Samsung klientiem Latvijā tehniskais atbalsts pieejams arī interneta vietnē Facebook

Samsung Electronics ir pirmais tehnoloģiju uzņēmums, kas saviem klientiem Latvijā radījis jaunu tehniskā atbalsta aplikāciju sociālo tīklu vidē. Tagad ikvienam interneta vietnes Facebook lietotājam ir iespēja tiešsaistē ātri un ērti saņemt pieredzējušu ekspertu atbildes uz interesējošiem jautājumiem par Samsung produktiem.

Samsung atbalsta aplikācija ir pieejama Samsung Latvija oficiālās Facebook lapas sadaļā Jautā mums. Tā ir ērta un viegli pārskatāma, turklāt katrai no produktu grupām – mobilās ierīces, TV, audio, video, foto, datortehnika un sadzīves tehnika – ir izveidotas atsevišķas sadaļas. Facebook aplikācijas lietotāji var uzdot interesējošo jautājumu Samsung tehnoloģiju ekspertiem, iepazīties ar citu Facebook lietotāju iepriekš uzdotajiem jautājumiem un saņemtajām atbildēm, kā arī iesaistīties diskusijā un dalīties ar savu pieredzi.

Aplikācijas informatīvajā sadaļā lietotāji var iegūt arī noderīgu informāciju par jaunākajiem Samsung produktu sistēmu atjauninājumiem, turklāt tā regulāri tiks papildināta ar dažādiem padomiem, piemēram, kā izmantot jaunāko tehnoloģiju sniegtās priekšrocības.

Jaunā aplikācija Samsung klientiem Latvijā ir pieejama interneta vietnē [url=http://www.facebook.com/samsunglv]http://www.facebook.com/samsunglv[/url]. Līdzīgas aplikācijas ir izstrādātas arī Samsung klientiem Lietuvā un Igaunijā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us