Rīgā uzstādītas trīs jaunas Tele2 bāzes stacijas

Rīgā darbu sākušas trīs jaunas Tele2 GSM bāzes stacijas – Dzirciema ielā, Gobas ielā un Tallinas ielā. To uzstādīšana ir būtiska, jo pilnveido gan Tele2 tīkla pārklājumu, gan mobilo sakaru kvalitāti visā galvaspilsētā. Kopumā Rīgā šobrīd ir jau 306 Tele2 bāzes stacijas.

“Pēdējos divos gados Tele2 ir ievērojami palielinājis tīkla kapacitāti un pārklājumu visā Latvijā. Katru mēnesi tīkla attīstībā ieguldot ap vienu miljonu eiro, divu gadu laikā esam uzstādījuši 180 jaunas bāzes stacijas,” saka Ervīns Kampāns, Tele2 tehniskais direktors.

Tele2 jau otro gadu pēc kārtas ir runas pārraides kvalitātes līderis Latvijā. To apstiprina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas veiktie ikgadējie mobilo sakaru operatoru kvalitātes mērījumi. Tele2 ir Latvijā modernākā balss pārraides tehnoloģija GSM tīklā un jaunākā balss pārraides tehnoloģija AMR-NB. Pagājušā gada beigās Tele2 uzvarēja izsolē, iegūstot četrus frekvenču kanālus GSM diapazonā, kas ļaus vēl kvalitatīvāk turpināt infrastruktūras attīstību visā valstī.

Desmit izaugsmes gados Latvijā Tele2 kopējās investīcijas mobilo sakaru kvalitātes pilnveidošanā sasniedz 145 miljonus latu. Tele2 tīkls ir pieejams 99,6% iedzīvotāju. Vidēji katru nedēļu tiek uzceltas divas bāzes stacijas, tādējādi turpinot tīkla pārklājuma un kvalitātes pilnveidošanu. Tele2 ir izvēlējušies jau puse Latvijas iedzīvotāju, un jaunu bāzes staciju būvēšana reģionos un mazāk apdzīvotās vietās nodrošina to, ka klienti var paļauties uz Tele2 pakalpojumiem neatkarīgi no viņu atrašanās vietas.

Tele2 ir efektīvākais tīkls pasaulē saskaņā ar starptautiskās biznesa vadības konsultāciju kompānijas A.T. Kearney atzinumu. Pateicoties darbības efektivitātei, Tele2 piedāvā saviem klientiem augstas kvalitātes mobilo sakaru pakalpojumus par vislabāko cenu. SKDS veiktā tirgus pētījuma rezultāti apliecina, ka, pārejot uz Tele2, klienti maksā vidēji par 48% mazāk nekā pie iepriekšējā operatora.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us