Samsung Galaxy S21 – baumas par jaunās sērijas iznākšanu

Samsung Galaxy S21

Tiek ziņots, ka Samsung 14. janvārī paziņos par savu Galaxy S21 klāstu, apgalvo populārais padomdevējs Jon Prosser. Viņš precīzi pareģoja, kad ieradīsies nesenais iPhone 12 sastāvs, un pagātnē viņam ir izdevies pirmajam ‘uzminēt’ arī citu vēl neiznākušu ierīču jaunumus.

https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/NyWTePyTFjHMygQxJNvQ23-1024-80.jpg.webp

Tā būtu agrākā kalendārā gada Galaxy S flagmaņu līnija, kāda jebkad ir debitējusi. Twitter ierakstā arī teikts, ka iepriekš-pasūtījumi sāksies tajā pašā dienā, un tirgū tie nonākšot divas nedēļas vēlāk – 29. janvārī.

Pēc jaunumu nopludinātāja teiktā, komplektācijā būs trīs tālruņi, tāpat kā iepriekšējā sērijā – Galaxy S21, Galaxy S21+ un Galaxy S21 Ultra. Būs sešas pieejamās krāsas, sadalītas starp trim jaunajām ierīcēm.

Paredzams, ka Samsung Galaxy S21 būs pieejami pelēkā, rozā, violetā un baltā krāsā, savukārt Galaxy S21+ būs pieejams vai nu melnā, vai sudraba krāsā. Ultra tālrunis būšot melnā, sudraba un violetā krāsā.

Avots apgalvo, ka šie tālruņi tiks ražoti četrās valstīs – Brazīlijā, Indonēzijā, Dienvidkorejā un Vjetnamā.

Interesanti būtu, ja Samsung reizē ar jaunajiem flagmaņiem izdotu arī iPhone 12 mini līdzīgu versiju.

Citos avotos tiek minēts, ka jaunākās sērijas tālruņi būšot lētāki. Tā kā Samsung Galaxy S20 iznākšanas brīdī bija tik dārgi, un pandēmijas radītie zaudējumi arī īsti nepalīdzēja šo tālruņu pārdošanā, tiek baumots, ka kompānija vēlēsies šo sēriju piedāvāt par krietni zemāku cenu.

Vēl tiek lēsts, ka Ultra S21 modelim būšot 6.8 collu displejs ar 144 Hz atsvaidzes ātrumu, 5000 mAh baterija un 25W ātrās uzlādes iespēja.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us