Samsung iekļauj i-Function objektīvu tehnoloģiju visās NX sērijas kamerās

Samsung Electronics veic programmnodrošinājuma uzlabojumus savām NX10 un NX5 bezspoguļa fotokamerām, nodrošinot savietojamību ar kompānijas jauno, novatorisko i-Function objektīvu tehnoloģiju, kas, atvieglojot kameras kontroles iespēju, ļauj daudz ātrāk reaģēt uz apstākļu izmaiņām kadrā. NX10 kameras jaunā programmnodrošinājuma versija ir 1.20, savukārt NX5 kamerai jaunākā versija ir 1.10.

Kamēr parastie objektīvi ir pasīvi kameras iestatījumu kontrolē, unikālais i-Function objektīvs komunicē ar kameras vadības bloku, ļaujot mainīt tā uzstādījumus. Tagad arī NX10 un NX5 fotokameras nodrošinās vienkāršu kameras iestatījumu vadību, kas nodrošinās ātru attēla uzņemšanu, kā arī piedāvās pielāgotus, konkrēti izmantotajam objektīvam optimizētus iestatījumus.

Lai fotogrāfiem atvieglotu uzņemšanas procesu, visi turpmāk izlaistie NX sistēmas objektīvi būs apgādāti ar i-Function tehnoloģiju, kas būtībā ir ērts viena pieskāriena taustiņš, kas fotografēšanas laikā aktivizē biežāk izmantoto fotografēšanas iestatījumu – diafragmas atvēruma, slēdža ātruma, ISO vērtības un baltā balansa – ātras un vienkāršas izmaiņas iespējas. Nospiežot taustiņu, ekrānā grafiskas ikonas veidā parādās fotografēšanas parametrs, kura vērtību iespējams izmainīt, grozot objektīva fokusa gredzenu. Programmnodrošinājuma uzlabojumi sniedz arī ātrāku kameras auto fokusa darbību.

[img]http://datuve/images/upload/20101025123722.jpg[/img]
NX sistēmas programmnodrošinājuma uzlabojums paredz savietojamību ar plašu aksesuāru un objektīvu klāstu, kas paplašina lietotāju iespējas. NX10 un NX5 kameru lietotājiem pieejamajā objektīvu klāstā ietilpst arī kompakts 20-50 mm tālummaiņas objektīvs, kas nodrošina augstu attēla kvalitāti un kompaktumu, gan arī mazs un viegls 20 mm platleņķa objektīvs, kas aprīkots ar atjaunināto Grafisko lietotāja saskarni (Graphic User Interface (GUI)) i-Function objektīvu tehnoloģijas atbalstam. Objektīvu uzlaboto īpašību klāstā ietilps Objektīva kropļojuma kompensācijas funkcija, kas visām NX sērijas kamerām nodrošinās samazinātu attēla izkropļošanu.

Savukārt GPS modulis dos iespēju fotogrāfiem noteikt precīzu fotogrāfiju uzņemšanas vietu. Šie kameru modeļi nodrošinās lietotāju ar iespēju ar GPS palīdzību ģeomarķēt savus foto mirkļus, piefiksējot koordinātes un pilsētas nosaukumus. Pilsētu nosaukumi var tikt attēloti 76 valstīs, un šis pilsētas nosaukums var tikt parādīts tiešā veidā uz ekrāna, kas lietotājiem nozīmē iespēju šķirot savus attēlus pēc to uzņemšanas vietas.

Plašāka informācija par programmnodrošinājuma atjauninājumiem ir pieejama interneta vietnē: [url=http://www.samsung.com
]http://www.samsung.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us