Samsung ievieš YouTube 3D saturu Smart TV televizoriem

Samsung Electronics, pasaulē vadošais patērētājelektronikas ražotājs, ir uzsācis sadarbību ar YouTube, kļūstot par pirmo uzņēmumu, kas piedāvā YouTube 3D saturu uzlabotajā YouTube aplikācijā Smart TV televizoriem.

YouTube 3D saturs, kas ekskluzīvi būs pieejams Samsung Smart TV televizoros, to lietotājiem sniegs iepriekš neredzētas interaktīvas un aizraujošas izklaides iespējas mājās.

3D ierīču industrijai līdz šim brīdim trūka pienācīga satura avota – ar šo jauno YouTube TV aplikāciju ikviens varēs skatīties 3D formāta saturu savā Smart TV televizorā. Šo televizoru lietotāji varēs izbaudīt tūkstošiem 3D formāta video. Turklāt šis pakalpojums nodrošinās iespēju daudz reālistiskāk dalīties ar draugiem un ģimeni savas dzīves interesantākajos mirkļos. YouTube izmantos ar vispārējiem standartiem saderīgus video formātus, lai ļautu vienkārši koplietot 3D saturu 720p HD video kvalitātē plašā ierīču klāstā, tai skaitā arī Smart TV televizoros, Blu-ray atskaņotājos, dažādos dekoderos, mobilajos telefonos un spēļu konsolēs.

“Samsung ir priecīgs būt par ekskluzīvo partneri, kas pirmo reizi vēsturē nodrošinās iespēju TV industrijai izmantot YouTube 3D saturu,” paziņoja Kevins Lī (Kevin Lee), Samsung Electronics Vizuālās informācijas nodaļas viceprezidents. „Samsung Smart TV ir ideāla platforma, kurā ērtā un lietotājiem patīkamā veidā piedāvāt YouTube 3D satura iespējas, ļaujot to gan skatīties, gan dalīties tajā ar citiem. Šī sadarbība noteikti būs par pamatu gan 3D satura, gan Smart TV industrijas turpmākai attīstībai.”

YouTube TV aplikācija izmanto atjaunotu intuitīvo lietotājsaskarni, kas ir īpaši pielāgota lielajiem TV ekrāniem un Smart TV specifikai. Aplikācijai ir vienkāršota reģistrācijas un meklēšanas funkcija, kas ļauj lietotājiem daudz ērtāk meklēt, aplūkot, saglabāt un novērtēt to iecienītākos video materiālus. Turklāt aplikācija tagad piedāvā Personalizēta profila iespēju, kas sniedz dažādas satura rekomendācijas, balstoties uz lietotāja meklēšanas vēsturi un interesēm. YouTube TV aplikācija Smart TV televizoros nodrošina paplašinātas izklaides iespējas, kas var tikt pielāgotas ikvienai lietotāja vēlmei – tas viss, neizejot no mājas.

„YouTube TV prezentācija apliecina vienu no mūsu galvenajiem uzdevumiem: piedāvāt augstas kvalitātes video saturu, kas ir pieejams jebkur un uz ikvienas ierīces,” saka Francisko Varela (Francisco Varela), YouTube Sadarbības platformu globālais vadītājs. „Papildus mūsu līdzšinējai darbībai internetā un mobilo ierīču jomā 3D video saturs YouTube vietnē tagad var tikt izbaudīts arī uz Smart TV televizoriem ar izcilu attēla kvalitāti.”

Kā ilgstošs tirgus līderis Samsung Smart TV piedāvā lietotājiem perfektu plaša satura, lieliskas izklaides un ērtību kombināciju. Sniedzot ko vairāk nekā vienkārši TV ar interneta pieslēgumu, Samsung Smart TV rada pilnīgi jaunu televīzijas skatīšanās veidu ar unikāla dizaina, Smart Hub izvēlnes un Smart 3D funkcijas starpniecību. To visu papildina arī vienkārša un intuitīva lietotājsaskarne un saturs, kas balstīts uz faktiski neierobežotām iespējām, ko sniedz dažādu aplikāciju izmantošana. Tas viss ļauj Smart TV saukt par īstenu mājas izklaides centru, kas apvieno interneta priekšrocības ar citām mājas esošajām multimediju ierīcēm. Tāpat kā lietotāju veidots saturs palīdzēja viedtālruņu industrijas izaugsmei, arī YouTube 3D saturs apliecina nenovēršamo progresu jau tagad strauji augošajā Smart TV tirgū.

Jaunā YouTube TV aplikācija ar 3D saturu būs pieejama 2011. gada Samsung Smart TV televizoru modeļos un Blu-Ray atskaņotājā visā pasaulē 2011. gada otrajā pusē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us