Samsung izziņo luksusa īpaši maza attāluma 4K lāzera projektoru

Samsung ir paziņojis par savu jaunāko augstas klases mājas izklaides ierīci: The Premiere ir 4K maza attāluma lāzera staru projektors, kas domāts kā reāla alternatīva QLED televizoriem, uz kuriem Samsung parasti koncentrējas.

The Premiere ir jaunākais dalībnieks Samsung “Lifestyle” sastāvā, kurā ietilpst arī cita uz dizainu vērsta aparatūra, piemēram, The Serif, The Frame, The Sero un The Terrace. Tie ir produkti, kas paredzēti kā dizaina elementi. The Premiere šajā ziņā varētu būt mūsu favorīts, jo tas praktiski ir TV, kuram nemaz nav ekrāna.

Samsung apgalvo, ka maza attāluma lāzera staru projektoru, var novietot tieši pie sienas vai baltā ekrāna, vienlaikus nodrošinot optimālus rezultātus. Tas ir domāts arī kā viss-vienā risinājums. Tam ir integrēti jaudīgi zemfrekvences skaļruņi un tā pati Acoustic Beam virtuālās telpiskās skaņas tehnoloģija, ko Samsung piedāvā citās ierīcēs.

Iesākumā Samsung plāno piedāvāt divus The Premiere modeļus. LSP9T piedāvā 130 collu projekciju, maksimālo spilgtumu līdz 2800 ANSI lūmeniem un apgalvojumu, ka tas ir “pasaulē pirmais HDR10+ sertificētais projektors ar trīskāršu lāzeru tehnoloģiju”. LSP7T ir pakāpi zemāks modelis, kam ir 120 collu projekcijas attēls. Samsung lētākais projektors LSP7T atšķiras arī spilgtuma un specifikāciju ziņā.

Abi modeļi joprojām atbalstīs Samsung pilno Smart TV platformu ar pilnu lietotņu un pakalpojumu klāstu, kas ir pieejams jebkurā citā Samsung TV. Tie atbalstīs arī UHD Alliance Filmmaker Mode.

Samsung The Premiere tiks izlaists pārdošanā šā gada laikā Eiropā, ASV un Korejā. Cena un izlaišanas datums vēl nav paziņoti. Tomēr, ņemot vērā citu SamsungLifestyle” produktu cenu, arī The Premiere visticamāk nebūs lēts.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us