Samsung Mobile paziņo par drīzumā gaidāmo Samsung Galaxy Tab planšetdatora WiFi versiju bez mobilo sakaru atbalsta

Samsung Telecommunications America (Samsung Mobile), vadošais mobilo telefonu piegādātājs ASV, šodien paziņoja, ka 2011.gada pirmajā ceturksnī tirdzniecībā tiks laista Samsung Galaxy Tab planšetdatora WiFi versija bez mobilo sakaru atbalsta.

Jaunais Galaxy Tab planšetdators darbosies ar Android 2.2 (Froyo) operētājsistēmu, un tas būs aprīkots ar 7 collu TFT ekrānu, kam ir 1024 x 600 punktu izšķirtspēja. Šī vieglā un slaidā ierīce svērs vien nepilnus 370 gramus, un, pateicoties tās 12 milimetru plānajam korpusam, to var viegli ievietot jakas kabatā vai somiņā. Galaxy Tab būs aprīkots ar 16 GB iebūvēto atmiņu, un tam būs arī atmiņas karšu lasītājs, kurā var ievietot microSD karti ar ietilpību līdz pat 32 GB. Galaxy Tab planšetdatoram būs arī Adobe Flash Player 10.1 atbalsts, kas nodrošina paplašinātas satura iespējas un piekļuvi tūkstošiem interneta vietņu, kas pildītas ar sarežģītām uz Flash tehnoloģijas balstītām aplikācijām un saturu. Līdz ar Flash standarta atbalstu Galaxy Tab spēs arī piedāvāt plašu klāstu ar dažādām spēlēm, animācijām, bagātīgu interneta aplikāciju saturu (RIA), datu prezentācijām un vizualizācijām, e-komercijas saturu, video, mūziku un daudz citām lietām. Galaxy Tab aizmugurē būs iestrādāta 3 megapikseļu kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, savukārt ierīces priekšpusē atrodama 1,3 megapikseļu kamera video čata vajadzībām.

[img]http://datuve/images/upload/20110107140458.jpg[/img]
“Samsung ir vienmēr lepojies ar iespēju sniegt cilvēkiem plašākas izvēles iespējas brīdī, kad viņi izvēlas jaunu mobilo ierīci,” sacīja Samsung Mobile stratēģiskais vadītājs Omars Kans (Omar Khan). “Galaxy Tab kompaktais un ērtais dizains padara šo ierīci par patiesi mobilu planšetdatoru, kas ir teicami piemērots video aplūkošanai, video čatam, e-grāmatu satura lasīšanai vai e-pastu nosūtīšanai, gan atrodoties kustībā, gan arī izbaudot sava mājokļa vai biroja ērtības. Mēs esam ļoti gandarīti, ka nesen visā pasaulē tirdzniecībā piegādāto Galaxy Tab ierīču skaits pārsniedza pusotra miljona atzīmi.”

Aprīkojumā esot Android 2.2 operētājsistēmai, Galaxy Tab piedāvās tādus pakalpojumus kā Google Maps ar Navigation (Beta versija) un Google Goggles aplikācijām, kā arī lietotāji varēs piekļūt vēl vairāk nekā 100 000 dažādām citām aplikācijām, kuras iespējams lejupielādēt no Android Market vietnes. Gluži tāpat kā Samsung Galaxy S viedtelefoni arī Galaxy Tab piedāvā lietotājiem savienojumu iespējas ar Social Hub aplikācijas starpniecību. Social Hub aplikācija izmanto lietotāja ziņapmaiņas iespējas un kontaktinformāciju, lai nodrošinātu visdažādāko viedo datu nosūtīšanu un saņemšanu – vai tas būtu e-pasts, ziņapmaiņas aplikācijas vēstījums, sociālā tīkla statusa atjauninājums vai arī vienkārša īsziņa. Tostarp informācija no interneta kalendāriem, piemēram, no Google Calendar vai sociālo tīklu pakalpojumu vietnēm tiek iekļauta vienotā saskarnē, vienkāršākai to pārskatīšanai.

[img]http://datuve/images/upload/20110107140514.jpg[/img]
Galaxy Tab papildfunkciju klāstā ietilpst:
• Ikdienas informācija: sniedz tūlītēju piekļuvi laika prognozei, ziņām, akciju tirgus informācijai un plānotājam.
• Iespaidīgi atmiņas resursi: Galaxy Tab piedāvā atmiņas ietilpību līdz pat 32 GB, kur uzglabāt jūsu iecienīto video saturu un fotogrāfijas.
• AllShare DLNA tehnoloģija: uzņem video vai fotogrāfijas ar Galaxy Tab un nosūti tās bezvadu režīmā uz citām ierīcēm, kas atbalsta DLNA savienojumu (HD televizors, klēpjdators, datora monitors u.c.).
• Dokumentu pārlūks un redaktors: apskati un veic labojumus jebkurā Word, Excel, Powerpoint vai PDF dokumentā.
• 4 000 mAh baterija: superietilpības baterija nodrošina pietiekamu jaudu filmu baudīšanai, satura koplietošanai un sērfošanai internetā.

Par Samsung Telecommunications America
Samsung Telecommunications America ir ASV, Dalasā bāzēta Samsung Electronics kompānijas filiāle, kas pēta, attīsta un virza tirgū bezvadu sakaru rīkus un telekomunikāciju produktus visā Ziemeļamerikā. Papildu informācijai – www.samsung.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us