Samsung izveido Ierīču risinājumu nodaļu

Samsung ir izveidojis Ierīču risinājumu nodaļu Samsung Electronics uzņēmumā. Tā būs jauna struktūrvienība, kas pārlūkos uzņēmuma atmiņas mikroshēmu, sistēmu LSI un LCD biznesa struktūras. Par jaunizveidotās nodaļas prezidentu ir iecelts Oh-Hjuns Kvons (Oh-Hyun Kwon), kas līdz šim pildīja Pusvadītāju biznesa nodaļas prezidenta pienākumus.

Ierīču risinājumu nodaļa veidota ar mērķi uzlabot sadarbību un veicināt sinerģiju starp Samsung komponentu ražošanas biznesa struktūrām tehnoloģiju izstrādes, ražošanas, apgādes un klientu sadarbības jomās.

Veidojot koordinētu sadarbību starp atmiņas mikroshēmu, sistēmu LSI un LCD biznesa struktūrām, kā arī piesaistot Samsung Mobilo ekrānu izstrādes nodaļu, šie uzlabojumi uzņēmuma darbībā palīdzēs paaugstināt Samsung konkurētspēju atmiņas un ekrānu produktu nozarēs. Tostarp šīs pārmaiņas ļaus Samsung komponentu biznesa struktūrām nostiprināt savu neatkarību un uzlabot sadarbību ar to globālajiem klientiem.

Savā jaunajā pozīcijā prezidents Oh-Hjuns Kvons uzņemsies arī Samsung Electronics LCD biznesa nodaļas vadītāja pienākumus. Pašreizējais LCD biznesa nodaļas prezidents Vonkijs Čangs (Wonkie Chang) ir iecelts par vadītāja padomnieku, kas asistēs Ierīču risinājumu nodaļas ražošanas un aparatūras inovāciju jautājumos.

Savukārt Samsung Electronics Mobilās komunikācijas biznesa nodaļas prezidents Jong-Kjuns Šins (Jong-Kyun Shin) turpmāk būs atbildīgs arī par uzņēmuma Digitālās attēlveidošanas biznesa nodaļu. Šāds solis palīdzēs digitālo kameru biznesa struktūrai paaugstināt savu konkurētspēju globālajā tirgū.

Samsung arī izziņoja, ka pašreizējais Samsung Personāldaļas attīstības centra prezidents In-Hī Sungs (In-Hee Sung) ir iecelts par Samsung Smalko ķimikāliju izstrādājumu nodaļas vadītāju. Talantīgais In-Hī Sungs, kas līdz šim strādāja Samsung Electronics personāldaļā, palīdzēs Samsung Smalko ķimikāliju izstrādājumu nodaļai paplašināt savu ietekmi elektronikas un videi draudzīgo materiālu biznesā, piesaistot un attīstot jaunus talantus jomas produktu izstrādei.

Informācija par jaunieceltajiem struktūrvienību vadītājiem:
• Oh-Hjuns Kvons, Samsung Electronics Pusvadītāju biznesa nodaļas prezidents, tika iecelts gan par jaunizveidotās Ierīču risinājumu nodaļas prezidentu, gan arī par Samsung Electronics LCD biznesa nodaļas vadītāju.

• In-Hī Sungs, Samsung Personāldaļas attīstības centra prezidents, tika iecelts par Samsung Smalko ķimikāliju izstrādājumu nodaļas vadītāju.

• Prezidents Jong-Kjuns Šins turpmāk pārraudzīs Samsung Electronics Digitālās attēlveidošanas biznesa nodaļu, tai pat laikā turpinot pildīt arī Mobilās komunikācijas biznesa nodaļas vadītāja pienākumus.

• Mijoung-Sup Hans, PDP biznesa nodaļas vecākais viceprezidents, turpmāk ieņems Samsung Electronics Digitālās attēlveidošanas biznesa nodaļas vadītāja amatu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us