Rīgā notiks starptautiska konference par jaunākajām tendencēm maksājumu karšu jomā

27. un 28.martā Rīgā, viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija notiks konference par jaunākajām tendencēm elektronisko norēķinu un maksājumu karšu attīstībā. To organizē Dānijas kompānija „CAC card academy”, kas ir eksperts un konsultants jautājumos par banku darījumiem un maksājumu kartēm. Viens no konferences atbalstītājiem ir arī Eiropas vadošais uzņēmums elektronisko maksājumu risinājumu jomā – Point Transaction Systems, kas pārstāvēts 11 valstīs, tajā skaitā arī Baltijā.

Konferencē tiks runāts par dažādiem elektronisko maksājumu jomā nozīmīgiem jautājumiem – naudas nākotne, jaunākie dati par NFC (Near Field Communication) tehnoloģiju attīstību, mobilā komercija, PCI/DSS standarti, maksājumu karšu izmantošana mazumtirdzniecībā, maksājumu karšu dizains, mobilie maksājumi, e- komercijas attīstība, lojalitātes kartes u.c.

Konferencē uzstāsies lektori no tādiem uzņēmumiem kā Pan-Nordic Card Association, Affinion International, DIBS, Bitcoin Consultancy, Gemalto, Paytech Consulting, FortConsult, First Data, Oberthur, ELIKO, Tieto, Eurasia Insights, Collis u.c.

Uzņēmuma „Point Transaction Systems” Baltijas valstu vadītājs Agris Štikāns norāda, ka šāda konference ir lieliska iespēja satikt daudzus starptautiski atzītus nozares ekspertus un no pirmavota uzzināt jaunākās tendences elektronisko maksājumu jomā:
„Galvenais uzsvars šajā konferencē būs uz inovācijām maksājumu jomā, tajā
skaitā mobilajiem un bezkontaktu (contactless) maksājumiem, NFC (Near Field Communication) tehnoloģijām, kas drīzumā tiks ievestas arī Baltijas valstīs.”

Konference „CAC card academy 2012” tiks atklāta 27.martā plkst. 13.00 Rīgā, viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija, un tā noslēgsies 28.marta pusdienlaikā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us