Populārais kanāls RTR Planeta atgriežas pie Viasat skatītājiem

Viasat papildina kanālu klāstu ar RTR Planeta Baltijas versijas atgriešanos Viasat kanālu paketēs, sekmīgi noslēdzot sarunas ar „Viskrievijas Valsts televīzijas un radiokompāniju”. Jau no rītdienas, 12. novembra, RTR Planeta atgriezīsies pie Viasat skatītājiem Latvijā. Kopumā Viasat šogad būtiski papildinājis piedāvāto kanālu klāstu, pievienojot astoņus jaunus kanālus, no kuriem pieci pieejami krievu valodā.

RTR Planeta ir 24 stundu informatīvi izklaidējošs kanāls krievu valodā, kas piedāvā aktuālās ziņas, analītiskus raidījumus, autorprogrammas un kultūras pārraides. Līdzās tam kanāls piedāvā labāko filmu klasiku, ekskluzīvas dokumentālās pārraides, slavenību sarunu šovus un aktuālās intervijas. Pēc pētījumu aģentūras TNS datiem septembrī RTR Planeta ierindojās starp pieciem skatītākajiem kanāliem, aizņemot 5,3% no kopējā TV skatīšanās laika. Kanāls tiks pievienots Viasat Sudraba un Zelta paketes klientiem. Līdzās RTR Planeta pievienošanai Viasat skatītāji varēs turpināt skatīties arī līdz šim pievienotos jaunos kanālus.

„Esam gandarīti, ka pēc vairākus mēnešus ilgām sarunām panākta vienošanās par kanālu RTR Planeta translēšanu, un pie mūsu skatītājiem atgriežas viens no iecienītākajiem krievu kanāliem. Mūsu izaicinājums nemainīgi ir nodrošināt skatītājiem labāko TV saturu, tādēļ intensīvi strādājam, lai būtu pieejams kvalitatīvs saturs arī krievu valodā, jo liela daļa mūsu skatītāju televīziju izvēlas skatīties krieviski,” stāsta Henings Liks (Henning Lycke), Viasat vadītāja pienākumu izpildītājs Latvijā.

Vienlaikus kompānija turpina darbu, lai skatītāji drīzumā varētu redzēt arī kanālus PBK un REN TV.

Viasat regulāri papildina piedāvāto kanālu klāstu, un 2010.gadā pievienoti astoņi jauni kanāli – Viasat Hockey, Viasat Nature, TVCI, Euronews, Nick Jr., Diva Universal un augstas izšķirtspējas jeb HD kanāli – MTVN HD un Viasat Premier League HD.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us