīkots ar Samsung izcilo collu SUPER AMOLED skārienekrānu, OMNIA 7 nodrošina kvalitatīvu attēlu pat atrodoties ārpus telpām. Viedtelefons ir apgādāts ar zibenīgu datu pārraides ātrumu, – 4 megabaitu dziesmas lejupielādi iespējams veikt 4,4 sekundēs, savukārt 40 megabaitu video augšupielādi vien 56 sekundēs. Pateicoties visaptverošajai skaņai un augstajai balss sakaru kvalitātei, jūs varat sarunāties ar draugiem vai izveidot konferences zvanu tā, it kā jūs visi atrastos vienā telpā. OMNIA 7 minimālistiskais dizains ar metālisko korpusu padara to par elegantu sabiedroto ikdienā.

Augstākā līmeņa izklaides iespējas

Samsung OMNIA 7 ļauj piekļūt Xbox LIVE un Zune tiešsaistes servisu piedāvātajām izklaides iespējām. Xbox LIVE piedāvā plašu spēļu klāstu, savukārt Zune aplikācija ļauj piekļūt milzīgam video un mūzikas satura klāstam. OMNIA 7 piedāvā automātiski, izmantojot Wi-Fi savienojumu, sinhronizēt saturu ar datoru, ļaujot jums jebkurā laikā un vietā izbaudīt savu iecienīto mūziku un video. Savukārt iebūvētā 5 megapikseļu kamera ar LED zibspuldzi palīdzēs iemūžināt pat visstraujākos ikdienas momentus.

[img]http://datuve/images/upload/20101011125953.jpg[/img]
Jūsu dzīve kustībā
Samsung OMNIA 7 piedāvā dažādu veidu funkcijas, kas ļauj telefonu pielāgot ikviena dzīves stilam. Windows Phone 7 lietotāja saskarne ir dinamiska un intuitīva, un apvienojumā ar Windows Phone Hubs funkciju, tā ļauj jums ērti organizēt informāciju un vienkāršo dažādus uzdevumus. Telefona pielāgojamā Sākumekrāna funkcija piedāvā animētas ikonas, kas statisku attēlu vietā rāda atjauninātu saturu. Reālā laika atjauninājumi gaidīšanas ekrānā nodrošina informāciju no interneta vietnēm, ziņām, kalendāra vai sociālajiem medijiem. Vienotie Kontaktu, Attēlu, Biroja rīku, Aplikāciju veikala, Spēļu, Mūzikas un Video centri nodrošina to, lai viss jūsu saturs vienmēr atrastos tur, kur jūs to vēlaties.

Paplašinātā koplietošanas iespēja ir vēl viena funkcija, kas atvieglo lietotāju ikdienu. OMNIA 7 telefonā jums ir piekļuve plašam sociālo tīklu un fotogrāfiju koplietošanas vietņu katalogam, kas ļauj nosūtīt attēlus draugiem un ērti koplietot dažādus failus.

Samsung OMNIA 7 produkta tehniskās specifikācijas

[img]http://datuve/images/upload/20101011125642.png[/img]

* Visa aprakstītā funkcionalitāte, funkcijas, tehniskās specifikācijas un cita produkta informācija, kas attiecas uz (un ne tikai) priekšrocībām, dizainu, izcenojumu, sastāvdaļām, veiktspēju, pieejamību un produkta iespējām, var tikt izmainīta bez iepriekšēja paziņojuma un saistībām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us