Samsung jaunie lāzerprinteri – vienkāršības un izcilas kvalitātes savienība

Samsung Electronics, vadošais zīmols patērētāju elektronikas pasaulē un informācijas tehnoloģijās, laidis klajā divus jaunus melnbaltos lāzerprinterus – ML-1660 un ML-1665. Pateicoties kompaktajam dizainam un ērtajām funkcijām, abi printeri ir teicami piemēroti lietošanai mājās vai nelielos birojos, tie ir videi draudzīgi un ļauj pilnvērtīgi izmantot visus resursus.

Samsung ir parūpējies par to, lai jauno printeru lietotājiem maksimāli atvieglotu ikdienā nepieciešamāko darbu veikšanu ar dažādu papildus funkciju starpniecību. Jaunajos printeros iestrādātā Print Screen poga ļauj ērti izdrukāt datora ekrānā redzamo informāciju. Turklāt kopā ar printeriem Samsung piedāvā AnyWeb Print programmatūru, kas ļauj viegli sagatavot izdrukai saturu no interneta vietnēm.

Tagad lietotāji var vienkārši iezīmēt viņus interesējošo saturu un ar programmas palīdzību to ievietot īpašā dokumentā, ko pēc tam var izdrukāt vai saglabāt. AnyWeb Print izmantošana ļauj izvairīties no nelietderīgiem tonera un papīra tēriņiem un nedrukāt visu interneta vietnes lapu, ja nepieciešama tikai konkrēta tās satura daļa.

Jaunie ML-1660 un ML-1665 printeri ir kompaktākie savā klasē, kas padara tos ideāli piemērotus nelielām darbavietām, un jums nenāksies pārkārtot visu telpu, lai izbrīvētu tiem vietu. Tiem ir plūdenas formas dizains, ko papildina elegants, glancēti melns korpuss. Savukārt izdrukāto lapu atvilktnes vāks palīdz samazināt trokšņu līmeni, izvairoties no nevajadzīgiem traucēkļiem mājās vai birojā.

Neraugoties uz nelielo izmēru ML-1660 un ML-1665 nodrošina arī iespaidīgas augstas kvalitātes drukas iespējas – līdz pat 16 lapām minūtē, un pirmā lapa tiek izdrukāta ātrāk par 8 sekundēm. Ar šo printeru komplektācijā iekļauto melnā tonera kasetni iespējams izdrukāt 1500 lapu.

Rūpējoties par apkārtējo vidi, ir arī ievērojami samazināts ML-1660 un ML-1665 iepakojums, kas ļauj efektīvāk organizēt loģistiku un samazināt ražošanas laikā radīto piesārņojumu.

Tehniskās specifikācijas

Ierīce – ML-1660 un ML-1665
Vispārīgi
Izmērs – 341 x 224 x 184 mm
Svars (ar kasetni) – 5.8kg
Sistēmas atmiņa – 8MB
Saskarne – USB 2.0 savienojums
Trokšņu līmenis – 49 dBA
Strāvas patēriņš – Gaidstāves režīms: 10 W
Gatavības režīms: 8.5 sec
Drukāšana: 26.5sec
(var atšķirties atkarībā no vides)
Drukāšana
Ātrums – 16 lapas minūtē
Izšķirtspēja – 1200 x 600 dpi
Pirmās lapas izdrukas laiks – Mazāk kā 8,5 sekundes (no Gatavības režīma)
Papīra padeve
Ievades ietilpība un tips – 150 lapu atvilktne
Izvades ietilpība – 100 lapu atvilktne
Papīra formāts – A4, A5, vēstuļu un juridiskais formāts, Executive, Folio, Oficio, ISO B5, JIS B5, Aploksnes (Monarch, No.9, No.10, DL, C5)
Kasetne
Kasetnes veiktspēja – 1500 standarta lapas (ISO/IEC 19752)
Cena un pieejamība
Cena – 55LVL

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us