Rīgā norisināsies gadskārtējais UniCon 2020 pasākums

Jau astoto gadu pēc kārtas Latviju priecēs komiksu, grafisko romānu, anime, manga, videospēļu, rotaļlietu un filmu mīļotāju iecienītais pasākums UniCon 2020! Met pie malas drūmo rudens garastāvokli un dodies iegūt laimes un gaišu emociju devu. Tie ir svētki ikvienam popkultūras cienītājam. Nav svarīgi, vai jums ir 6 vai 66 gadi, jo UniCon ikviens var atrast vietu sev un izklaidi savai gaumei.

UniCon Cosplay uzstāšanās

Programmā ietilpst: kokursi, turnīri, cosplay, k-pop, galda un video spēles, māksla, mākslinieku aleja, Āzijas labumi, mūzika, priecīgi cilvēki un vēl daudz kā cita.

Iepriekšējā gadā UniCon pulcēja vairāk nekā astoņus tūkstošus apmeklētāju. Diemžēl pasaulē esošās situācijas dēļ apmeklētāju maksimālā ietilpība tika samazināta līdz trim tūkstošiem cilvēku dienā. Drošības nolūkos visiem brīvprātīgajiem tiks nodrošinātas drošības maskas, kā arī datori un turnīra zona bieži tiks dezinficēti (īpaši perifērijas ierīces – peles un tastatūras).

Unicon pasākums Ķīpsalā

Garderobe k-pop un cosplay dalībniekiem būs daudz plašāka kā iepriekšējos gados.

Lai arī Latvijas veselības ministrija neprasa valkāt aizsargmaskas, pasākuma organizatori iesaka apmeklētājiem īpaši rūpēties par sevi un apkārtējiem.

Unicon 2019

Biļetes var iegādāties Biļešu Serviss vietnē, kā arī pie pasākuma ieejas pasākuma norises dienā. Ir pieejamas vienas dienas biļetes, kas maksā 18 € un divu dienu biļetes par 25 €. Tiem, kas vēlas atbalstīt pasākumu un palielīties ar auduma maisiņu, uz kura ir atpazīstamais violetais vienradzis un citiem zīmolu suvenīriem, ir iespējams iegādāties divu dienu fanu biļeti par 40 €.

Pasākums norisināsies 10. un 11. oktobrī Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā (Ķīpsalas iela 8, Rīga). Pasākuma oficiālā mājaslapa pieejama šeit.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8781/kapec-spele-among-us-ir-tik-populara/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us