Samsung GALAXY S II sasniedz jaunu globālās pārdošanas rekordu – pārdoti 5 miljoni šo viedtālruņu

Samsung Electronics, digitālās patērētājelektronikas un informācijas tehnoloģiju vispasaules līdera jaunākā viedtālruņa Galaxy S II (GT-I9100) pārdošanas rezultāti visā pasaulē ir pārsnieguši 5 miljonu tālruņu robežu.

Galaxy S II ir Samsung viedtālruņu flagmanis – īpaši plāns (8,49 mm) un viegls divkodolu procesora viedtālrunis, kas aprīkots ar nepārspējamo Super AMOLED Plus ekrānu un neticamu veiktspēju. Tālrunis darbojas ar Android operētājsistēmu, kas pašlaik ir visstraujāk augošā mobilā operētājsistēma pasaulē. Šis nākamās paaudzes viedtālrunis piedāvā arī ekskluzīvu piekļuvi Samsung jaunajiem satura un izklaides centrmezgliem, kas ir integrēti telefonā, lai sniegtu tūlītēju pieeju mūzikai, spēlēm, e-grāmatām un sociālo tīklu pakalpojumiem.

[img]http://datuve/images/upload/20110510150739.jpg[/img]
5 miljonu pārdoto eksemplāru robeža tika sasniegta vien 85 dienu laikā, kas ir par 40 dienām ātrāk, nekā šo pārdošanas atzīmi izdevās sasniegt oriģinālajam Galaxy S. Turklāt pārdošanas rezultāti tikai turpinās augt, jo Samsung Galaxy S II nupat ir startējis arī Ķīnā, kas ir pasaulē lielākais mobilo tālruņu tirgus.

[img]http://datuve/images/upload/20110510150805.jpg[/img]
“Vien pāris mēnešos Galaxy S II ir apliecinājis Samsung spēcīgās pozīcijas viedtālruņu industrijā,” sacīja Samsung Mobilās komunikācijas biznesa nodaļas prezidents un vadītājs JK Šins (JK Shin). “Kopš telefona laišanas mazumtirdzniecībā aprīļa beigās Galaxy S II ir piedzīvojis milzīgu pārdošanas apjomu kāpumu. Tas arī atspoguļo spēcīgo mobilo sakaru operatoru atbalstu visā pasaulē, kas izvēlējušies Galaxy S II kā sava piedāvājuma flagmani – tas ļauj stiprināt šī tālruņa premium klases piederību un līderpozīcijas viedtālruņu tirgū.”

[img]http://datuve/images/upload/20110807170242.png[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us