Samsung iepriecina sievietes ar LaFleur kolekcijas mobilajiem tālruņiem

Jau vairākus gadus, tuvojoties pavasarim, Samsung iepriecina sievietes ar speciāli viņām veidota dizaina modeļu kolekciju LaFleur. Franču valodā la fleur nozīmē zieds, un tieši ziedu vinjetes ir pirmais no elementiem, kas šīs kolekcijas modeļus padara īpašus, pamanāmus un sievišķīgus. Šogad LaFleur kolekcijas ietvaros iespējams iegādāties elegantos un jaudīgos GALAXY Ace, C3520 un Wave Y mobilos tālruņus.

Mobilais tālrunis mūsdienās ir kļuvis par vienu no pamanāmākajiem aksesuāriem, kas pietiekami daudz var pastāstīt par tā īpašnieces raksturu, stilu un dzīvesveidu. Katrs no LaFleur kolekcijas tālruņiem tā īpašniecei būs patiesi sievišķīgs aksesuārs, kā arī lielisks pavadonis ikdienas gaitās un uzticams palīgs darbos un izklaidēs. LaFleur mobilo tālruņu kolekcijā apvienots izsmalcināts dizains ar mūsdienīgām tehnoloģijām. Mobilā saziņa, sociālie tīkli un desmitiem sievišķīgu lietojumprogrammu, ko piedāvā Android Market un Samsung Apps, paver neskaitāmas iespējas padarīt ikdienu aizraujošāku.

[b]Paveic vairāk ar Samsung GALAXY Ace[/b]

Izsmalcinātās līnijas, glīti noapaļotie stūri un plānais, kompaktais korpuss raksturo eleganto GALAXY Ace tālruni, kas spēj paveikt gandrīz visu no ātras datu apstrādes līdz vairāku aplikāciju vienlaicīgai lietošanai. GALAXY Ace lietotājām ir pieejami vairāk nekā 250 000 aplikāciju, tostarp spēles, e-grāmatas, lietojumprogrammas, veselības un dzīvesstila aplikācijas, turklāt to visu ir iespējams baudīt 3D atainojumā.

[b]Izklaidējies ar Samsung C3520[/b]

Plāns un slaids, salokāmais C3520 mobilais tālrunis ir lielisks palīgs sociālās dzīves pilnveidošanai. Platā tastatūra, lielais LCD ekrāns un Paragon saskarne nodrošina ērtu un intuitīvi saprotamu piekļuvi visām izklaides iespējām – gan saziņai sociālajos tīklos, gan atpūtā ar mīļāko mūziku MP3 atskaņotājā vai FM radio. C3520 tālrunis ir kompakts un iepriecina ar savu spožo un stilīgo vāku, turklāt ir pieejams vairākās sievišķīgās krāsās.

[img]/images/upload/20120216084429.jpg[/img]

[b]Izbaudi viedtālruņu priekšrocības ar Samsung Wave Y[/b]

Wave Y dizains ir sievišķīgi skaists ar tā izsmalcināto metālisko līniju rakstu, slaidumu un plato 3,2’’ HVGA ekrānu. Pateicoties intuitīvi saprotamajai un lietotājam draudzīgajai bada 2.0 operētājsistēmai, tālrunim ir plašas iespējas un jaudīga veiktspēja, ātrs reakcijas laiks, nevainojama vairākuzdevumu veikšana un lielisks attēls, turklāt 3D mapes padara tālruņa satura organizēšanu vienkāršu un ērtu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us