Samsung izstrādā izklaides aplikāciju TicketBox viedtālruņiem un SmartTV

Samsung Electronics Baltics sadarbībā ar Exigen Services Latvia un Lattelecom BPO ir izveidojis jaunu aplikāciju TicketBox, kas mobilo tālruņu un SmartTV lietotājiem ļauj ērti un ātri uzzināt par aktuālajiem izklaides un atpūtas pasākumiem Latvijā.

TicketBox aplikācija pieejama Samsung Wave sērijas viedtālruņiem ar Samsung Bada 1.1 operētājsistēmu un Samsung SmartTV televizoriem. Lejupielādējot aplikāciju Samsung Apps, šo ierīču lietotāji var uzzināt jaunāko informāciju par kultūras un izklaides pasākumiem, atlasīt savai atrašanās vietai tuvākos notikumus, bet tālruņu lietotāji – arī iegādāties biļetes izvēlētā pasākuma apmeklējumam biļešu tirdzniecības mājas lapās.

TicketBox tehnisko izstrādi veica Exigen Services Latvia speciālisti, savukārt informācijas iegūšanai par aktuālajiem pasākumiem aplikācija izmanto portāla 1188.lv datu bāzi.

[img] /images/upload/20111215163658.jpg[/img]

„Samsung nostiprina savu lomu kā SmartTV programmatūras līderis ne vien globāli, bet arī Baltijā, piedāvājot arvien jaunu, tieši mūsu reģionam saistošu saturu,” skaidro Samsung Electronics Baltics Mobilā un TV satura biznesa attīstības speciālists Aleksis Geske. „Mēs turpinām izstrādāt lietotājiem noderīgus un vietējiem pakalpojumiem pielāgotus risinājumus. Man ir liels gandarījums, ka šī Latvijas tirgum unikālā projekta izstrādē sadarbojāmies ar Exigen Services Latvia un Lattelecom BPO speciālistiem, kuri sevi parādīja kā inovatīvus un mūsdienīgi domājošus profesionāļus.”

„Esam pateicīgi Samsung Electronics Baltics par veiksmīgo sadarbību, jo, liekot lietā Exigen Services Latvia plašo pieredzi mobilo risinājumu izstrādē globāliem klientiem, ar jauno aplikāciju esam bagātinājuši arī Latvijas iedzīvotāju ikdienu,” uzsver Exigen Services Latvia Biznesa attīstības direktors Pēteris Sliede.

„Lattelecom BPO, kas ir zīmola 1188 īpašnieks, ir gandarīts, ka tagad Samsung telefonu un SmartTV lietotāji varēs izmantot portāla 1188.lv visaptverošo izklaides saturu,” papildina Valters Māziņš, Lattelecom BPO izpilddirektors.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us