Priekšapmaksa televīzija – internetā lētāk

No šīs nedēļas līdz pat gada beigām Lattelecom mājas lapā [url=http://www.lattelecom.lv]www.lattelecom.lv[/url] priekšapmaksas televīziju būs iespējams iegādāties lētāk, nekā citur – Virszemes televīzijas atjaunošanas kodi dažādām televīzijas pakām maksās par 20 līdz 55 santīmiem lētāk, nekā citos tirdzniecības kanālos, līdz ar to Lattelecom mājas lapā tos iegādāties būs visizdevīgāk.

[img]http://datuve/images/upload/20101020170224.png[/img]

Jau iepriekš ziņots, ka Lattelecom Virszemes televīzijai pievienoti 10 jauni kanāli, līdz ar to šobrīd kopējais virszemes apraidē pieejamais TV programmu skaits jau sasniedzis 42, un līdztekus bezmaksas nacionālajiem kanāliem (LTV1, LTV7, LNT un TV3) skatītājiem gandrīz visā Latvijas teritorijā pieejami arī daudzi populāri ārzemju kanāli. Tikai Lattelecom televīzijā šobrīd ekskluzīvi pieejams kanāls Sony Entertainment Television, kurā skatāmas jaunākās filmas un kulta seriāli.

Līdz ar jauno kanālu pievienošanu, Lattelecom visus kanālus ir sadalījis pa tematiskajām pakām, lai iedzīvotāji varētu izvēlēties un sakomplektēt savām interesēm atbilstošākās TV programmas. Papildus Bezmaksas pakai ( 4 kanāli) un Ekonomiskajai pakai (18 kanāli) nu ir pieejama arī Bērnu un jauniešu paka (6 kanāli), Piedzīvojumu un zinātnes paka (9 kanāli), kā arī Filmu un izklaides paka (9 kanāli). 40 km ap Zaķusalas torni pieejams arī HD kanāls Discovery HD Showcase.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us