Samsung Corby S3650 būs jauniešu telefona hīts?

Samsung prezentējis produktu Samsung Corby S3650 – mobilo telefonu, kas radīts, lai atbilstu ar digitālo komunikāciju tik ļoti piesātinātajai jauniešu ikdienai.

Samsung Corby, kas sākot ar šī mēneša otro pusi būs pieejams visā Eiropā, ir skārienekrāna mobilais telefons, kas izvirza lietotāju sociālo mediju revolūcijas centrā, atbalstot tādas sociālo tīklu vietnes kā Facebook, Twitter un MySpace. Jaunais mobilais sakaru rīks papildina kompānijas skārienkrānu stratēģiju – “pieskāriens jebkura veida dzīvesstilam” – ietverot arī jauniešu tirgus kategoriju.

“Mēs redzam spēcīgas izaugsmes iespējas šajā tirgus sektorā, un ar novatoriskām tehnoloģijām mēs turpināsim apgūt aizvien jaunus tirgus. Corby atbilst Samsung ierastajai stratēģijai izstrādāt jaunus produktus un tehnoloģijas, kas paredzētas noteiktai auditorijai, un ātri tos ieviest tirgū,” paskaidroja Samsung Electronics Mobilo komunikāciju nodaļas vadītājs un viceizpildprezidents JK Šins.

Šī ierīce ar savu vizuāli saistošo dizainu, ko sānskatā veido divi pa diagonāli nodalīti krāsu toņi, piedāvā ievērojamas pārmaiņas jauniešu segmentam. Samsung Corby izceļas gan ar savu korpusa dizainu, gan arī ar krāsām – kas ievērojami atšķiras no līdzšinējiem ieradumiem, kā tikuši veidoti skārienekrāna telefoni. Tas ir pieejams tādos izteiksmīgos krāsu toņos kā, piemēram, dzeltenā, rozā, baltā un oranžā, tādējādi dodot iespēju lietotājiem izvēlēties savas iemīļotās krāsas.

“Pasaulē skārienekrāna telefonu jomā mēs esam numur viens, un mēs apzināmies sociālo tīmekļa vietņu nozīmīgumu modernajā mobilo ierīču industrijā. Kompānijas biznesa stratēģija centrā vienmēr būs Samsung mērķa auditorijas, tādējādi Samsung Corby dizains un funkcionalitāte pilnībā atbilst digitāli komunicējošās un ar stila izjūtu apveltītās jauniešu auditorijas prasībām. Gluži tāpat kā draudzīgā cena,” turpināja JK Šins.

Kompakta izmēra korpusā ir apvienoti labāko sociālo tīmekļa vietņu pakalpojumi ar modernām multivides funkcijām. Corby 2,8 collu QVGA izšķirtspējas ekrāns dāvā kvalitatīvu tiešsaites video baudījumu, un tā četrjoslu telefonsakari ar EDGE savienojuma atbalstu nozīmē, ka Samsung Corby lietotāji vienmēr varēs komunicēt neatkarīgi no savas atrašanās vietas.

Samsung Corby Baltijā būs pieejams oktobra sākumā, un tā cena būs aptuveni 130 latu; mobilo sakaru operatori piedāvās arī subsidētos tālruņus.

Par Samsung Corby

Samsung Corby izceļas pārējo mobilo telefonu vidū ar savām ekstravagantajām kontūrām un izliektajām sānu līnijām. Sakaru rīks pieejamas ar vairākiem aizmugures vāciņiem dzeltenā, baltā, oranžā un rozā krāsā. Katram Samsung Corby komplektā ir arī apgādāts ar diviem papildus aizmugures vāciņiem (kas tiek arī dēvēti par “Stila ietērpu”) – ar unikāla raksta motīva vāciņu un melnas krāsas vāciņu, kuri abi iekļauti telefona iepakojumā. Šie maināmie aizmugures vāciņi nodrošina Samsung Corby lietotājus ar iespēju ātri pielāgot savus mobilos sakaru rīkus, tādējādi atspoguļojot savu personīgo stilu. Nākotnē būs pieejams vēl plašāks dažādu krāsu un dizainu aizmugures vāciņu klāsts. Šis uzsvars uz izteikti moderno dizainu tiek papildināts arī ar Cartoon UI lietotāja saskarni – spēcīgi stilizētu grafisko izvēlni un ekrāntapetēm, kas pielāgojas atkarībā no sakaru rīka pielietojuma.

