Samsung klajā laistais RL52/55 Premium ledusskapis ir kompānijas jaunākā virtuves zvaigzne

Samsung Electronics, patērētāju elektronikas tirgus līderis un daudzkārt apbalvotais novators, laidis klajā savu premium kategorijas ledusskapi Samsung RL52/55. Jaunais ledusskapis apvieno divas galvenās Samsung īpašības – dizaina novatorismu un modernākās tehnoloģijas, lai radītu jaunāko virtuves iekārtu, kas lieliski papildinās ikvienu modernu mājokli.

Samsung RL52/55 izveidē īpaša uzmanība ir veltīta tam, lai radītu elegantu un izsmalcinātu ārieni. RL52/55 roktura – ledusskapja dizaina atslēgas elementa zilās gaismas mirdzums izplata telpā maigu gaismas blāzmu, radot patīkamu noskaņu. RL52/55 ir aprīkots ar jaunāko videi draudzīgo dzesēšanas tehnoloģiju, kā arī ar LCD skārienekrānu, parocīgu saliekamu plauktu un CoolSelect Zone™ atvilktni precīzai temperatūras kontrolei.

Samsung uzskata, ka iekārtu dizainam ir jābūt radītam, izvairoties no ierasto tehnisko un estētisko risinājumu stereotipiem – lai katrs patērētājs varētu piemeklēt sev personīgi piemērotu produktu. Balstoties uz iepriekšminēto, Samsung ir eksperimentējis ar gaismas efektiem, kas kā papildus sastāvdaļa spēj ietekmēt telpas dizainu un noskaņojumu. Labs apgaismojuma risinājums ir gan funkcionāli, gan arī estētiski patīkams virtuves telpām, kas tiek izmantotas arī kā mājas biroji vai kā mājas darbu zona bērniem, kā arī izklaidei. Tādēļ efektīvs apgaismojums spēj radīt īsto atmosfēru, kas atbilst visdažādākā veida aktivitātēm.

Lai spētu iekļauties teju ikvienas virtuves interjera dizainā, RL52/55 ir pieejams gan ar nerūsējoša tērauda, gan arī ar melnu stikla apdari. Katrs no šiem variantiem ir aprīkots arī ar Samsung unikālo zili izgaismoto rokturi, kas ne tikai atvieglo ledusskapja atrašanu tumsā, bet arī piepilda virtuvi ar maigi zilganu blāzmu. Savukārt ledusskapja iekšpusi izgaismo LED Tower apgaismojums, kas piedāvā spožāku gaismu bez papildu siltuma izstarošanas.

RL52/55 ir aprīkots arī ar 7’’ LCD skārienekrānu, kas ļauj jums viegli piekļūt tā plašajam iebūvēto papildfunkciju klāstam, kuras ievērojami atvieglos jūsu ikdienu – „Temperatūras kontrole”, „Personīgais kalendārs” ikdienas plānošanai, „Ziņojumu dēlis” personīgu zīmīšu un atgādinājumu atstāšanai, kā arī „Foto bibliotēka”, kuru var izmantot kā fotogrāfiju krātuvi vai digitālo fotorāmi.

Kā galveno RL52/55 priekšrocību var minēt plašo iebūvēto moderno funkciju klāstu. Piemēram, CoolSelect Zone ir unikāla atvilktne, kas ļauj kontrolēt temperatūru tiesi pašā atvilktnē. Tas nozīmē, ka jūs varat uzglabāt jebkura veida pārtikas produktus, kam ir nepieciešami īpaši glabāšanas apstākļi. RL52/55 ir aprīkots arī ar saliekamiem plauktiem, kas sniedz daudz vairāk vietas lielu katlu, trauku un produktu uzglabāšanai, kā arī ar neaizsalšanas tehnoloģiju, kas novērš sasaluma veidošanos saldētavā un kondensāta uzkrāšanos ledusskapja iekšpusē. Visas šīs funkcijas ir draudzīgas apkārtējai videi, jo RL52/55 darbojas energoefektīvi, patērējot mazāk enerģijas kā citi ledusskapji.

Par Samsung Electronics
Samsung Electronics Co., Ltd. ir globālais līderis pusvadītāju, telekomunikāciju, digitālo mediju un digitālās konverģences ražošanā; 2008.gadā uzņēmuma konsolidētie pārdošanas rādītāji bija 96 miljardi USD. Ar aptuveni 164 600 darbiniekiem 179 birojos 61 valstī, uzņēmums sastāv no divām galvenajām biznesa vienībām: Digitālo mediju un komunikāciju vienības un Komponentu vienības. Atzīts par vienu no pasaules ātrāk augošajiem zīmoliem, Samsung Electronics ir vadošais digitālo televizoru, atmiņas karšu, mobilo tālruņu un TFT-LCD produktu ražotājs. Papildu informācija atrodama mājas lapā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us