Rīgā notiks starptautiska Drupal konference

Nākošo piektdien, 5.oktobrī pulksten 9:00 Rīgā, Monika Centrum Hotels (Elizabetes ielā 21) norisināsies starptautiska Drupal platformai veltīta konference DrupalCamp Baltics 2012.

Līdzās atzītiem ārvalstu ekspertiem šogad vienu no sesijām vadīs Asketic pārstāvji, prezentējot uz Drupal platformas realizēto projektu Latvia.eu.

Drupal konferences ik gadu tiek rīkotas visā pasaulē, un Rīgā tā norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas. Konferences mērķis ir iepazīstināt ar jaunākajām web tehnoloģiju tendencēm, kā arī veicināt pieredzes un zināšanu apmaiņu Drupal kopienā Baltijas mērogā.

[b]Drupal konferencē uzstāsies atzīti eksperti no visas pasaules [/b]

DrupalCamp Baltics 2012 uzstāsies eksperti no Latvijas, Somijas, Polijas Igaunijas, Lielbritānijas, Francijas, Beļģijas un Kanādas, prezentējot tādas aktualitātes kā adaptīvais web dizains, uzņēmuma iekšējo sistēmu izveide, web sistēmu optimizācija un veiktspēja, kā arī Drupal 8 attīstība.
Tāpat konferencē prezentēs vairākus uz Drupal platformas realizētus projektus, tostarp jauno vietni latvia.eu.

[b]Ernests Gabrāns, Wunderkraut Latvia (iepriekš Mearra Latvia) vadītājs[/b]:

„Programmētāji un web dizaineri konferencē varēs gūt jaunas zināšanas, dalīties pieredzē un satikt savus potenciālos darba devējus, savukārt biznesa cilvēkiem tā ir lieliska iespēja novērtēt Drupal platformas priekšrocības, satikt profesionālus izstrādātājus un iespējamos sadarbības partnerus. Uzskatu, ka šī ir lieliska iespēja klātienē iegūt jaunas zināšanas un gūt priekšstatu par pasaules tendencēm kopumā – gan izstrādātājiem un web dizaineriem, gan lietotājiem, interesentiem un ikvienam entuziastam.”

[b]Pieteikšanās DrupalCamp Baltics 2012[/b]

Patiecoties sponsoru atbalstam, dalības maksa ir tikai 5 EUR, savukārt studentiem ir unikāla iespēja iegūt brīvbiļetes.
Mediju pārstāvjiem, iepriekš reģistrējoties, konferences apmeklējums par brīvu.
Plašāka informācija par konferenci un reģistrēšanos pieejama [url=http://www.drupalcamp.lv]www.drupalcamp.lv[/url].
Reģistrēšanās termiņš: 04.10.2012.

DrupalCamp Baltics 2012 organizē Wunderkraut Latvia sadarbībā ar Mekaia, Microsoft Latvia, Fenomen, SigmaNet un Dev Cloud.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us