Samsung Monte S5620

Samsung prezentējis sakaru iekārtu Samsung Monte S5620, kas ir paredzēts skārienvadības mobilo telefonu elegances cienītājiem. Mobilais telefons ir laists klajā ar virkni multivides funkciju un smalku, dabisku dizainu, kas papildināts ar izsmalcinātu, glancētu noformējumu, tādējādi piedāvājot augstas klases sakaru rīka stilu un veiktspēju par draudzīgu cenu. Līdz ar izcilo dizainu un intuitīvo TouchWiz 2.0 Plus lietotāja saskarni, Monte ir radīts, lai kļūtu par jaunāko un visiekārojamāko pilnvērtīgas skārienvadības ierīci.

Samsung Monte S5620 sociālajos tīklos

Samsung Monte S5620 ir daudz ko piedāvāt sociālo tīmekļvietņu aktīvistiem, jo tā aprīkojumā ir komplekts ar integrētām sociālo tīklu aplikācijām, tai skaitā Facebook un MySpace, tādējādi ļaujot lietotājiem piekļūt saviem profiliem jebkurā laikā un vietā. Monte piedāvā modernus Twitter un Bebo sīkrīkus, kā arī multi-ziņapmaiņas iespējas, lai ļautu lietotājiem čatot reālajā laikā caur viņu izvēlēto pakalpojumu sniedzēju.

Samsung Monte S5620 Google atbalsts

Lai kļūtu par ideālu papildinājumu pastāvīgā tiešsaistē esošo lietotāju dzīvesstilam, Monte piedāvā arī GPS moduli ar Google Latitude™ atbalstu, kas parāda, kur jūs atrodaties un kas ļauj arī jūsu draugiem pastāvīgi uzzināt jūsu atrašanās vietu. Apvienojot šo iespēju ar ģeomarķēšanas funkciju, lietotāji var pievienot fotogrāfijām arī ģeogrāfisko informāciju, lai dalītos ar draugiem savu ceļojumu pieredzē. Vēl pie savienojumu iespējām jāmin WiFi atbalsts, Exchange ActiveSync atbalsts piekļuvei Outlook e-pasta kontiem, kā arī Google Sync™. Tādējādi lietotāji var vienlaicīgi atjaunināt savu sociālo tīklu laika plānojumu un Outlook kalendāru.

“Samsung Monte ir radīts tiem, kas novērtē skaistu dizainu, izcilu veiktspēju un draudzīgu cenu,” sakaa Samsung Electronics Mobilās komunikācijas biznesa nodaļas vadītājs JK Šins. “Telefons sniedz lielisku funkciju klāstu, kas ietver arī integrētas sociālo tīklu aplikācijas, kā arī piedāvā gudru lietotāja saskarni, smalku dizainu un plašas savienojumu iespējas”

Samsung Monte S5620 aprīkojums

Lai ikvienam parādītu bagātīgo un saistošo iespēju klāstu, Monte ir aprīkots ar 3 collu WQVGA LCD ekrānu, kas piedāvā 16:9 attēla malu attiecību. Vēl telefonā ir iebūvēta 3,2 megapikseļu fotokamera ar daudzām papildus funkcijām, tai skaitā smaida noteicēju, panorāmas uzņemšanas iespēju un sejas noteicēju. Papildus ērtībām telefons ir aprīkots arī ar Viedās atbloķēšanas un Viena pieskāriena tālummaiņas funkcijām.

Kur iegādāties Samsung Monte S5620

Latvijā Samsung Monte būs nopērkams jau aprīļa sākumā un tā cena būs aptuveni 155 lati.

Samsung Monte tehniskās specifikācijas

Tīkla standartu atbalsts:HSDPA 3,6Mbps UMTS (900/2100)
EDGE / GPRS (850/900/1800/1900)
Ekrāns 3 collu TFT kapacitīvais skārienekrāns ar WQVGA izšķirtspēju un 262 tūkstošu krāsu paleti
Kamera 3,2 megapikseļi ar CIF
Video H.263, H.264, MPEG4, QVGA ar 15 kadriem sekundē
Audio Poly 64, SP-Midi, i-melody, MP3, AAC, AAC+, WMA, 3,5 mm austiņu pieslēgvietu
SoundAlive, FM Radio ar RDS
Papildus funkcijas A-GPS, Wi-Fi, Google Map 3.0
Iebūvēta sociālo tīklu aplikācija, Multi-ziņapmaiņas aplikācija
TouchWiz 2.0 Plus
Savienojumi Bluetooth 2.1, USB 2.0 HS
Atmiņa Iebūvētā atmiņa: 200MB / Ārējā atmiņa: MicroSD (līdz 16GB)
Izmērs 108,8 x 53,7 x 12,4 mm / 92 g
Baterija 1000 mAh
Sarunu režīmā: līdz 298 minūtēm (3G režīmā) / līdz 582 minūtēm (2G režīmā)
Gaidstāves režīmā: līdz 454 stundām (3G režīmā) / līdz 769 stundām (2G režīmā)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us