Moderns komunikators

Samsung Corby īpašniekiem ir pieejams bagātīgs komunikācijas iespēju klāsts. Pateicoties vienkāršajai Pop-up SNS (Social Networking Service) paziņojumu funkcijai, lietotāji var atjaunot informāciju par sevi, kā arī piekļūt draugu publicētajai aktuālajai tiešsaites informācijai, kas pieejama caur Facebook, MySpace un Twitter sociālo tīmekļu vietnēm. Vēl šis sakaru rīks atbalsta arī virkni citu iecienītu tīmekļa vietņu, tiešā veidā telefona lietotāja saskarnē integrējot piekļuvi populārākajam pašu lietotāju veidotajam saturam YouTube, Flickr, Picasa, Photobucket un citās populārākajās SNS vietnēs. Lietotāji var augšupielādet fotogrāfijas un video uz šīm vietnēm, izmantojot Communities risinājumu.

Stilīgā skārienvadība

Samsung Corby sevī ietver Samsung jauno Touchwiz UI lietotāja saskarni ar vibrācijas atgriezenisko saiti, kas skārienekrāna darbības padara vienkāršas un ērtas. Telefons nodrošina vibrācijas atgriezenisko saiti brīžos, kad lietotāji veic izvēli uz skārienvadības ekrāna un veic darbības tā sīkrīku sistēmā. Lietotāji var turpināt pielāgot telefonu un tā lietotāja saskarni, izmantojot noderīgas aplikācijas un sīkrīkus, kas ir vienkārši pārvietojami ar velc-un-novieto metodi. Samsung Corby īpašniekiem caur Samsung tiešsaites sīkrīku veikalu būs arī pieeja pamatīgai papildus aplikāciju bibliotēkai. Tāpat telefons arī piedāvās viena pirksta pieskāriena tālummaiņu un viedo atbloķēšanu – Samsung pašu veidotās unikālās tehnoloģijas, kas ir iekļautas vairumā kompānijas premium kategorijas skārienekrāna telefonos, piemēram, Samsung Jet. Viena pirksta pieskāriena tālummaiņas funkcija ļauj lietotājiem pietuvināt un attālināt attēlu ar vienu pirkstu, savukārt viedā atbloķēšanas funkcija ļauj lietotājiem atbloķēt telefonu un piekļūt izvēlnei, uz ekrāna uzvelkot kādu alfabēta burtu.

Samsung Corby S3650 tehniskā specifikācija

Tīkla standartu atbalsts: EDGE/GPRS, četras joslas (850/900/1800/1900MHz)
Ekrāns: 2.8”, QVGA izšķirtspēja, 262 tūkstošu krāsu palete, TFT-LCD skārienekrāna ekrāns
Kamera: 2 megapikseļi, CMOS attēla sensors
Video: H.263, MPEG4, WMV
Audio: FM Radio ar RDS
Poly 64, SP-Midi, i-melody, MP3, AAC, AAC+, WMA
Papildus funkcijas: Fashion Jacket (maināmi baterijas vāciņi)
Pop-Up SNS
Cartoon UI lietotāja saskarne
Viena pirksta pieskāriena tālummaiņa, Vārdnīca, Viedā atbloķēšana
Savienojumi: USB 2.0, BT 2.1/ EDR
Atmiņā : 50MB + microSD (līdz 8GB)
Izmērs: 103 x 56,5 x 12,0 mm
Svars: 93 g
Baterija: 960 mAh

Oficiāla ražotāja informācija par Samsung Corby S3650

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us