Sagaidot rudeni, vietējais zīmols JUST5 laiž klajā spilgtu un krāsainu telefonu sēriju

Sekojot krāsu pārmaiņām dabā, Latvijas zīmols JUST5 laidis klajā krāsainu tālruņu sēriju Just5 FREEDOM un JUST5 FREEDOM X1. Tagad šīs sērijas viedtālruņi būs pieejami košās un dzīvespriecīgās krāsās FREEDOM PINK, FREEDOM MENTHOL, FREEDOM YELLOW, FREEDOM DEEP, kas ļaus ikvienam izcelties, sekot līdzi jaunākajām modes tendencēm un gūt uzmundrinājumu tumšajās rudens dienās.

Telefonu sērijas Just5 FREEDOM jau ir izpelnījušies lietotāju atzinību, taču tagad šie modeļi ir pieejami košās un dzīvespriecīgās krāsās.

Just5

Jaudīgākais, ar 3GB RAM un 32GB iebūvētas atmiņas, FREEDOM X1 viedtālrunis piedāvāts divās versijās – STONE un BRICK. Kas interesanti, katrai tālruņa krāsai ir arī attiecīga korpusa materiāla struktūra, Stone neparastā krāsa veidota iedvesmojoties no jūras krastā atrodamiem akmeņiem, savukārt sekojot modes tendencēm un lietotāju vēlmēm BRICK modelis veidots brūnā krāsā ar ādai līdzīgu korpusa struktūru. Lai kuru no viedtālruņiem izvēloties tā lietotājs, tas kā moderns aksesuārs pieskaņosies ikvienam apģērbām un ikdienas nodarbei.

Kā atzīst JUST5 zīmola valdes loceklis Dmitrijs Maceraļiks, krāsām, ko ikdienā izvēlamies sev apkārt, ir lielāka nozīme, kā pašiem sākumā šķiet: „Krāsas mūsu labsajūtā spēlē lielu nozīmi – tās dod mums enerģiju un ļauj arī relaksēties. JUST5 FREEDOM košie telefoni ir kā atgādinājums, ka dzīve mums apkārt ir krāsu un prieka pilna.”

Jaunie modeļi pieejami pie visiem mobilo tīklu operatoriem, lielākajās elektronikas tirdzniecības vietās un Just5 Showroom, Brīvības ielā 40.

Just5

Just5 telefoni Latvijā ir vispirktāko telefonu sarakstā jau 3 gadu garumā, bet, saskaņā ar tirgus un sociālo pētījumu kompānijas GfK datiem, 2015. gadā Just5 bija pats pirktākais telefons Latvijā.

P.S. Vai kādam Datuve.lv lasītājam ir bijusi personīga pieredze ar Just5 produktiem – varbūt varat padalīties?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us